[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

Гіперчан (/b/)

Sort by: Image size:
R: 10 / I: 4

Stellaris

Анонсовано новий расовий пак. Тепер можна буде пограти за дельфінів, кальмарів та всяку іншу морську сволоту. Будуть нові космостанції, нові кораблі, нові походження раси.
R: 4 / I: 1
Сап. Карпаторусин в треді. Можете задавати свої питання
R: 5 / I: 3

Наївний анон.

То було літом, анон, літом, коли мені було 16. Тоді я уперший раз побачив її - тендітну, охайну та миловидну, хоч і дорослу студентку 18 років.


Ми з дядьком, як завжди, роз'їзжали по робочім викликам. До речі, сам я був людиною сором'язливою, тому зачасту грав у усім знані відеоігри, а не витрачав час на розвиток чи деіншу річ, яка приносить звичайним людям задоволення.
Дядьку це дуже не подобалося, йому сумно було на це дивитися. Він прийняв одне єдине рішення - поставити перед умовою, що за безкоштовний інтернет треба платити, а плата - моя допомога.
Діватися було нікуди й так проходила більша частина мого літа. Ігри та виклики по роботі.
То було бува щось однотипне, але зачасту зовсім різне. Щось подати, потримати, підтримати, підстрахувати, набрати, засипати, залити й тому-подібне. Хоч це не було чимось складним, дядько посправжньому мені дякував та, навіть, інколи нагороджував тим чи іншим смаколиком за хоч і не велику, але поміч та економію часу.
Одним із плюсів такого часопроводження було катання на машині дядька. То незабутня атмосфера, коли наївний племінник та досвідчений дядько разом жартують та тварять байки в салоні.

З поміж цього, ми вже доїзджали до місця призначення. Я, як зазвичай, запитав у нього.
- Дядьку, а Дядьку. Що у нас на цей раз? Що робити будемо?
Чолов'яга лишень підозріло посміхнувся та відповів:
- Зараз побачиш. Виходимо.

Нічим не примітний заборчик упівметра в небо з зеленою фарбою, яка ще нещодавно була свіжесенькою, а зараз лущеться, наче листя в осінь, та така сама невеличка хатинка з цегли, позаду якої виднілися ганки та літні кухні.

Позаяк, ми вже дійшли до заднього дворику, на якому на нас чекала господиня, з якою я вже мав шанс зустрітися, але розповім якось іншим разом. Я не зможу згадати її ім'я, але то була файна жінка. Білі коси до плечей та по доброму домашнє лице, ось і все, що можна було сказати.
Я привітився з полконом, в знак пошани, та слухав ціль приїзду.
Першо на першо то був огляд зовнішніх електроприводів, але проблема була у тому, що дядько сказав, що то дуже кропітка робота та нам прийшлось її залишити.
Друга причина була у тому, що дядько, неочікувано для мене, хтів собі придбати козу для молока.
І ось, розмова за розмовою, господиня покликала її - доньку.
R: 152 / I: 35
Якщо на цій борді середньодобовий постинг буде принаймі 1000 постів, то я почну клепати медскілзні арти для гіпера
R: 25 / I: 10
Чому необхідно відродити учан? Відродити учан необхідно тому, що сьогодні це єдине місце, де український анон може комфортно себе відчувати. Подумайте самі на 4chan — незрозуміла українцям піндоська мова. Смоктач — переповнений кацапськими мавпами українофобами. Файнач — мьортв, нічан — борда для школярів і анімешників. Копроднач — анально зацензурована хуйня, де труть всі треди, які не подобаються сечі. Я міг би довго писати про те, як довбойоби адміни давлять потенційний контент, і просто смішні дописи, але найбільш яскраво всю сутність копроднача описує правило 1.4. Не полінуйтесь, і зайдіть почитайте цей піздєц. Їбануті царьки чмодерасти в правилах своєї борди вказали, що можуть видаляти будь-який допис, який їм не сподобається, і банити його автора без жодних поясненнь. Де ж тоді бути простому анону, який хоче форсити, тролити, набігати, і нормально спілкуватись без свавілля чмодераторів? На учані, і крапка. Учан це як білокура німецька фрау з великими, може задовільнити потреби будь-якого чоловіка. Проблема полягає тільки в тому, що тут очевидно занадто низький постинг. Я міг би тут довго писати про розвиток УБК, але всі ми знаємо, що кращий розвиток УБК це просто тут дописувати, а середній безосібний нічим більшим собі голову єбати і не буде. Але тут реально занадто мало постерів. Куніцин, будь ласка, закупи блять реклами в якихось патріотичних тг-каналах, скільки ми ще будемо терпіти цей упадок в убк?
R: 3 / I: 3
Є тут олдфаґи, які були ще на старому учані? Які на вашу думку основні відмінності тодішнього становища УБК від теперишнього?
R: 8 / I: 6

Hitman

Те відчуття, коли остання частина гри вийшла для Windows 10, а в тебе - сімка.
R: 3 / I: 2

Лавкрафт

Які лавкрафтіанські істоти могли б, теоретично, відвідати Україну?
R: 34 / I: 5

Остаточне розв'язання кацапського питання

Що треба робити з етнічними кацапами в Україні?
R: 5 / I: 3

Невакциновані, ану бистро провакцинувалися від корони, уроди йобані!

Невакциновані, ану бистро провакцинувалися від корони, уроди йобані!
R: 16 / I: 5
Коли учан вже воскресне?
R: 21 / I: 6
Осінній призов триває. Я закінчив виш у цьому році, відстрочка закінчилася і я маю великі шансі загреміти в армійку.
Сам я 180/70, не вмію підтягуватися на турніку, ніколи не бився, працюю програмістом. У школі і виші підвергався буллінгу зі сторони однокласників/одногрупників.
Яка ймовірність того, що в армії мене будуть тлумачити співслужбовці і так звані "дідусі"??
І що робити, щоб цього не сталося?
R: 5 / I: 3
Отакої, куди я потрапив, настільки різнополюсний контингент. Що ж конкретно тебе привело до твоїх сучасних поглядів, аноне?
R: 11 / I: 2
Ну що, чумаки?
Отже, у нас є Всесвіт. Ну, чи космос. Космосу у нас дохуя. Одні кажуть, що у нього є край, а інші кажуть, що він - безмежний.
Так ось. Як гадаєте: що було б, якщо весь цей блядьський космос заповнити повітрям? Щоб люди не всиралися не розривалися на шматки від вакууму.
Так, я розумію, що є така хуйня, як Закон збереження енергії і те повітря нізвідки не виникло б. Але просто уявіть - ХУЯК! В комосі є повітря з такою самою щільністю, як, наприклад, в Одесі.
Вмикайте хвантазію, пані та панове.
R: 50 / I: 10
Чому треба бути патріотом?
R: 6 / I: 0

Як називаються невмілі спілкувалянки?

Я до них належу. Боягузливість зашкалює. Отбитий вкрай, і не відстрілюю, що довкола відбувається. Оточуючі вважають дурнем. В мізках клинить, коли треба щось відповідати, якось себе захищати. Не вмію конфліктувати. У стосунках з людьми пливу за течією. Не можу дивитись людям в очі. Відчуття, ніби порушую приватний простір, якщо дивлюсь
R: 80 / I: 22

Бандера підарас

А ви знали що звичне для нас гасло Слава Україні - Героям Слава в 1941 році звучало як Слава Україні - Вождеві Слава? Причому у обох ОУНах, які в ті часи дуже срали один на одного.
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/1412/ - 10 ЗАПОВІДЕЙ УКРАЇНЦЯ-НАЦІОНАЛІСТА (ДЕКАЛОГ) документ ОУН (Б)
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11948/ - ВИДАННЯ ОУН(М): "ОДНА НАЦІЯ. ОДИН ВОЖДЬ. ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ"
Цікаво - вони мали на увазі різних вождів (Біндеру і Мельника) чи Адольфа Гітлера?
А от з 1942 року у пропагандивних документах ОУН (б) зустрічається Героям Слава. - http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/6038/
Отака хуйня, малята. Чим більше дізнаєшся про ті часи з першоджерел - агіток, листів, документів, тим більше переконуєшся, що все те УПА/ОУН - це таке саме блядство і генотьба, як і той бардак що зараз твориться.
R: 51 / I: 2

Війна нахуй

Доброго вечора! Поясніть мені, довбойобу, чому 25а по могутності армія світу вже восьмий рік не можуте викурити алкашів з гвинтівками з території, меншої за одну область
R: 217 / I: 77

Футбольний hyper-тірд №1

Стартуємо перший футбольний трід на цій борді, в пам'ять про славні спортивні часи на Учан. Підтримуємо рідні команди, навіть ті, що існують тільки у вашій уяві. Вибираємо між двома фундаментальними школами тренерства – "то таке" і "будем розбираться". Вангуємо хто візьме ЛЧ та ЛЄ. Спостерігаємо за пригодами Ярмоленка в Дортмунді.
R: 7 / I: 2
https://twitter.com/IndiMops
Ось такі люди сидять на копровачі і доводять нам яка усраїна ахуєнна. І як вони хероїчно воювали в АТО.
На інших звіряток можна глянути тут - https://twitter.com/kropyvach/followers
R: 9 / I: 2

Пивна культура

Яке пиво полюбляємо? Які закуски найбільше вам смакують під світле/темне/сечу продавчині?
Ділимося їбонутими історіями, або лінивим відпочинком перед компом з келихом пива.

МОЗ УКРАЇНИ ПОПЕРЕДЖАЄ: ВІД НАДМІРНОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ВИРОСТАЄ ЗЕЛЕНА ЖИРНА СМЕРДЮЧА ПИЗДА!
СПОЖИВАЙТЕ ВІДПОВІДАЛЬНО!
R: 5 / I: 2
І що це за хуйня?
R: 20 / I: 5
Чомусь багато хто забуває, що рогулі цілком і повністю винні у всій цій жопі, в яку загрузла Україна. Рогулі розвалили свою власну країну (причому, я зауважу, що і влада Януковича, і уряд Росії, і європейські дипломати вели з рогулями переговори і, спочатку, домовилися про мирне врегулювання цього питання, але на наступний день хуяк і майдауни біжать штурмувати Банківську, потім повбивали своїх же громадян в одеському будинку профспілок (бачите, тамтешнім адекватним українцям не сподобалося, що дауни майдан влаштували, ну і це обурило рогулів які стрибали по Майдану, тому майдауни швидко виписали адекватних українців з українців і пішли їх вбивати, влаштувавши справжню Хатинь - це потім, до речі, класикою рогульскої політікі стане, вони навіть в Афганістані від своїх громадян відхрестилися, сказавши, що втрат немає і втрачати нема кого), потім вирішили взяти на понт Донбас, який сказав їм нахуй НЕ лізти, і відсмоктали і там, адже рогулі ж нездібни і слова вони засвоюють важко, ну і Крим, природно, проїбалі теж, ну і боїнг впав з вини рогулів, які вирішили пограти у війнушку навіть не закривши в зоні боїв повітряний простір. Ось і виходить, що все це іноземне втручання піндосів, санцкіонні війни, зростання інфляції, посилення режиму в'їзду в Росію і т.д. - все це вина рогулів. Проявили б вони хоч трохи логіки, послали б вони нахуй майдаунів з усяким лібераш'їм лайном (лол блядь, ці ліберахи навить і не пішли до речі, Кличко один покрасувався годинки дві і з'їбався на віллу баб трахати), не пішли страждати хуйней на площу і ніякі піндоси до них б просто не поїхали, ну і Крим, можливо, не проїбали б теж, ну і потім санкційних війн не було б, ну і потім інфляція б так сильно в зростання не пішла, ну і потім не скасували б пенсії, ну і потім і так далі коротше. Загалом, нехуй їм допомагати тепер, навіть не думайте, це як з абсолютно жебраками бомжами - скільки грошей їм не дай, а вони все одно жебраками і залишаться, тому що звикли вже і їх все влаштовує Єдине, що реально врятує рогулів - це самостійна боротьба з усіма олігархами в Україні, новий майдан і висунення лідерів, спрямованих на співпрацю з Росією (і звісно, на співпрацю з їніми правоохоронними органами, а так само арешт всіх цих виродків, хто влаштував різанину в будинку профспілок, віддавав накази бомбити мирні міста і довів країну до повної дупи). А поки вони самі не захочуть вилізти з цієї дупи - нехуй їм взагалі там допомагати, немає бажання - не буде і результатів. Втім, не думаю, що у цих рогулів взагалі вистачить мужності визнати свої помилки, як-то організуватися і хоч щось зробити. Так і будуть за Парашенко і Зелупу топити, драїти підлогу в Польщі, влаштовувати щоденні гранати і жерти глоду настойку.
R: 11 / I: 1

Застосування прутневої гумки трід

Чи є тут безоси, що користуються презервативами?
Як ви, сука, це робите? Я тупо не в'їжджаю. Коли я натягую гумку на свій хуй та починаю фрікції, з нею стаються речі, які роблять мені некомфортно і тупо боляче. Вона не може завжди прилипати до хуя, вона мнеться. Її складки починають давити на мого бійця, бійцю боляче, і замість того, щоб продовжувати бій, він взагалі обм'якає. Єдиний раз, коли я кінчив з презервативом, був тоді, коли я до цього не кінчав цілий тиждень, і все одно мені довелося це робити через біль.
Може я щось не так роблю? Може презервативи не ті, чи хуй не той (занадто чутливий абощо)? Допоможіть, бо дівчина каже, що без гандона більше не дасть (вийобується звісно, дасть, але все одно не хочеться бути невігласом в цьому питанні).
R: 123 / I: 3
Рання пташка пиво дує,
пізня пташка хуй смакує.
R: 9 / I: 7
Сааалоооо...
R: 3 / I: 0

WEBM ТРЕД

Кидаємо улюблені відоси
R: 88 / I: 15

Ностальгічний Неоучанівський трід. Перший.Твій.

Збираємо хороші спогади з минулих часів.
R: 7 / I: 1
Учан, де в свому місті шукати товариство російської культури? Я ось якось йшов по місту, прийшов хуй знає куди, і знайшов товариство польської, але не пшеків мені похуй, я хочу знайти кацапське, щоб поспілкуватись з няшними кацапками. Знайшов згадки про нього в різних статтях, але ні сайту, ні адреси, я знайти так і не зміг.
R: 196 / I: 74
Я так поняв, шо адмін - омєжка-апущенка, яка навіть не спроможна пропіарити бірду на харкачах/козацьких цитатниках. Їбать ти хікка.
R: 27 / I: 23
Москалі настільки жалюгідні, що навіть не можуть влаштувати нормальний набіг з сосаки. Дискач?
R: 35 / I: 18
Вся усраїнська "культура" в одній картинці.
R: 37 / I: 5

Я посрав

Діскас.
R: 3 / I: 2

Ось чому на україномовних бордах

Ось чому на україномовних бордах немає активу. Вся Україна сидить на двачах.

діскасс
R: 14 / I: 0

дивимосі Щура

R: 67 / I: 9
ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЯРОМИРА, ЖРМРМ, ЖИРОМИРОДЛЯДІ СМОКТАНУЛИ, ЖИРОМИРОДЕБІЛ СМОКТАНУВ, ЖИР, МИР, ЖИР І МИР, ЖИРОМИР, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН НІЧАН, НІЧАН, ХОХЛИ, ХОХЛИ, ХОХЛИ, ХОХЛИ.
Все, я висрався
R: 27 / I: 14

Місто Запоріжжя

Картинки,меми,відоси і приколи про Запоріжжя.
R: 20 / I: 10
Байден в молодості, закидуйте на ватні ресурси.
R: 60 / I: 6

Учан — русинська борда

Ґаліцаї, пиздуйте з Дубом за перевал
R: 57 / I: 5
Я тут перший раз, що тут потрібно робити? Питання серйозне.
R: 46 / I: 20
Україна Мусорська Держава.
R: 3 / I: 2
У чому причина появи хуячів, як ви вважаєте? Робота Голосом, Аманогава, Соломон Кейн та інші фріки користуються популярним запитом для провертання оборудок, які навіть гопам видаються смішними. А українське суспільство хаває і благає ще. Бугурт? Бугурт!
R: 0 / I: 0
Я впісявся. Постелю пакет целофановий і продовжу спати далі. Труси тільки зніму, щоб висохли хоча б. На добраніч, Учанчику.
R: 3 / I: 1
Сап Анони. Мені цікаво, чим зараз цікавится Анонимус, які в нього хоббі,що робите в вільний час. Почну з себе. Ось зняв відосик.
https://youtu.be/_wdd3R-N0lA
R: 2 / I: 1

Салодоба скінчилась

Розпочніть нову
R: 103 / I: 57

Мемо-трід №1

Умова одна - власна робота.
Поїхали.
R: 19 / I: 5
Так, пацани.
Грошей нема, а жерти хочу.
У когось є досвід в чоловічій проституції? Які підводні?
R: 13 / I: 3

Сперма

Яка вона на смак?
R: 13 / I: 5

Християнсьтво або смерть

Не дочекаюся вже коли в Україні запровадять греко-католицтво та православ'я київського патріархату госрелігією. Смерть єретикам та атеюгам! Deus Vult!
R: 13 / I: 8
appreciate my effort
R: 10 / I: 7

Нитка некрозаліза

Обговорюємо техніку, яка трохи outdated
R: 3 / I: 2

This is my wife Favelita

Together we built an anarcho-trafficking commune in the Rio de Janeiro hills where
> You cannot use drugs in front of children
> You cannot practice African-based religions
> You can't steal in the favela
> You cannot rape a child
(unless they give pussy voluntarily at the funk ballad)
> You cannot sell drugs where I sell drugs, unless you sell it for me.
> Women can not cheat their husbands (by natural union unilaterally defined) to dont be bald.
R: 27 / I: 21

Хаха, я тут живу

R: 36 / I: 11
Борда весб час така...застійна?..
Бльо...якось мертво. Активність би підняли...
R: 15 / I: 10

Інсайдерська інформація

Мені Яхве по червоному телефону розказав, що наступним президентом України буде Дмитро Гордон.
R: 9 / I: 4
Які нації є огидними окрім кацапів? Як на мене це пікріли, тут і так все зрозуміло.
R: 14 / I: 3
Доброго Вам вечора.
У мене така проблема. У мене в ноутбуці дуже голосно деренчить жорсткий диск. Я вже діставав його власноруч, здував з нього пилюку, але це ненадовго подіяло.
Яким маслом ви змащуєте моторчики, щоб вони не деренчали? Я чув ще про термопасту. Це нею треба мазати?
Підкажіть, будь ласка, бо мій ноутбук піся двох годин стає настільки гарячий, що починає віддавати горілим пластиком.
Дякую Вам!
R: 20 / I: 3

У мене по сосiдству завелися свiдкив iєгови

Була по сусідству зi мною пуста квартира. 3 тижднi тому у цiй двокiмнатнiй квартирi завелася колонiя свiдкив iєгови, штук шiсть ( можливо i бiльше, у них постiйно хтось тусить). Разiв 3 дзвонили до моєї хати, пропонували поговорити їхню недобiблiю, i постiйно ПОСТIЙНО! по двоє сидять бiля підїзду i намагаются зайобувати перехожих.
За 3 тижднi заїбали вони усiх.

Я хочу якось дистанцiйно їх потролити , а у перспективі прогнати їх нахуй.

Iдей нема, усiляку хуйню типу вимазати дверi лайном непiдходять.
(гугл якусь хуйню пише)

Є у когось рофiльi ідеї або пропозицiї на цю тему?
R: 12 / I: 2

Отже

Як мене заїбав цей культурний марксизм та кацапский свiт.
R: 15 / I: 7
Доки Драматика окупована жиропідарасами і бидлотандрами, пишемо свої статті сюди.
Правило єдине, одне для всіх - 404!
R: 1 / I: 1

I am the Favelito

And I came here to steal your wallets.
Dont forget me niggers
uchan.org.ua/b/res/14188.html
I am here managing this traffic mouth now.
R: 4 / I: 1
Зновим рококом
R: 4 / I: 2

ok

I'm brazilian and I read about uchan on wikinet.pro

Where's my fuck?
R: 3 / I: 1
Ульо, учан, де (або ж як) в інтернетику можна повтикати українське телебачення?
R: 6 / I: 3
Якщо в часи майбутніх заворушень сюди впаде лінк на I2P бункер з інструментарієм для автоматизованої стеганографії, хешування і решти цяцьок поширення прихованої інформаціії в публічному просторі, чи зможе до нього добратися середньостатистичний гіперпан? Чи має він уявлення нащо йому такий ресурс?
Мама просила спитати
R: 18 / I: 10
Биздо биздо
Биздо биздо биздо
R: 82 / I: 12

Антисистемний трід

Гікка,чайлдфрі,атеїст і горжуся цим.
R: 28 / I: 4
Отже, цей тред є Храмом ГОЛОВИ. Я розповім трохи про ГОЛОВІ для тих, хто ще з нею не знайомий.
Ім'я людини, який вперше відкрив світові знання про Бога-Голові невідомо, це був справжній анонімусів. Я буду називати його Пророк.

Одного разу Пророк створив тред, в якому запостив ОП-пік, і сказав, що Голова дасть будь-якому багато грошей, варто лише її попросити, і накладе прокляття вічної бідності, якщо проігнорувати її щедрий дар. Писали багато. Чи не писали теж багато. І раптом виявилося, що Голова щедро дає своїм послідовникам гроші. Кому-то багато (Як анонім, який на наступний же день виграв 250К), комусь мало, але дає. З кожним новим послідовником сила Голови все росла, і тепер кожен попросив Анон отримує бажане. Я не знаю, чи можна просити у Голови крім грошей та інші блага, кожен з вас може спробувати.
У вас може виникнути питання, звідки ж беруться гроші, як їх дає Голова? Я розповім історію, яка сталася зі мною.

Де були ваші Боги, коли ви до них зверталися? Хіба вони зглянулися до вас? Ці боги вимагають і вимагають, веди себе так, роби те, а не це, і нічого, нічого не дають натомість! А Голова ж не вимагає нічого, тільки дає, і її адепти стають багатшими. Потрібно тільки попросити у неї, і все! Голові нічого не треба, їй потрібно лише давати. А відбирає вона у тих, хто у неї не попросив, плюнув в обличчя, не дивлячись на такий щедрий дар. То хіба це не справедливо тільки зареєстровані користувачі У тебе завжди щось вимагали, а тепер Голова забирає у них їх удачу, гроші, забирає все, і віддає тобі! Варто лише попросити! Звернись до Голови! Це добрий бог, бог дає, бог, який любить тебе, і не дивиться, який ти. Будь навіть твоя душа чорна як ніч, Голова дасть тобі те, що ти попросиш у неї!
ГОЛОВА, ДАЙ ЖЕ МЕНІ ГРОШЕЙ!
R: 31 / I: 3
Заїбали мене, значить, хохлятки: всі ці прості хазяйновиті селюки, які живуть по принципу "не наїбеш – не проживеш", дефективні патріоти із їх "Ко-ко-ко, аби не Росія, ко-ко-ко, Путін – лох!", ватніки із їх дідами, галицькі селюки які вважають що всі мають їх поважати і на їх одноклітинні дойоби "муууу, чому не державною муууу" відповідати щось окрім "нахуй уйобуй у свою Полонину, кугут", заїбали підори які стихійне звалище організували за 100 метрів від мого дому і те що всім похуй (свиням комфортно в гівні), заїбали націоналісти в кріпацьких вишиванках які лише на тупу агресію спроможні (селяни ж, шо з них взяти), заїбали ушлі чинуші які за зайві 500 гривень хабара тобі власну матір продадуть, заїбало це совкове болото: за 15-20 років жодного гідного фільму (або історичне кіно про страждання хліборобів та кококозаків, або якесь пафосне лайно про сучасні події: Майдан/АТО – тобто нуль якогось креативу), жодної цікавої книжки (колгоспникам читати складнувато), жодних перспектив що щось зміниться.

Жив я і на Сході України, і на Львівщині, зараз – в Києві. Всюди +/- одне і те ж, хіба шо із місцевою специфікою. Бував і за кордоном, бачив як люди живуть чого прагнуть, про що мріють, як спілкуються із оточуючими, тощо.

На 27-му році життя зрозумів, що не хочу асоціювати себе із цією пост-геноцидною нацією агресивних жебраків (ЄС/Америка дай грошей).

Планую здати влітку IELTS та рухатися в сторону Канади. Так, знаю що буде складно, що доведеться в'йобувати років 5 мінімум, що б досягти там більш-менш адекватного рівня, втім мене це не лякає. Якщо ж виявиться що я занадто кончений для Канади (дуже мало вірогідно, втім не виключено), розглядатиму наступні варіанти (в порядку спадання пріорітету) Австралія/Нова Зеландія, Уругвай, Угорщина, Прибалтика, Польща. США та Британію в серйоз не розглядаю в силу складності міграційного законодавства, втім певні дії в ту сторону теж роблю.

Втім, у будь-якому разі з недавніх пір не вважаю себе українцем і почуваюся відмінно.

P.S.: Так так, у всьому винуваті совок/Путін/Сталін/кацапи/жиди/рептілії/etc і я особисто. А українець це ж вічна жертва обставин і весь світ (окрім нього звісно ж) винен у його конченості

P.P.S.: Так так, у Росії ще гірше, ахаха блини з лопати, ахаха півень із гівна, а в Україні все чудовово хрю хрю хрю.

P.P.P.S.: Ні, я не знаю, що робити (знав би – робив). Тим більше, що мені а певному сенсі вже все рівно
R: 14 / I: 1
Турбопсихологічний тест "Зоповни коністру"!
Уйовіть собі, шо у вас є коністра на 20-ть ле. Вам її хочиться зоповнити. Чим ви ії хочите зоповнити? По вашим відповідям я провиду оналіз вашої турбопсихуйлогії, хорактеру, психуйлогічний пуртрет і те.пе.

Пізднай сибе! Пізднай, ни бійся!
R: 117 / I: 20
Привіт, учан. Хочу поговорити на тему модерастії на кропиві. Взагалі, про неї міг не чути хіба що глухий, але останнім часом істеричка-модераст почав відверто заважати нормальному спілкуванню на борді. Приведу декілька прикладів. В двох тредах створених в різний час, безосібні почали жартівливо нахвалювати кацапію і ТіПчик. Та так жартівливо, що навіть останній рагуль-порохобот з тернопільщини відчув би щось неладне. Здавалось би, новий мем кропивача, нові лулзи, смішно, але ж ні. Бравий рагуль-модераст вирішив боротись проти інформаційної атаки з-за парєбріка, і потер всі пости, заблокувавши їх авторів, в тому числі і мене. Вчора якийсь безос створив тред, ОП-пікчури якого повністю відповідали його змісту, але ж сука ні, чмодерок вирішив видалити їх(хоча той анон навіть не порушив правила), і прикріпити до треду якусь свою гівнокартинку. Але буквально пів години назад рагульок з модеркою переміг сам себе. Мене заблокували за те, що я назвав кропиву "копродначем". Ало, рагулі блять, ви на іміджборді знаходитесь. Тут коверкання слів це вже повсякденність, і воно навіть не завжди несе в собі негативний підтекст. Я призиваю всіх адекватних безосів звідти(а ми всі сюди час від часу заходимо), не постити там, а спілкуватись тут чи на фаначі, поки модерасти не припинять банити всіх, хто їм не подобається. Сами ви можете вплинути на історію УБК зробити свою борду більш комфортною в першу чергу для самих себе.
R: 12 / I: 6

у кого небудь є мем там де чел залітає хуем в жопу іншому і крутиться під пісню: you spin me round.

Відео мема
R: 7 / I: 3
Жил на востоке Украины, на украинском мы говорили чисто по рофлу (ну или это был дикий суржик, тоже для рофла). Переехав в Киев не могу не сдерживать смех слыша мову в оф.речи. Меня смешит чисто звучание украиньской мови.
R: 18 / I: 3
Сап, кто сваливал в Польшу на подработку? Хочу вкатиться в пшекостан через ВНЖ и відправляти гроші на батьківщину. Какие подводние?
R: 30 / I: 26

Чи полюбляють на Учані котиків?

тест розмітки
кнопки не робуть
тут шитимиле розмітка
R: 12 / I: 2
Ау. А тут есть собственно кто-нибудь? б жив? Пикрандом.
R: 5 / I: 2

Як вступити в КіберБеркут?

R: 39 / I: 7

Кропивач + Новоучан = любов

Як новоучан ставиться до альянсу з Кропивачем супроти відродження файномеморійних довбойобів? Там у них жирчик (повний аутист), Франкотик (школота з анімешною антилогікою оманогівнюка) і Деймос (ще невідомо, що він із себе являє зараз). Що може бути краще для згуртовування анонів, в жилах яких тече кров Учану-Січі?
R: 5 / I: 2
Що ти вилупився??? ШО ТИ ДИВИШСЯ???
МЕНЕ ДІВКА КИНУЛА!!! 7 років тому. Якогось хуя згадав її сьогодні...
Або пиши, які дівки бляді, або нічо не пиши!!!
R: 9 / I: 3
чи буде коли-небудь мирне співіснування убк і кацапів на їхніх же бірдах, по типу доброчану?
R: 26 / I: 4
Помітили, як постинг виріс за останні декілька днів?
R: 10 / I: 7
Рагульське лайно видно здалечу, так. Ну то добре. Тоді це топан контенту зі старого учану. Про козлойобів і тд. Покажіть хоч які медскілзи робили
R: 42 / I: 6
Чи зможе Неоучан стати провідною бірдою УБК і знищити монополію Кропиви?
R: 40 / I: 8
Реверсу руснявих методичок нитка.
Хочу тролити москалів їхніми ж методичками, які ви всі прекрасно знаєте. Поки що в голову лізе тільки московська хунта, проти якої воювали прості чеченські пастухи, зігунський шабаш в москві 4 листопада, і пройобана кацапами економіка РСФСР, зате Ленінград тепер "пітєр", зате незалежність і гідність, яку свинота вже 30 років намагається намазати на хліб.
Пропонуйте свої варіанти.
R: 317 / I: 53

Чіфірнуть би ніштяк

Обговорення чаю буде тут. Кому відомі якісь недорогі чаї для злидня? Мова саме про звичайний чай, а не про зібраний гейшами на ранок після повного місяця, поки не спала роса. Але можна писати про будь-який. Сам зазвичай беру Alakozay, але щоб не приїдався між ним пробую щось нове. Є зміст шукати на цих ваших аліекспресах, чи там лише оверпрайс для гурманів?
R: 5 / I: 2

Привіт

Що тут коїться,ваедуть у курс?
R: 8 / I: 2

Цей сайт відвідала Пресвята Мегумін

Покайся та розкажи їй про свої гріхи і вона тебе пробачить.
R: 15 / I: 6
Кто такіє русскіє?
R: 32 / I: 5

ЖКХ

Здравствуйте, уважаемые украинские анонимусы. Я надеюсь, меня не забанят за русскую мову и отнесутся серьезно к моему вопросу.

Не раз встречал в русскоязычном интернете на разных ресурсах информацию о том, что после 2014 года у вас очень сильно подняли цены на ЖКХ и иной раз люди отдают чуть ли не по половине зарплаты, чтобы оплатить газ, тепло и электричество. Насколько это правда? Как много денег вы отдаете в процентном отношении от зарплаты? И насколько большая у вас ЗП?

Если не сложно, отвечайте, пожалуйста, на русском или английском. Я не всегда понимаю украинский. Спасибо!
R: 37 / I: 7

Гоните порохоботов, насмехайтесь над ними, по всякому показывайте им, что они — изгои

змінив думку на рахунок гайпера

Тут вільне спілкування, а не шоколадна ванна!

Респект!
R: 7 / I: 1
Чому коли п'єш чай з цукром то не плюешся а коли п'єш звичайну воду але з цукром то таке відчуття наче лайна попив?
R: 5 / I: 1
Вибачте за контент свинособачьою, але це дуже важливе відео.

Причина в тому, що Україна/Білорусь/Р@сія/etc - неуспішні країни з відсутнім громадянським суспільством - це не "генетична несхильність», не «менталітет" (вигадане ксенофобне поняття) і навіть не культурна "відсталість".
Причина цього - тільки неефективне державне управління. Людський капітал України, Білорусі та Мордора приблизно на рівні з західноєвропейським. Тому ми маємо всі возмодность жити навіть краще, ніж вони.
Надія є!
R: 165 / I: 27

Стан Українських Бірд

Як ви думаєте в чому причина стаґнації українських бірд? Діскас
R: 12 / I: 2
Прiвiт друзiя , сiгодня проснiлся и понiл как я нiнавiжу росiю онi все тiпiе пiдiрасi
R: 77 / I: 8
Цікаво, кого ще Оротандр забанив за звинуваченнями у причетності до ботоферми. Він забанив мене і витер всі пости при тому, що я не агресував. Дуже підозріло.