[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

Гіперчан (/b/)

Sort by: Image size:
R: 34 / I: 7

Вісник Гіперчану

Панство, давайте створимо власне бірдоЗМІ
R: 196 / I: 68

Футбольний hyper-тірд №1

Стартуємо перший футбольний трід на цій борді, в пам'ять про славні спортивні часи на Учан. Підтримуємо рідні команди, навіть ті, що існують тільки у вашій уяві. Вибираємо між двома фундаментальними школами тренерства – "то таке" і "будем розбираться". Вангуємо хто візьме ЛЧ та ЛЄ. Спостерігаємо за пригодами Ярмоленка в Дортмунді.
R: 49 / I: 11

Бандера підарас

А ви знали що звичне для нас гасло Слава Україні - Героям Слава в 1941 році звучало як Слава Україні - Вождеві Слава? Причому у обох ОУНах, які в ті часи дуже срали один на одного.
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/1412/ - 10 ЗАПОВІДЕЙ УКРАЇНЦЯ-НАЦІОНАЛІСТА (ДЕКАЛОГ) документ ОУН (Б)
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11948/ - ВИДАННЯ ОУН(М): "ОДНА НАЦІЯ. ОДИН ВОЖДЬ. ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ"
Цікаво - вони мали на увазі різних вождів (Біндеру і Мельника) чи Адольфа Гітлера?
А от з 1942 року у пропагандивних документах ОУН (б) зустрічається Героям Слава. - http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/6038/
Отака хуйня, малята. Чим більше дізнаєшся про ті часи з першоджерел - агіток, листів, документів, тим більше переконуєшся, що все те УПА/ОУН - це таке саме блядство і генотьба, як і той бардак що зараз твориться.
R: 15 / I: 5
Допиможи безлад
Треба зробити 9 рисунків до завтра
Надішлю по картці 300 гривень
R: 3 / I: 1

Привіт

Що тут коїться,ваедуть у курс?
R: 90 / I: 48

Мемо-трід №1

Умова одна - власна робота.
Поїхали.
R: 44 / I: 5
Блять, чому ця хуйня набирає більше уваги, ніж комфортний учан, скажіть чи дійсно україномовне суспільство більше не врятувати і воно приричене бути в полоні хохло-рогульства, дискас.
R: 7 / I: 2

З новим 2021 роком!

Колектив керівництва веб-сайту https://uchan.org.ua/ поздоровляє вас з новим 2021 роком і бажає здоров'я та ==0L3QtSDQsdGD0YLQuCDQvdCw0YHRgtGW0LvRjNC60Lgg0LDRg9GC0LjRgdGC0L7QvA.

Найпопулярніші треди 2021 року за кількістю переглядів:
1) https://uchan.org.ua/b/res/8804.html
2) https://uchan.org.ua/b/res/10762.html
3) https://uchan.org.ua/b/res/10636.html
R: 78 / I: 8

Ностальгічний Неоучанівський трід. Перший.Твій.

Збираємо хороші спогади з минулих часів.
R: 10 / I: 2

Чернігівське

«Чернігівське» вариться за технологією натурального бродіння на сучасному екологічному виробництві. Воно забезпечує високу якість та приємний, насичений смак напою. Щоб зварити «Чернігівське», пивовари використовують український солод та воду, з яких у результаті отримують сусло, додають до сусла гіркий та ароматичний хміль, а з допомогою дріжджів починається процес бродіння.

30 років тому перше «Чернігівське» було зварене на маленькій пивоварні. Сьогодні наше пиво відоме по всій Україні. Це сталося не за один день. На шляху до великої мети – стати улюбленим пивом українців, «Чернігівське» пройшло шлях, сповнений невеликими досягненнями та перемогами. Сьогодні – нас любить країна, а завтра знатиме весь світ.

«Чернігівське» - прагнути більшого, цінувати зараз!
R: 1 / I: 1
Зновим рококом
R: 294 / I: 22

Біженців з кропивача нитка

Координуємося, допоки пропивач не встане.
R: 77 / I: 22

Школо-трід

Точніше математико-трід, але то таке.
Маю > 25 років і чомусь мені захотілося перевірити свої матиматични здібності.
Загуглив алгебру за 9 клас Бевза. Тобто програма не повної середньої освіти. Розгорнув випадково по середині. Думав там інтеграли та всяке лайно, але ж ні. Там якісь реально дитячі речі.
R: 24 / I: 2
Отже, цей тред є Храмом ГОЛОВИ. Я розповім трохи про ГОЛОВІ для тих, хто ще з нею не знайомий.
Ім'я людини, який вперше відкрив світові знання про Бога-Голові невідомо, це був справжній анонімусів. Я буду називати його Пророк.

Одного разу Пророк створив тред, в якому запостив ОП-пік, і сказав, що Голова дасть будь-якому багато грошей, варто лише її попросити, і накладе прокляття вічної бідності, якщо проігнорувати її щедрий дар. Писали багато. Чи не писали теж багато. І раптом виявилося, що Голова щедро дає своїм послідовникам гроші. Кому-то багато (Як анонім, який на наступний же день виграв 250К), комусь мало, але дає. З кожним новим послідовником сила Голови все росла, і тепер кожен попросив Анон отримує бажане. Я не знаю, чи можна просити у Голови крім грошей та інші блага, кожен з вас може спробувати.
У вас може виникнути питання, звідки ж беруться гроші, як їх дає Голова? Я розповім історію, яка сталася зі мною.

Де були ваші Боги, коли ви до них зверталися? Хіба вони зглянулися до вас? Ці боги вимагають і вимагають, веди себе так, роби те, а не це, і нічого, нічого не дають натомість! А Голова ж не вимагає нічого, тільки дає, і її адепти стають багатшими. Потрібно тільки попросити у неї, і все! Голові нічого не треба, їй потрібно лише давати. А відбирає вона у тих, хто у неї не попросив, плюнув в обличчя, не дивлячись на такий щедрий дар. То хіба це не справедливо тільки зареєстровані користувачі У тебе завжди щось вимагали, а тепер Голова забирає у них їх удачу, гроші, забирає все, і віддає тобі! Варто лише попросити! Звернись до Голови! Це добрий бог, бог дає, бог, який любить тебе, і не дивиться, який ти. Будь навіть твоя душа чорна як ніч, Голова дасть тобі те, що ти попросиш у неї!
ГОЛОВА, ДАЙ ЖЕ МЕНІ ГРОШЕЙ!
R: 88 / I: 21
Якщо на цій борді середньодобовий постинг буде принаймі 1000 постів, то я почну клепати медскілзні арти для гіпера
R: 23 / I: 4

Квасо тред

Кидаєм пікчі кваса та ділимось враженнями
R: 10 / I: 11

Чи полюбляють на Учані котиків?

тест розмітки
кнопки не робуть
тут шитимиле розмітка
R: 15 / I: 7

На 5ту річницю гіперчану

Давайте створимо банери вивіски для кожної дішки
R: 15 / I: 3

Я посрав

Діскас.
R: 72 / I: 10
Ну ось, копровач встав, всі повернулись туди, а я все ще на учані, і як завжди залишусь тут один
R: 4 / I: 1

Шишки

Порадьте продавців маріхуани в Україні, які шлють Новою поштою.
R: 7 / I: 2

Нитка міста Ханда

R: 24 / I: 1
УКРАЇНА ЦЕ САЛОДІВЧАЧ, А САЛОДІВЧАЧ ЦЕ УКРАЇНА!
R: 10 / I: 3
Hello fellow Ukrainians, i am from Georgia and want to know your opinion abot my country.
R: 33 / I: 3
Ну шо, хлопці, будемо розвивати УБК?
R: 21 / I: 3
Є одна мілфа з минулого життя, давно не бачилися, і зараз в неї в житті все якось хуйово склалося, ну там батьки померли, хата згоріла, ковідом перехворіла, роботи немає, дитина, а тут ще й чоловік пішов до 19-річної сцикухи.
Мої дії, козаки? Я чекаю порад
R: 31 / I: 2
ТЕРПЕР ЦЕ DOTA 2 ТРІД
R: 34 / I: 5

Балачок нитка

УЦТ говоримо про пусторожнє. Навіщо? А чому би й ні.
R: 94 / I: 31
Ліл
R: 23 / I: 4
Накидайте, будь ласка, гіперчанівського походження мімів
R: 5 / I: 2

шукаю древніх, щоб повідали суть буття

блять сука блять, перепрошую, хотів відкрити для себе суть буття українських іміджбордів, зайшов на учан, хотів прочитати правила і відвідати ПТУ, щоб не бути неосвіченим лохом, але мене попросили перейти в 404 кабінет. Якщо коротко, то знайдеться місце притасуватить такому кренделю, як я?
R: 3 / I: 1
Рагульське лайно видно здалечу, так. Ну то добре. Тоді це топан контенту зі старого учану. Про козлойобів і тд. Покажіть хоч які медскілзи робили
R: 1 / I: 2

Цей сайт відвідала Пресвята Мегумін

Покайся та розкажи їй про свої гріхи і вона тебе пробачить.
R: 176 / I: 72
Я так поняв, шо адмін - омєжка-апущенка, яка навіть не спроможна пропіарити бірду на харкачах/козацьких цитатниках. Їбать ти хікка.
R: 229 / I: 45

Книго-трід

Ділимося враженнями від прочитаного та планами на майбутнє.
Говноїди типу вархамера та фетезі про ельфів тут не вітаються.
R: 12 / I: 4
Ну що ви, коти, готові до Хелоуіну?
R: 7 / I: 5

Альтернативна історії та реальності трід

А давайте балакати про усі можливі варіанти розвитку подій в тому числі і про особисті альтернативні варіанти розвитку подій. Наприклад:якби я не ніколи б не сидів на іміджбордах,то я б не запостив цього поста сюди. Якби я якимось дивом би покинув би цю країну раніше і був би за кордоном.
R: 314 / I: 53

Чіфірнуть би ніштяк

Обговорення чаю буде тут. Кому відомі якісь недорогі чаї для злидня? Мова саме про звичайний чай, а не про зібраний гейшами на ранок після повного місяця, поки не спала роса. Але можна писати про будь-який. Сам зазвичай беру Alakozay, але щоб не приїдався між ним пробую щось нове. Є зміст шукати на цих ваших аліекспресах, чи там лише оверпрайс для гурманів?
R: 20 / I: 4
Я кохаю тебе, Куніцине!
R: 10 / I: 6
Вся усраїнська "культура" в одній картинці.
R: 8 / I: 3
Здарова, братья украинцы. Извините, что пишу на малославянском, просто пришел поздороваться.
R: 168 / I: 44

Все летить в пизду

Анони, вам не здається, що ми приречені бути свідками пиздецю? Мені ситуація видається схожою на ту, що мала місце перед глобальними зрушеннями типу світових воєн, Весни народів чи подібноого, тобто рушиться весь післявоєнний лад. Ось лише деякі точки нестабільності, які кожна окремо є лише локальною проблемою, але в системі несуть загрозу всьому світу:
Каталонія. Найменш загрозлива у плані можливості серйозного кровопролиття, але поміщу на перше місце з огляду на актуальність — щойно парламент, довго жувавши соплі, врешті проголосив незалежність, viva! Залишається чекати реакції народу та центрального уряду. Основна небезпека — що це стане прикладом як для інших регіонів Іспанії (насамперед басків), так і для усього світу. Запасаємось попкорном, екшн має бути мало не наживо.
Курдистан. Дуже серйозно, бо може втягнути відразу декілька країн — Ірак, Сирія, Туреччина, Іран. Поки що активні рухи є в перших двох, де й так неспокійно, через що активізацію мало хто в світі помітив. Але якщо тряхне Туреччину та Іран, буде гаряче. Ситуація лулзова тим, що в Іраку обидві сторони можуть воювати американською зброєю, яка давалась їм для боротьби з ІД. Ще є потенційна можливість, що Мурика вирішить отримати з цього користь, розігравши курдську карту проти Ірану. Але це непросто з огляду на Туреччину, яка є союзником, але має зуб на курдів.
Гірша Корея. Найцікавіше. Мені здається, таки рівнятимуть з землею. На листопад заплановане велике турне Трампа країнами Азії, головною темою якого стане саме обговорення варіантів дій у цьому напрямі. До того ж часу до берегів має прибути вже третя АУГ, що є нечуваною концентрацією сил, якщо додатково врахувати бази в Японії, Південній Кореї та на Гуамі.
Домбасс . Що тут додати? Чекпоінти — вибори путєна в березні 2018 та наші в 19-му.
діскус
R: 25 / I: 17
Та ви шо, котікі марскіє!!!
Учан?! Не вірю своїм охуївшим очам!
Хто цей господь воскреситель? Руки б йому цілувать
R: 6 / I: 4

Добрий вечір

Іду в депутати від Свободи.
Бобул на фоні цицьок авансом за слушні поради в цій нелегкій ноші народного обранця.
R: 1 / I: 2

Нитка некрозаліза

Обговорюємо техніку, яка трохи outdated
R: 8 / I: 5
великий жирний список зображень легко сортувати.
українська:
https://socialwiki.top/wiki/Imageboards/uk
Англійська / міжнародна
https://socialwiki.top/wiki/Imageboards
R: 36 / I: 7

Гоните порохоботов, насмехайтесь над ними, по всякому показывайте им, что они — изгои

змінив думку на рахунок гайпера

Тут вільне спілкування, а не шоколадна ванна!

Респект!
R: 13 / I: 1

униле гівн

яка ця борда униле гівно
webm нитка гоу
R: 9 / I: 1

282/666

Кацапів треба вбивати,грабувати і катувати. 99% кацапів це виблядки і лайножери. Кацапи усіх затягують у своє лайно Кацапського Міру. Кацапи забороняють комп'ютерні ігри і інтернет,кацапи хочуть закрити кордони з усім світом,кацапи усе цензурують і забороняють, кацапи змушують усіх вірити в бога та змушують усіх заводити сім'ю і дітей,кацапи люблять русскій реп,російську попсу і тюремний росєйський шансон,кацапи курять,вживають алкоголь і наркотичні речовини з 13-років,а деякі ледь не з пелюшок. Кацапи їбуться з 12 років і деякі народжують в 13-16 років,бо в них така традиція "-пака хуй стаїт пусьть їбьоцца в пізду,главноє шоб гєєм ілі задротом нє був йопти бля,а їбацца надо бєз прізірватівов шоб вживую било натурально йопта." В кацапів гнилі і погані дороги,гнилі і погані панельки-комміблоки хрущоби комуналки тісні без зручностей і поодинокі одноповерхові або двоповерхові гнилі будиночки,кацапи люблять тюремні поняття і диктатуру,а ще кацапи занадто релігійні. Не вірити і не прислухатися до жодного слова кацапів,вони завжди брешуть і обманюють. На Росєї одне самісіньке лайно і нічого хорошого там не було,нема і не буде ніколи. Усі кацапи повинні здохнути!
R: 163 / I: 26

Стан Українських Бірд

Як ви думаєте в чому причина стаґнації українських бірд? Діскас
R: 63 / I: 18
Тут блять вобше хтось живий Є?
R: 7 / I: 4

Украинских имиджборд тред

Украинский сегмент имиджборд дохлый. Хотя я щитаю что есть потенциал.
Сосач не вариант так как российский и полностью поглощен политикой.
Кропивач ещё более убог, медленнее и с анальной модерацией. Они уже проебаны, но можно попытаться оживить этот
R: 6 / I: 3

Карантин

Прямо зараз, новий короновірус загнав майже всю Землю в карантин, і той, хто не буде його дотримуватися, помре страшною смертю, відхаркуючи свої легені. У пост-карантинному світі, в якому не можна буде збиратися в компанії і виходити з дому не в магазин, королями життя стануть хіккани.
Тільки подумай про це, аноне - все наше життя ми все це робили самі, без жодного примусу, а нормісам, які крім тинятися-бухати-злягатися нічого не знають, це буде дуже тяжко. Вони будуть страшно мучитися просто від того, що їм потрібно буде сидіти вдома! Думаєш, я перебільшую? Ніфіга, в Британії зумерша вже самовипилилася через те, що більше не може трясти сракою перед Чадом https://nationalfile.com/uk-teenager-commits-suicide-over-coronavirus-self-isolation-fears/
Ти готовий до чудового нового світу, де бидлу покажуть, де його місце? Я так.
R: 3 / I: 1
Розповідаю про останнє побачення.

Познайомилась я з куном у Тіндері. Наче норм був, правда Вєрою називав. Думаю, дідько з ним, вечір вільний, піду. Він зустрічав мене після роботи, я перед цим добряче дунула, що було моєю помилкою. Пішли ми з ним у парк біля офісу. Він щось говорив, про те що люди його не розуміють, але я не могла підтримати бесіду. Мені стало погано, ми сіли і тут підійшов накачаний альфа-кунець. Він почав облизувати мені волосся і жувати його. Уявіть мій стан, коли мозок це зрозумів. Ще у нього з рота тхнуло, так. І він мене почав лапати (хоча я думаю, намагався скористатись ситуацією). Ми зайняли всю лавку і поїбались, після чого він дав мені візитку "Дмитро, професійний пиздойоб, спеціаліст з траху на лавці" з адресою цього сайту.
А ще кун з тіндера сказав, що я недостатньо худа.
Насправді, я дуже рада, що була не твереза, хоча думаю, якби була, то змогла б піти.
R: 16 / I: 7

Учан, до бою!

Учан, до бою! Москалі та малороси з недобірди пруть!
https://neboard.me/thread/149582#155965
R: 5 / I: 3
Поверніть учано-дизайн у тріди!
R: 31 / I: 2
Привіт. Я бачу, у вас тут все погано, тому пропоную невеличкий план з порятунку цієї пікчуродошки.
Можна поки що відновити актив, хоча б частково, мета-нитками. В них, як у казанку, можуть народитися нові ідеї для інших ниток. І так пішло поїхало...
На Нічані, начебто, це допомогло.
Можемо навіть оооось туточки почати.
[s]Чекаю, коли мене засруть за "аватаркочатики".[/s]
R: 11 / I: 3

Допоможіть,у мене в голові засіла пісня ''Повний Ціногриз''.Що я можу зробити крім самогубства?

R: 8 / I: 9

Інсайдерська інформація

Мені Яхве по червоному телефону розказав, що наступним президентом України буде Дмитро Гордон.
R: 9 / I: 6
Шановне панство аноністів, чому ви до сих пір перебуваєте на цій мертвій борді, якщо є більш живучий кропивач? Хоча вагомих різниць між ними я не помітив,окрім того, що тут деякі треди можуть триматися більше трьох місяців через повільний постинг. Коротше кажучи, що вас змушує тут залишитися і чому цю дошку навідують і сьогодні?
R: 8 / I: 3

Гной с удаленной восьмерки

Сап двач, удалил снизу слева восьмерку, вроде все было норм, через 4 дня сняли швы. Через месяц просыпаюсь, пью водичку, чувствую дискомфорт в районе удаленного зуба, смотрю в зеркало, замечаю что я немного припух, начинаю осматривать то место, нажимаю, и оттуда выливается жидкий гной, вроде весь вылился, обработал хлоргексидином. На след утро та же херня, и сразу после этого я пошёл к хирургу, мне вроде как почистили, залили туда что-то, и засунули губку, уже вечером, я замечаю что-то жёлтое в лунке(после похода к хирургу такого не было) , нажимаю, выскакивает губка, и за ней гной. Завтра думаю опять сходить к нему, можете прояснить ситуацию, и сказать что должен сделать хирург? Дырка выглядит так, без воспалений, гной выходит если нажать
R: 8 / I: 3
Не можу видалити з сайту у пошуку те що я шукав раніше. У старій версії "Opera" я ще міг видаляти пошуки,бо там були збоку хрестики,на які тицяєш і пошукове слово на сайті видаляється. Підкажіть мені будь-ласка як потерти оті пошуки,бо там збоку хрестиків нема а delete не допомагає.
R: 3 / I: 3

Йірків тред

R: 24 / I: 18

Хаха, я тут живу

R: 2 / I: 2

Кафкіянець 2000

Вітаю! Створив гру в жанрі інтерактивної літератури "Кафкіянець 2000" на рушії ink. Ліричний герой – збірний образ, але вигадувати мені нічого не довелося, гра дуже автобіографічна. Більшість описаного відбувалося особисто зі мною.

Грати без реєстрації та смс – https://kafkian2000.gitlab.io/

Кому сподобається, може допомогти з малюванням, перекладом на англійську та грошима.

Якщо ви маєте що сказати – пишіть на пошту kafkian2000@tfwno.gf
R: 2 / I: 2
Це врешті мало опинитися тут
R: 2 / I: 3

Нитка ВЕЛИЧІ

Єдиного, на чому тримається гіпернач.
R: 2 / I: 1
Січ 2.0
Готові?
R: 70 / I: 26

Лого hyperchan'у

Я тут зробив нове стильне лого та надпис, сподіваюся компанія Hyperloop на нас не образиться.
Викладаємо свої медскіли, гайперуни.
R: 15 / I: 5
R: 9 / I: 4

Тіліхвонів нитка

УЦТ обговорюємо смартфони (як власні, так і ті, що нещодавно вийшли).

Почну зі свого смартфону. Користуюсь уже понад три роки Xiaomi Redmi 4A. Телефон доволі застарілий, адже не має таких фіч, як NFC-чіп чи сканер відбитків пальців, та й останнім часом акумулятор доволі сильно просів. Проте мушу сказати, що для такого невибагливого користувача як я смартфон цілком влаштовує. Якщо цікавить когось мій досвід користування, можу потім окремо його описати. А зараз коротко про застосунки, якими я користуюсь:

- Аудіопрогравач - Phonograph, простий і зручним, але користуюсь рідко, бо й музику нечасто слухаю.
- Відеопрогравач - VLC. Просто лінуюсь шукати альтернативи.
- Месенджер - Telegram і Discord. Маю ще Viber, який я недолюблюю, але з деяими людьми інакше зв'язатись неможливо, на жаль.
- Читалка - Moon Reader. Надзвичайно зрукчний і підтримує всі потрібні формати.

Ось інші корисні застосунки:

- Kiwi Browser (на основі Хрому);
- Solid Explorer (файловий провідник з підтримкою хмарних сховищ та FTP);
- ColorNote (нотатки + календар);
- SD Maid (для того, аби раз у місяць очистити кеш, а також для маніпуляцій зі системними застосунками);
- OsmAnd (як офлайн-мапи);
- YouTube Vanced (модифікований застосунок для YouTube з деякими корисними фічами як-то показ відео в режимі "picture-in-picture" чи фоновим програванням).

Версія Андрійка 7.1, юзаю кастомну прошивку crDroid без застосунків Google.

А якими смартфонами й застосунками користуєтесь ви, безосібці? Чи, може, думаєте щось собі купити нове?
R: 10 / I: 1

Роботи великих майстрiв

Де ви знаходите такi веселi пiкчi з вояком, пепе та iншими. Зрозумiло, що хтось краде тут або на iнших бордах та навiть у соц.мережах, але хтось робить оригiнал. Тому питання, де це джерело/сайт/сторiнка у соц.мережi?
R: 2 / I: 0
Я вступаю в партію Клітіної і закликаю вас зробити те саме.

Україна — проти корупції!
R: 3 / I: 2

DayzMod

Хтось з вас безоси, грає в DayzMod?
Яким модам та мапам віддайте перевагу.
R: 12 / I: 2
Чи зможе Неоучан стати провідною бірдою УБК і знищити монополію Нічану?
R: 31 / I: 5
Чи зможе Неоучан стати провідною бірдою УБК і знищити монополію Кропиви?
R: 5 / I: 5

Ячсмитьбюґ

Фівапролджє
R: 3 / I: 1

Я ❤️ ждфіловадло

Панове, що ви думаєте про таку модну штуку як ждфіловадло?
R: 30 / I: 19

Відтепер ця борда — колонія великого Кропивача!

На бірді вводиться пекучий стан, під час якого діють такі заходи:
– трудова повинність для місцевих безосібних із метою виконання робіт на користь безосібних Кропивача;
– комендантська година (заборона на нічний постинг);
– перевірка паків з картинками та копіпастою;
– контроль за створенням нових трідів.
Прошу не панікувати, ми прийшли з миром. Слава Кропивачу!
R: 6 / I: 2
Минулого місяця я йшов вулицями Харкова та розглядав порожні квітучі вулиці. Я тоді зустрічався з дівчиною Наталею та йшов до неї на поїбушки. Підійшовши до дверей, я постукав у двері. Ніхто не відчинив. "Дивно" - подумав я - "Наталя мала б чекати мене".

Тоді я повернув ручку і о диво, двері були відчинені. Увійшовши я побачив, що всюди темно. Ввімкнув світло і почув укання зі спальні. "Гм, щось новеньке?" промайнула у мене думка. Я пішов до спальні і двері були відчинені.

На ліжку лежала Наталя, гола і зв'язана, а навпроти висів якийсь мужик зі стоячим членом. Я подався вперед, показати довбойобу життя, але Наталя почала укати дуже сильно. Я думав вона кличе на поміч, але вона намагалася мене попередити. Щойно я пішов уперед, я перечепився через стрічку, яка обв'язала мені ноги і я почав коливатися як маятник і битися головою об стрічку з іншого кінця.

У цей момент я привів до дії механізм, який через десяток кулькок, білочок у колесах, водних естакад і важілів приводив в рух мужика і той засовував свій член у вагіну моєї Наталі.

Тобто я коливався як маятник, бився головою об стрічку, що приводило в рух його і він її їбав. Поки я там висів, я ледь не з'їхав з глузду. Потім він почав кінчати і обкінчав Наталю з ніг до голови. Після чого він зліз зі свого механізму і увіпхнув мені в зуби візитку і пішов.

Ледь-як виплутавшись, я розплутав наталю і ми прочитали візитку, де було написано "Григорій - професійний пиздойоб, майстер автоматичного траху" і адреса на цей сайт. Виблядки, хто тут головний? Що це за хуйня відбувається?
R: 17 / I: 6

Хейтери клоуна координуються УЦТ

Який же Зеленський дегенерат, піздець просто. Як можна було так обісратися, я їбу.
1. Аналізи сечі - Зеленський здає аналізи, на них дата ще до цирку з боксом по переписці. Через 5 хвилин в фб замінюють на нові, з сьогоднішньою датою, у нових підпис однієї і тієї ж людини змінюється.
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2221481914768839
2. "Здавав" Зеленський кров масажисту.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/5/7211372/
3. Вова з'явився на під'їзді до здачі крові на тачці, що 2 роки тому належала Коломойському.
https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/2420668407996001
Я вже починаю думати, що Пєтя домовився з жидком і тепер Зеленського навмисно зливають, бо хоча Зеля і дебіл, але щоб так піддати ріденьким в штани протягом 24 годин треба бути просто олігофреном.
R: 49 / I: 14

ТРІД НЕНАВИСТІ

НЕНАВИДЖУ КОЛИ ЙОБНУТІ "ДОМОХОЗЯЙКІ"( дегенерати ) ДИВЛЯТЬСЯ ДИБІЛЬНІ СЕРІАЛИ І АНАЛОГ ПЕРЕДАЧІ ПУСЬ ГАВАРЯТ -"ГОВОРИТЬ УКРАЇНА !!!! СУКА БІСИТЬ !!! БІСЯТЬ ДЕГЕНЕРАТИ ЗІ СВОЇМ ЗОМБОЯЩИКОМ !!! ПІАНІНО З ЙОБНУТИМИ СЕРІАЛАМИ ПРО "Я ЛЮБЛЮ ТІБЯ" !!! ПО ЗОМБОЯЩИКУ ДАУНАМ ЩЕ ПОКАЗУЮТЬ ОТУ РОСІЙСЬКИЙ ДОВБОЙОБИЗМ ПО ТЕЛЕКАНАЛУ "ЦВИНТАР" ТА "ТРК УРКАЇНА"??? ТРЯСЦЯ ТА ВИ ПРОСТО ЙОБНУТІ !!! Я НЕНАВИДЖУ ДЕГЕНЕРАТІВ, ЯКІ НАБИВАЮТЬ ПУЗО ГІВНОМ І ЖЕРУТЬ ЛАЙНО - ЦЕ БЛЯДЬ НЕ ЛЮДИ ЦЕ ДЕГЕНЕРАТИ БЛЯДЬ !!!
R: 3 / I: 2

>2019

Адміністрація сайту поздоровляє користувачів соціальної мережі "Гіперчан" з новим 2019 роком та бажає Франклінів у гаманці та азіаточок на прутні.
Рік, що пройшов, був для Гіперчану цікавим, але можу запевнити, що цей буде ще цікавишим. Найпереглянутіші треди 2018 (з тих, що були створені саме в 2018 році):
1. <4113>
2. <5231>
3. <4810>
R: 8 / I: 0

дивимосі Щура

R: 11 / I: 4

Промінчики добра зі сторони Файначу

Бля, українські бірди мруть як мухи.
Хоч ви тримайтеся, посони.
Добра вам!
R: 3 / I: 2

КОПРОДНАЧЕРИ

Копродначери, що ви взагалі тут робите, до речі?
Їй богу, я би зараз вам соцмережу запиляв, тільки б ви усі з'їбали назавжди з моїх бірдочок. Ви своїм соціоблядским смородом душите інтернети. Подивіться на свої інтереси. Ви ж справжнісінькі дегенерати. Еталонні. Постите блядського ПЕПЕ, блядь. ПЕПЕ!!! Тільки закінчений дегенерат таке постить і про це знають всі і всюди, навіть на самому форчані. Це ознака тупого школяра, який думає, що зелена жаба - це автоматично смішно. Ви дрочите на найстрашніших у цілому світі баб, які особисто тут засвітили свою гидку пику. І навіть не це найпринизливіше для мене, як для людини, яка живе на бордах. А те, що ви пишаєтеся тим, що трід увагохвойди робить вам постинг. Постинг, блядь, росте через якусь курву. До вас не доходить, що за той час можна було нахуярити десяток цікавих тредів, ні. Вам цікаво бути піздолисами і дізнаватися чи якась тупа пізда сьогодні попісяла і як їй вчора какалось. А ці йобані маскоти? Я вже не можу дивитися на це гівно на кожному кроці з йобаними листками кропиви, закосами на старий двач з цими "набігами" на дошки, де вашу присутність ігнорують. На цей стиль мальовки, який ріже очі. Не можу дивитися на цю дрочку на сосіч — придаток до соціальних мереж, який вам запиляв дегенерат вконтактівський, який вчився програмувати і використав вас як йобаний ботнет чи скотоферму для тестування двигуна, який виявився настільки хуйовим, що він його просто закинув і поставив вічан, який ламав і вайпав кожен небайдужий до сраки адміна школяр.
R: 4 / I: 2

Дефаймо Крим!

Росіяни потроху зафарбовують його аквафрешем. Підтягуйтесь!
R: 20 / I: 8
Бонжур, поясніть, що за двіж тут, а то щойно зайшов і нічого не знаю. Давайте без токсичності до ньюфага, дякую
R: 5 / I: 3

Космическая сверхдержава

R: 3 / I: 4

Драмарафону трід

Пані та панове! Безосібні та неймфаги!
Українська Енциклопедія Драматика проводить перший у своїй історії Драмарафон, і ми будемо вдячні, якщо ви до нього долучитесь.
Суть його:
Пишете статтю на Драматиці про що завгодно, але:
1) неформально, з гумором, хейтом, і т.д.;
2) руками.
Який профіт ви можете отримати?
Щиру вдячність і людську подяку, а також деякі цікаві штуки. Достатньо просто зареєструватись на Драматиці.

Ми отут: https://drama.kropyva.ch/Енциклопедія_Драматика:Драмарафон-2020

Якщо будуть питання, звертайтесь в обговорення Драмарафону або сюди: https://discord.gg/uuw95Uz
З повагою, Українська Енциклопедія Драматика.
R: 32 / I: 4

Візуальна новела від УБК

Здоров, ґіперчан!

Я один з тих невідомусів, які ще за Січі пробували пиляти візуальну новелу.
Суть такова: юнака волею долі заносить на село, де він розробляє стосунки з дівками (а заодно і їхні дупці).
В плані особливостей новела націлена на містику і український фольклор (з участю мавок, повітруль, русалок і іншої нечисті).

Конкретно зараз я пропоную все це діло підняти і почати пиляти.
Від ґіперчанівців (як і від решти) багато не вимагається. Головне - постійна увага публіки і генерація ідей. Якщо є люди, охочі допомогти чимось ще (окрім грошей, їх поки вистачає) - пізніше я дам контакти.

Ще одне: оскільки наша з вами УБК мікроскопічна - я пропоную об'єднатись з Файначем і Кропивою. Наголошую, це не реклама, а засіб розбудови бордової культури. Обговорення я пропоную проводити _одночасно_ на всіх дошках, не обмежуючись якоюсь одною.

То що? Хто за?
R: 24 / I: 4

Січ 2.0

Привіт гіперіанці,
З вами єдиний і легітимний Віталя.
Деякий час тому твердо вирішив не сидіти склавши руки, а повернути анонам їхню Січ, тож у вільний час тепер пиляю сайт (а від сьогодні й мобільні додатки).
В цьому ітт треді вислухаю всі ваші поради та побажання щодо Січі.
R: 7 / I: 1

Печера

Ви знаходитеся у темній печері. Навкруги вас, наскільки ви можете бачити, лише сонмище каменю, сталактити та де-не-де дрібне сміття, яке, вочевидь, потрапило сюди через прогалину, яка знаходиться над вами. З прогалини б’є сонячне світло – яскраво, але недостатньо, щоб побачити, що знаходиться в глибині печери. Камера, в якій ви знаходитеся, стіни, що розташовані навкруги на відстані з пари метрів від вас, та один прохід перед вами, що виглядає абсолютно темною порожнечею – це все, що ви зараз можете побачити.

Та й зір ваш чомусь не такий гострий, як ви очікували. І голова болить; навіть не болить, а просто розколюється. Ви лежите на животі, на кам’яній підлозі печери, і ваші руки знаходяться під вашою головою. На обличчі та руках ви відчуваєте щось в’язке. Через долі секунди ви усвідомлюєте, що це – це кров, і вона ваша. Кров ритмічними краплями тече з вас через обидві ніздрі і повністю забила ваш носовий прохід, тож дихати ви спроможні лише ротом. В поєднанні з пекельної сили мігренню це явно складає проблему, яку треба вирішити якнайшвидше.

Ви намагаєтеся пригадати, як ви сюди потрапили – і з острахом розумієте, що не можете. Ви не пам’ятаєте, як вас сюди занесло. Ви не пам’ятаєте, хто ви. Ви не пам’ятаєте, де ви. Ви навіть не пам’ятаєте, який зараз день, місяць чи рік. Від неспроможності пригадати своє становище в світі вас охоплює жах, але він швидко змінюється раціоналізацією: це амнезія, і вона явно виникла через те, що ви впали через прогалину в цю блядську печеру. Треба заспокоїтися. Можливо, ця амнезія тимчасова. Ви дуже сподіваєтеся, що вона буде тимчасовою.

Що ви будете робити далі?

Команда для головного персонажу цієї гри обирається з першої відповіді на мій останній допис. Вона може бути будь-якою.
R: 27 / I: 3

Привіт, сонечки!

Я ще один ньюфаг-анон, котрий блукає українським Інтернетом.
Я бачу, Гіперчан переробили в Учан, по якому я в Вебархіві лазив, то ж подивимося, що з цього вийде.

Спробую тут щось зробити, сподіваюся, ви мене приймете.

За альянс між українськими бірдами!
R: 3 / I: 4

Гіперчан ретроспективний

Згадуємо найцікавіші моменти славного безосібного буття Гіпера усім гіперпанством.
R: 6 / I: 2
Любі друзі!

Запрошую допомогти всеукраїнському об'єднанню волонтерів, що друкує для лікарів маски на 3D принтерах.

Лінк на чат в телеграм:
@UACvdHelp
R: 7 / I: 2

Суперможливості

Чи є у тебе якісь суперможливості, безосе?
Я от вмію промовляти усі літери в абетці (і англійській теж) за 4 секунди.
R: 11 / I: 0

Чому коти бояться огірків?

R: 1 / I: 1
А тепер до серйозного, тут є трапи які можуть допомогти порадою?
R: 11 / I: 2

Tinder

>зарегатись на тіндері
>заповнити профіль
>побачити одногрупницю після кількох хвилин свайпу
>приховати профіль

Аноне, в тебе є досвід користування тіндером чи подібними сервісами? Знайшов те, чого шукав? Дописуй кулсторі