[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/a/ - Аніме

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 18611.jpg ( 91.29 KB , 811x458 )

⋮⋮⋮   No. 18611

Кто-то еще играет в бл?

⋮⋮⋮   No. 18613

я не малорос же

⋮⋮⋮   No. 18614

взагалі як анони поставляться якщо перекладу один типу "рпг" мод українською, та заміню всю совкову атрибутику на УПА?

⋮⋮⋮   No. 18616

<18614>
Копія або адаптація завжди гірше за оригінал, тому було б набагато краще створювати свої забавки наново, в окремому контексті.
Можливо не з повним ігноруванням ворожого, а саме з поясненнями витоків у порівнянні на кшталт:
- Народовладдя проти самодержавництва
- Сила права проти права сили
- Шляхетність проти прислужництва
- Козаччина проти рекрутства
- Визвольні воїни-патріоти проти загарбників

⋮⋮⋮   No. 18617

<18616>
Хуїта для даунів-школярів.

⋮⋮⋮   No. 18618

File: 18618.jpg ( 44.23 KB , 640x640 )

<18617>
Зачем ты сюда пишешь, если этот тред для "даунов-школьников"?
Если что-то не нравится - не пиши сюда.

⋮⋮⋮   No. 18621

File: 18621.jpg ( 65.68 KB , 1661x635 )

<18617>
Погоджуюсь з тим, що ігри в тому числі розробляються для "школярів".
І питання смислового навантаження твору на етапі підготовки мають бути сформованими у формі актуалізованих викликів на тлі відповідного антуражу.
Формат візуальної новели у поєднанні з елементами рольової та пригодницької головоломки також може бути достатньо корисним та зручним для тренування логічного мислення, формування ціннісних орієнтирів та розвитку уяви (на рівні з лікнепом).

⋮⋮⋮   No. 18653

<18618>
Кацапа не питали, свиното.

⋮⋮⋮   No. 18742

<18653>
С чего ты взял что я русский?

⋮⋮⋮   No. 18743

<18742>
Мова красе людину, кацапчику.

⋮⋮⋮   No. 18754

<18743>
Думаешь, украинец не может говорить на русском? Тем более, что я с Черниговской области.

⋮⋮⋮   No. 18758

<18754>
Не має ріниці, з якої ти області, хоч з Одеської.
Не виправдовуйся, зросійщений малорос.
Саме через таких як ти ми і були у неволі 5 столліть, які не бачили різницю між, начебто, "неважливими" мовами.

Вирубай сторінку і ніколи не заходь сюди більше, малорос. Тобі на смоктач.

⋮⋮⋮   No. 18759

<18758>
В одеській області є аккерманський район (раніше був окремою областю) де жодних українців ніколи не було, ні зараз, ні 100, ні 200 і навіть 1000 років тому. Знаю одну дівчину з Білгород-Дністровського, яка не розуміла на слух укромову. Їй шось кажеш, а вона очима хлопає, ніби ти китайською говориш. Усраїна це імперія, тюрма народів так би мовити. Тюрма для угорців, болгар, білорусів, карпаторусин і т.д. Усраїні потрібна модель РФ в плані, щоб українець було табуйованим словом, а в конституції писало б "багатонаціональний український народ" і "українська мова - мова державотворчого народу".

⋮⋮⋮   No. 18760

<18759>
Я розмовляю тою мовою, якою захочу. В нас не Росія. Ви мене ображаєте, тільки за мову, не будьте як ті росіяни.

⋮⋮⋮   No. 18761

<18758>
Ти не бачив мого паспорта, щоб називати мене "малорос".

⋮⋮⋮   No. 18762

<18759>
>Усраїна це імперія, тюрма народів так би мовити.
І ти в ній півник.

⋮⋮⋮   No. 18765

<18761>
Паспорт не визначає твою націю та твою свідомість, малорос.
У нас в половині депутатів з двума громадянствами (що заборонено) є паспорт україни разом з паспортами жидів, кацапів чи іншої наволочі.
У негра може бути паспорт України, але від цього він стане українцем, як і ти, малоросіч.

Хоча я пишаюся хоча б тим, що ти перейшов на мову нормальних людей, а не тварин, тому перепрошу, щоб ти не ображався й для того, щоб ти покращувався далі, брате.
Разом з тим розумію, що називати малоросом "расскагаварящего" цілком нормально в наших реаліях.

⋮⋮⋮   No. 18766

<18759>
Хуйню зморозив.
Просто в Одещині якраз колись простягалася межа, за якої пересилали жидів при Кацапській імперії (смуга осілості називається). Але факт в тому, що то завжди була наша земля, яка як і в інших випадках, то переходила до нас, то до інших.


Передивись карти Київської Русі, Скіфських племен та найбільшого розмаху часів Гетьманщини, скацаплений, й не мели фігню.

Може ти думаєш, що на бірдах сидять одні дітки, але вибач, тут подеколи й сидять дядьки, які в своїй галузі досягли того, про що тобі й не мріялося. І я це не тільки про історію неньки нашої, а про інші технічні та природні науки й треди зі старого гіперучану або Учану.

Тому вибач, але вчися, бовдуре, але не мели фігню, за яку потім будеш вибачатися.

⋮⋮⋮   No. 18767

<18766>
Ти малолітній даун. "Київська Русь" - це часовий період, а не реально існуюча держава. Термін "Київська Русь" вигадали в 19 столітті для того щоб узагальнити і пояснити історію. Мовляв, жили руси в Новгороді і Старій Русі, але там було холодно і їсти було нєхуй, вирішили кочувати на південь, випіздили жидів з хазарської Куяби (Києва), а згодом і розгромили Хазарський каганат (батьківщину протоукрів). Але недовго вони раділи, на місце хазарів прийшли печеніги, а на місце печенігів половці. Розгромивши всі кочові лімітрофи русичі зіткнулись з реальністю - монгольською ордою. Ординці могли пересуватись лише степом, тому русичі відкотились на північ - в Москву. Щодо межі осідлості - євреїв в Луцьку жило більше, ніж в Одесі (у процентному відношенні). Одеса була вільним містом, там крім росіян жили греки, італійці, молдавани, євреї і т.д. Це нормальна ситуація для крупного портового міста. Пов'язувати це з межею осідлості - не розуміти історію Одеського краю.

⋮⋮⋮   No. 18771

<18767>
Після 2 речення можна було не читати, але, на жаль, я прочитав.
Що в першому, що в другому, що в інших реченнях змолов хуйню, малолітній даун, який не вчив історію в універі, вже не кажучи про школу, зкацаплений малорос.
Розуміючи, що з твариною діалогу не ведуть, я закінчу на цьому, тому що такого висера про те, що не було такої держави, я ще не чув.
Почитай хоча б в літописах згадки про таку державу, тваринич, а потім на нормальних людей пизди.

⋮⋮⋮   No. 18773

<18765>
З другої сторони, останнє речення - правда.

⋮⋮⋮   No. 18774

<18773>
Мені подобається, як під постом про посередню кацапську гру з дівчатами-ідеалами та файною рудою дівчинкою рочків 14.1, розгортаються суперечки з приводу мови, історії Україні та визначень хто є малорос, а хто ні.
Схоже на той старий жарт з павуками, де вони один в одного тицяють пальцями й кажуть "Ні, ти не справжній паук. Я паук!", тільке де зімість пауків - безоси.

За цим кумедно спостерігати.

⋮⋮⋮   No. 18775

<18771>
Покажи в літописі словосполучення "Киевская Русь" в будь-якому написанні. Ти не найдеш його, бо це термін з 19 століття. Те що ти цього не знаєш - свідчить про те, що в тебе немає вищої гуманітарної освіти.

⋮⋮⋮   No. 18776

<18775>
З Повісті минулих літ:
"В рік 852, коли почав царювати в Греції Михайло, стало називатися- Руська земля»."
Сама держава називалася Руссю, або власне - Руською землею. Київської ми її називаємо, тому що об'єднана вона була до феодальної роздробленості.
Може ти не знав, але конфедеративні держави, а Русь була саме конфедеративною, теж держави.
Чи може ти скажеш, що поділяючи на графства та королівства в Європейських імперіях ми визначаємо їх як самостійних держав?
Йди краще вчи історію, "гуманітарій".
Мені навіть цікаво, з якої бауманки ти виповз.

⋮⋮⋮   No. 18777

<18775>
На додаток тобі, "гуманітарію", можу згадати ВСІМ ВІДОМУ кодифікацію законів та прав з назвою, барабанна дробь, РУСЬКА ПРАВДА.

Бо якщо ти на юрфаці вчився, то мені тебе шкода.

⋮⋮⋮   No. 18778

<18776>
Можу ще тобі, гуманітарію, пригадати Київський літопис, де вживалася приблизно у 1190~ році (точної не пам'ятаю, приблизна дата на +- 5 років) назва як "Русь-Україна".

⋮⋮⋮   No. 18779

<18775>
До речі, гуманітарчику, можу ще й пригадати, що та назва, через яку ти зпетушився (Руська земля), вживається тільки в норманській теорії походження Русі.
Якщо ти не береш до уваги інші теорії, то ти ще більший "гуманітарій", чим я думав.

А тепер попрошу не паплюжити за зря праведне ім'я справжніх гуманітаріїв, які нормально вчилися, вевзь.

⋮⋮⋮   No. 18780

<18776>
Чел, Русская земля і Київська русь це дві великі різниці. Русская - значить чия. Русів. Це не географічна ознака, а ознака власності. Словосполучення "Київська русь" не вживається ні в одному літописі.
<18778>
Русь-Україна - термін вигаданий Грушевський.
А взагалі, почитай хоча б вікі, перед тим як вигадувати небилиці.
> Тож термін Київська Русь — книжного походження й веде свій початок не з джерел, а з'явився на основі розробки московськими книжниками XVI століття, а пізніше М. М. Карамзіним, С. М. Соловйовим, В. Й. Ключевським та іншими дослідниками Російської імперії концепції про генеалогічну безперервність протягом тривалого часу правлячого в Москві князівського роду. Водночас із обґрунтуванням вказаної теорії виникли й терміни «Київська Русь», «Володимирська Русь», «Московська Русь» — за назвами центрів концентрації владних функцій. Цієї концепції дотримується більшість сучасних російських (та й не тільки російських) істориків. На думку О. Толочка, це поняття виникло в російській науці як елемент періодизації історії Росії. З часом історики ввели до наукового обігу ще два терміни «Давня Русь» і «Давньоруська держава».

⋮⋮⋮   No. 18781

<18779>
Ти даун, норманська теорія - це єдина не шизофренічна теорія походження Русі. Інші теорії - це буквально про укрів які викопали море.

⋮⋮⋮   No. 18782

<18780>
Нащо мені щось казати, якщо ти спираєшься на вікіпедію, а термін, який реально був в історії, називаєш вигаданим грушевським, при тому, не розуміючи ознак конфедеративного об'єднання.

Ти вже все сказав про себе, "гуманітарчику".

⋮⋮⋮   No. 18783

<18782>
Посилання на літопис, дауніто. Я тобі на слово маю вірити? Русь-Україна вигадав Грушевський, про це він сам і пише.

⋮⋮⋮   No. 18784

<18783>
Я тобі роки літопису написав по пам'яті, гуманітаріо. Бери шукає, все є у відкритому доступі, але ж вибач, я забув, що ти читаєш по вікіпедії.

До того ж, я тобі також на слово маю вірити, гуманітарчику?

⋮⋮⋮   No. 18785

<18782>
А на що спиратись в спорі з людиною, яка скоріш за все навіть школу не закінчила? Те що для тебе стало відкриттям що термін Київська Русь історіографічний, уже характеризує тебе як далеку від історії людину.

⋮⋮⋮   No. 18786

<18784>
Немає там такого.

⋮⋮⋮   No. 18787

<18785>
Те ж саме можу й про тебе сказати, хлопчику.

⋮⋮⋮   No. 18788

<18786>
Ну то значить неправильні роки читаєш.
Бо як я ще читав, усе там було.

⋮⋮⋮   No. 18789

<18787>
Що ти можеш сказати, даун? Що ти пересказав підручник з історії за 5 клас? Я закінчив магістратуру історичного факультету, ти виглядаєш як абсолютно далекий від історії обиватель.
<18788>
Ніхуя ти не читав.

⋮⋮⋮   No. 18790

<18789>
Вибачай, гуманітарій, підручник з історії за 5 клас я не пам'ятаю, історичний факультет не закінчував, але рахую бакалаврат юридичного факультету мені може дати стільки ж балів авторитетної думки без доказів, як і тобі, якщо слідкувати за твоєю ж логікою.

І ні, читав.

⋮⋮⋮   No. 18791

<18776>
Ти агент Кремля і провокатор, якщо не зміг найти словосполучення "Київська Русь" в Повісті временных лет. Ану хутчіш іди читати, падло кацапське.

⋮⋮⋮   No. 18792


⋮⋮⋮   No. 18793

Саме так. Він агент провокатор, який не розіміє поняття конфедерації та історичне означення існувавшої держави, щоб не розписувати 100500+ племен та народів, які мали спільну культуру, побуд та звички.

Ні, звісно інколи виділяють таке, наприклад в Стародавній греції або в Римі (а це знов не "істинні" назви, а історичні для об'єднання територій по ознакам політичної та територіальної влади), от як Афіни або Спарту, але в дуже рідких випадках для певного зазначення саме того контексту.

А таке розділення має місце тільки після смерті Ярослава Мудрого для розуміння істинності походження русинів - тобто нас, українців, та кацапської наволочі з декількох царств.

⋮⋮⋮   No. 18794

<18793>
Україна - окраїна Росії (Русі). Окраїна дика, необжита, з постійними набігами степових кочівників. Якщо ти цього не розумієш - у тебе проблеми з головою.

⋮⋮⋮   No. 18795

<18794>
Абсолютно згоден. В Україні настільки хуйово, що влада була вимушена організувати столицю Русі тут, аби не сильно розгулювалися всілякі цигани з тракторами та жиди зі своїми отими холокостами, їбать-копать.
<18791>
> Ти агент Кремля
Їбать-копать, хто б писав. З великої літери т.з. "символ" т.з "ворожої" т.з. "країни" писати, копать-їбать.

⋮⋮⋮   No. 18796

<18794>
Кацапа знайдено, тваринка приманяна, тваринка відправляється у мясокомбінат В Житомирі.

⋮⋮⋮   No. 18797

<18795>
Так було харашо в Києві що його монголи спалили нахуй і після того про Київ забули десь до 19 століття і це було рядове містечко, менше ніж Кострома.

⋮⋮⋮   No. 18800

<18795>
> В Україні настільки хуйово, що влада була вимушена організувати столицю Русі
безвихідь просто)

⋮⋮⋮   No. 18801

<18797>
Не плутай Кыёв з Троёщыной.

⋮⋮⋮   No. 18885

ХОХЛЫ ПИДОРАСЫ ХОХЛЫ ПИДОРАСЫ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ ХОХЛЫ СОСАТЬ[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]