[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Subject
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 9405.png ( 1.62 MB , 7583x3447 )

⋮⋮⋮   No. 9405 [Reply]

Якщо на цій борді середньодобовий постинг буде принаймі 1000 постів, то я почну клепати медскілзні арти для гіпера
139 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15098

File: 15098.png ( 375.39 KB , 500x500 )

Де продивлятися усю історію пошуків за всю історію користванням мережею загалом навіть якщо ти перезавантажував вінду на компі? Просто хочу поцікавитись і згадати усе що було давно.

⋮⋮⋮   No. 15168

<12550>
бля, звідси ця пікча?

⋮⋮⋮   No. 15200

<15098>
Пошуків у гуглі? Якщо ти під час усіх цих пошуків зайшов в свій гугл-акаунт - https://myactivity.google.com/activitycontrols/webandapp . Якщо ні - ніяк, ліл.

⋮⋮⋮   No. 15223

Гіперкуне! Тут https://uchan.org.ua/b/res/9405.html#15222 тобі комплімент висловили, а ти не відповідаєш. Йобаний матрос, доколє???

⋮⋮⋮   No. 15224

<15223>
Дивна в тебе логіка—вимагати відповіді на комплімент (без звернення до конкретної особи), навіть якщо він цілком щирий та ґрунтовний. Недарма кажуть: "Остерігайся підлабузників".
Це тому, що справжньою нагородою за гарну працю є не визнання (що підживлює марнославство),а реалізоване бажання.


File: 15073.png ( 748.16 KB , 655x429 )

⋮⋮⋮   No. 15073 [Reply]

Чомусь багато хто забуває, що рогулі цілком і повністю винні у всій цій жопі, в яку загрузла Україна. Рогулі розвалили свою власну країну (причому, я зауважу, що і влада Януковича, і уряд Росії, і європейські дипломати вели з рогулями переговори і, спочатку, домовилися про мирне врегулювання цього питання, але на наступний день хуяк і майдауни біжать штурмувати Банківську, потім повбивали своїх же громадян в одеському будинку профспілок (бачите, тамтешнім адекватним українцям не сподобалося, що дауни майдан влаштували, ну і це обурило рогулів які стрибали по Майдану, тому майдауни швидко виписали адекватних українців з українців і пішли їх вбивати, влаштувавши справжню Хатинь - це потім, до речі, класикою рогульскої політікі стане, вони навіть в Афганістані від своїх громадян відхрестилися, сказавши, що втрат немає і втрачати нема кого), потім вирішили взяти на понт Донбас, який сказав їм нахуй НЕ лізти, і відсмоктали і там, адже рогулі ж нездібни і слова вони засвоюють важко, ну і Крим, природно, проїбалі теж, ну і боїнг впав з вини рогулів, які вирішили пограти у війнушку навіть не закривши в зоні боїв повітряний простір. Ось і виходить, що все це іноземне втручання піндосів, санцкіонні війни, зростання інфляції, посилення режиму в'їзду в Росію і т.д. - все це вина рогулів. Проявили б вони хоч трохи логіки, послали б вони нахуй майдаунів з усяким лібераш'їм лайном (лол блядь, ці ліберахи навить і не пішли до речі, Кличко один покрасувався годинки дві і з'їбався на віллу баб трахати), не пішли страждати хуйней на площу і ніякі піндоси до них б просто не поїхали, ну і Крим, можливо, не проїбали б теж, ну і потім санкційних війн не було б, ну і потім інфляція б так сильно в зростання не пішла, ну і потім не скасували б пенсії, ну і потім і так далі коротше. Загалом, нехуй їм допомагати тепер, навіть не думайте, це як з абсолютно жебраками бомжами - скільки грошей їм не дай, а вони все одно жебраками і залишаться, тому що звикли вже і їх все влаштовує Єдине, що реально врятує рогулів - це самостійна боротьба з усіма олігархами в Україні, новий майдан і висунення лідерів, спрямованих на співпрацю з Росією (і звісно, на співпрацю з їніми правоохоронними органами, а так само арешт всіх цих виродків, хто влаштував різанину в будинку профспілок, віддавав накази бомбити мирні міста і довів країну до повної дупи). А поки вони самі не захочуть вилізти з цієї дупи - нехуй їм взагалі там допомагати, немає бажання - не буде і результатів. Втім, не думаю, що у цих рогулів взагалі вистачить мужності визнати свої помилки, як-то організуватися і хоч щось зробити. Так і будуть за Парашенко і Зелупу топити, драїти підлогу в Польщі, влаштовувати щоденні гранати і жерти глоду настойку.
15 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15202

Рогулі витратили 700 тисяч гривень щоб вилікувати дерево, яке посадив графоман, ім'я якого не відоме за межами усраїни.
https://www.unian.ua/ecology/u-lvovi-pislya-tyazhkoji-hvorobi-vrodila-yedina-zhiva-grusha-franka-likuvannya-koshtuvalo-sotni-tisyach-novini-lvova-11543044.html
Це кретини, це не люди, а йобані хуєсоси. Добре якщо вони хоча б вкрали цю суму, принаймні половину. А потім смсками збирають на лікування далбайоба, чиїх батьків не було превентивно стерилізовано. Коли вже буде геноцид цього сраного непотрібу?

⋮⋮⋮   No. 15203

<15202>
> Хрю-хрю

⋮⋮⋮   No. 15205

<15202>
Толік, ти заїбав.

⋮⋮⋮   No. 15218

Ненавиджу русню

⋮⋮⋮   No. 15220

<15218>
Що саме тебе тривожить?


File: 14748.jpg ( 87.89 KB , 640x1077 )

⋮⋮⋮   No. 14748 [Reply]

Чому треба бути патріотом?
27 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15090

<15075>
>Якщо знаходячись у нормальній країні я напишу щось у соц.мережах, що дозволено законом тієї країни, то мені нічого не буде.
Може буде а може ні. В залежності від того що нпишеш, як і в Україні.
>Якщо же на мене нападуть, то у нормальних країнах я подам заяву до поліції і їх накажуть.
Якщо знайдуть то може випишуть штраф, як і в Україні.

> Але це у тих же США маловірогідно, бо там дозволена самооборона, у т.ч. з вогнепальною зброєю
Залежить від штату дуже сильно.

>Це в Україні навозівці сміливі бити у десятерьох одного, а у штатах або Європі вони сцуть так робити, бо кара буде неминуча.
В більшості країн Європи закони на зброю набагато більш обмежувальні ніж в Україні.
>Але навозівці і нацкорпус це абсолютна меншість українців,
Так пизди дають за образу українців (української мови, ідентичності), а не за образу нац.корпусу, якщо я правільно розумію про які ти випадки кажеш. Українці це більшість українців, а саме – 100%

⋮⋮⋮   No. 15190

<14748>
На зло кацапам. І найсмішніше тут те, що це не жарт.

⋮⋮⋮   No. 15196

File: 15196.jpg ( 716.84 KB , 2127x1382 )

<14748>
Тому що, коли ти працюєш в інтересах власної держави, ти стаєш вигодонабувачем плодів власної праці. І твої однодумці теж. Патріотизм, якщо брати до прикладу локальні громадські ініціативи та національні програми різної спрямованості, є вмонтованим в соціум механізм заохочення добропорядності та добросусідства. Можна не бути патріотом і сприймати усі базові умови державної системи як належне, але тоді чим ти відрізняєшся від випадкового емігранта або безхатька? Просто уяви на секунду, що країна, де ти живеш, єдина у світі! Наскільки це краще, аніж життя серед чужинців, де все, що ти робитимеш, буде так само чужинним, ніби навіть твоє існування є чимось зайвим та небажаним у світі чужинців? Не думаю, що комусь з заробітчан вдається зберігати своє відчуття амбітності безвідносно місця свого зростання, у відриві від досвіду та умов проживання серед своїх родичів...

⋮⋮⋮   No. 15197

<15196>
Яка нахуй власна держава? Що тобі належить в цій "власній державі"? Ніхуя, більше того ти платиш гроші за право жити, щоб тебе не випіздили з квартири, яка насправді тобі не належить, а належить комунальним службам.

⋮⋮⋮   No. 15198

File: 15198.jpg ( 1.4 MB , 2048x2048 )

<15197>
Держава належить людям, хто її творить та підтримує. Для урегулювання пропорційного володіння та користування багатствами цієї держави існують закони. Ти не можеш заперечувати той факт, що питання права власності та свободи лежить не тільки в матеріальній площині. Під "чужинцями" мались на увазі як громадяни інших держав, так і безпринципові пристосуванці, дуже часто з обмеженим баченням реальності та рівнем розвитку загалом...


File: 15169.png ( 70.77 KB , 672x603 )

⋮⋮⋮   No. 15169 [Reply]

І що це за хуйня?

⋮⋮⋮   No. 15170

<15169>
Завдяки цьому ми живемо. Сам не второпав спочатку, але потім зрозумів, в чому кайф.

⋮⋮⋮   No. 15171

Це Опера, братику. Навіщо ти поставив її собі на комп? Зноси нахуй.

⋮⋮⋮   No. 15172

<15171>
Не пизди на оперу, бо я тобі попиздю про кеш. Мені є, що сказати з 60Гб на С/. Не було б опери, то я заходив би на Учан через інтернет експлорер, як і раніше заходив. З ноги тобі по їбалу за такі слова, а потім носовичка, шоб юшку витер, бо ти мені потрібен гарний.


File: 15070.jpg ( 142.04 KB , 1000x612 )

⋮⋮⋮   No. 15070 [Reply]

Чи є тут безоси, що користуються презервативами?
Як ви, сука, це робите? Я тупо не в'їжджаю. Коли я натягую гумку на свій хуй та починаю фрікції, з нею стаються речі, які роблять мені некомфортно і тупо боляче. Вона не може завжди прилипати до хуя, вона мнеться. Її складки починають давити на мого бійця, бійцю боляче, і замість того, щоб продовжувати бій, він взагалі обм'якає. Єдиний раз, коли я кінчив з презервативом, був тоді, коли я до цього не кінчав цілий тиждень, і все одно мені довелося це робити через біль.
Може я щось не так роблю? Може презервативи не ті, чи хуй не той (занадто чутливий абощо)? Допоможіть, бо дівчина каже, що без гандона більше не дасть (вийобується звісно, дасть, але все одно не хочеться бути невігласом в цьому питанні).
6 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15161

<15160>
Але ж довжина члена у сучасному суспільстві ніяк не допомагає будувати кар'єру, вчитися або здобувати якісь досягнення (хіба що тільки в порносфері виключення).

⋮⋮⋮   No. 15162

<15161>
Дорослі люди міряються замінниками членів (машинами, квартирами, курвами, гаджетами, заводами та інш.), бо цивілізація створила для нас купу усього корисного. приємного та зручного. Якісь члени на фону усього цього розкошу - така дрібниця, але для школо-ло саме те що треба, це норм.

⋮⋮⋮   No. 15163

<15160>
Сумна історія, насправді. Бо ліпше померти ніж жити з 18 см.

⋮⋮⋮   No. 15164

<15163>
Нема причини страждати розміром члена якщо ти незайманець або добровільно відмовився від сексу!

⋮⋮⋮   No. 15167

<15164>
В принципі так, але ти ж сам знаєш що живеш неповноцінним життям. Можливо ти тому й незайманець через такий розмір. Уявляю як рандом тян побачивши 18 см ледь стримуючи сміх, ніяковіння і жаль полишає тебе з словами вибачення під явно вигаданою причиною.


File: 12479.jpg ( 30.73 KB , 700x467 )

⋮⋮⋮   No. 12479 [Reply]

Рання пташка пиво дує,
пізня пташка хуй смакує.
118 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15094

<12479>
Скільки жироблядів лайном не годуй, а вони іще попросять.

⋮⋮⋮   No. 15112

«Тату, лізе чорт у хату!» — «Дарма, аби не жиропідорас.»

⋮⋮⋮   No. 15113

Жироблядатр тоді правду скаже, як жиромира умиється в сажі.

⋮⋮⋮   No. 15114

Жироблядина ликом чваниться, і кожному під ніс з ним пхається.

⋮⋮⋮   No. 15115

У жєироблядатра на грош амуніції, на десять амбіції.


File: 13607.jpg ( 177.04 KB , 1440x959 )

⋮⋮⋮   No. 13607 [Reply]

Сааалоооо...
3 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 13619

File: 13619.jpg ( 29.05 KB , 400x267 )

<13607>
та з борщиком.

⋮⋮⋮   No. 14277

File: 14277.jpg ( 69.92 KB , 600x400 )

Хочу тортику. З ківі, ананасами та апельсинами.

⋮⋮⋮   No. 14278

<13611>
Де в Україні можна скуштувати страву з песиків?

⋮⋮⋮   No. 14337

<14278>
Це ти з тих, захисників прав тварин? Є один ресторанчик у Львові, але називати його не буду, бо одразу туди побіжать і спалять контору. Там лише для своїх подають запечену собачку. При цьому справжню собачатинку, а не "легендарну" шаурму. В шаурмі собачого м'яса майже нема, бо хитрі азера вічно туди підкидували своєї смердючої курятини, чи (о, Господи!) свинини і додавали гострий соус, щоб перебити смак бадяжності. А собаче м'ясо ніжне-ніжне. Найкраще йде в суп, але правильно запечена також дуже смачно.
Шукай у Львові.

⋮⋮⋮   No. 15110

ням-ням


File: 15069.webm ( 902.73 KB , 640x360 )

⋮⋮⋮   No. 15069 [Reply]

Кидаємо улюблені відоси

⋮⋮⋮   No. 15107

File: 15107.mp4 ( 2.37 MB , 1280x720 )


⋮⋮⋮   No. 15108

File: 15108.mp4 ( 7.92 MB , 480x854 )


⋮⋮⋮   No. 15109

File: 15109.mp4 ( 3.17 MB , 1280x720 )File: 9866.jpg ( 136.95 KB , 670x447 )

⋮⋮⋮   No. 9866 [Reply]

Збираємо хороші спогади з минулих часів.
83 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 14217

File: 14217.jpg ( 300.47 KB , 1600x964 )


⋮⋮⋮   No. 14735

File: 14735.jpg ( 103.02 KB , 700x394 )


⋮⋮⋮   No. 14833

<13267>
Коли це було? В 2006?

⋮⋮⋮   No. 15004

<14216>
У цю залупу можна було грати через 7 років патчів. Ох...

⋮⋮⋮   No. 15091

File: 15091.jpg ( 872.6 KB , 2048x2048 )

<9866>
Треду рівно 1 рік виповнився.


File: 15060.jpg ( 485.89 KB , 1867x1080 )

⋮⋮⋮   No. 15060 [Reply]

Ну що, чумаки?
Отже, у нас є Всесвіт. Ну, чи космос. Космосу у нас дохуя. Одні кажуть, що у нього є край, а інші кажуть, що він - безмежний.
Так ось. Як гадаєте: що було б, якщо весь цей блядьський космос заповнити повітрям? Щоб люди не всиралися не розривалися на шматки від вакууму.
Так, я розумію, що є така хуйня, як Закон збереження енергії і те повітря нізвідки не виникло б. Але просто уявіть - ХУЯК! В комосі є повітря з такою самою щільністю, як, наприклад, в Одесі.
Вмикайте хвантазію, пані та панове.
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15063

Повітря почне гальмувати обертання Чумацького шляху навколо своєї вісі (а він обертається, і доволі швидко), через брак відцентрової сили зірки нашої галактики почнуть притягатися одна до одної і згодом повністю колапсують в одну чорну діру в центрі Чумацького шляху, ггвп.

⋮⋮⋮   No. 15064

<15063>
Земля буде гальмувати свій рух через опір повітря навколо сонця теж і з часом просто впаде на сонце - бо гравітацію ми ж не скасували.

⋮⋮⋮   No. 15065

<15060>
Люди і живі істоти у вакуумі не розриваються. Це кіношний штамп. Вони можуть роздутися, але на шматки не розірве, потім почне діяти низька температура (у вакуумі щоб щось охололо або нагрілося потрібно більше часу, бо немає навколишньої атмосфери куди віддавати тепло) і труп просто замерзне.

⋮⋮⋮   No. 15066

<15064>
> сонця
Думаю, що Сонце з повітрям зробить те саме, що зробило з Марсом. Нахуй пошле (або почне жерти, що нічим не краще). Повітря повітрям, але без атмосфери (хоча б мінімальної) воно до пизди. Нейтронним зіркам та чорним діркам ще додатковий хавчик. Людству пиздець присниться точно, тому на перебування у космосі можна і не мріяти з першого ж дня (на другий вже і мріяти буде нікому).
Окрім цього можна було б вперше почути реальні звуки космосу, а не адаптації радіохвиль для людського вуха. Було б вражаюче, хоч і не довго.

⋮⋮⋮   No. 15068

<15067>
от свиня, таку тему портить


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] | Catalog

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]