[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

Гіперчан (/b/)

Sort by: Image size:
R: 7 / I: 5
Биздо биздо
Биздо биздо биздо
R: 3 / I: 2
Доки Драматика окупована жиропідарасами і бидлотандрами, пишемо свої статті сюди.
Правило єдине, одне для всіх - 404!
R: 28 / I: 4
Отже, цей тред є Храмом ГОЛОВИ. Я розповім трохи про ГОЛОВІ для тих, хто ще з нею не знайомий.
Ім'я людини, який вперше відкрив світові знання про Бога-Голові невідомо, це був справжній анонімусів. Я буду називати його Пророк.

Одного разу Пророк створив тред, в якому запостив ОП-пік, і сказав, що Голова дасть будь-якому багато грошей, варто лише її попросити, і накладе прокляття вічної бідності, якщо проігнорувати її щедрий дар. Писали багато. Чи не писали теж багато. І раптом виявилося, що Голова щедро дає своїм послідовникам гроші. Кому-то багато (Як анонім, який на наступний же день виграв 250К), комусь мало, але дає. З кожним новим послідовником сила Голови все росла, і тепер кожен попросив Анон отримує бажане. Я не знаю, чи можна просити у Голови крім грошей та інші блага, кожен з вас може спробувати.
У вас може виникнути питання, звідки ж беруться гроші, як їх дає Голова? Я розповім історію, яка сталася зі мною.

Де були ваші Боги, коли ви до них зверталися? Хіба вони зглянулися до вас? Ці боги вимагають і вимагають, веди себе так, роби те, а не це, і нічого, нічого не дають натомість! А Голова ж не вимагає нічого, тільки дає, і її адепти стають багатшими. Потрібно тільки попросити у неї, і все! Голові нічого не треба, їй потрібно лише давати. А відбирає вона у тих, хто у неї не попросив, плюнув в обличчя, не дивлячись на такий щедрий дар. То хіба це не справедливо тільки зареєстровані користувачі У тебе завжди щось вимагали, а тепер Голова забирає у них їх удачу, гроші, забирає все, і віддає тобі! Варто лише попросити! Звернись до Голови! Це добрий бог, бог дає, бог, який любить тебе, і не дивиться, який ти. Будь навіть твоя душа чорна як ніч, Голова дасть тобі те, що ти попросиш у неї!
ГОЛОВА, ДАЙ ЖЕ МЕНІ ГРОШЕЙ!
R: 31 / I: 3
Заїбали мене, значить, хохлятки: всі ці прості хазяйновиті селюки, які живуть по принципу "не наїбеш – не проживеш", дефективні патріоти із їх "Ко-ко-ко, аби не Росія, ко-ко-ко, Путін – лох!", ватніки із їх дідами, галицькі селюки які вважають що всі мають їх поважати і на їх одноклітинні дойоби "муууу, чому не державною муууу" відповідати щось окрім "нахуй уйобуй у свою Полонину, кугут", заїбали підори які стихійне звалище організували за 100 метрів від мого дому і те що всім похуй (свиням комфортно в гівні), заїбали націоналісти в кріпацьких вишиванках які лише на тупу агресію спроможні (селяни ж, шо з них взяти), заїбали ушлі чинуші які за зайві 500 гривень хабара тобі власну матір продадуть, заїбало це совкове болото: за 15-20 років жодного гідного фільму (або історичне кіно про страждання хліборобів та кококозаків, або якесь пафосне лайно про сучасні події: Майдан/АТО – тобто нуль якогось креативу), жодної цікавої книжки (колгоспникам читати складнувато), жодних перспектив що щось зміниться.

Жив я і на Сході України, і на Львівщині, зараз – в Києві. Всюди +/- одне і те ж, хіба шо із місцевою специфікою. Бував і за кордоном, бачив як люди живуть чого прагнуть, про що мріють, як спілкуються із оточуючими, тощо.

На 27-му році життя зрозумів, що не хочу асоціювати себе із цією пост-геноцидною нацією агресивних жебраків (ЄС/Америка дай грошей).

Планую здати влітку IELTS та рухатися в сторону Канади. Так, знаю що буде складно, що доведеться в'йобувати років 5 мінімум, що б досягти там більш-менш адекватного рівня, втім мене це не лякає. Якщо ж виявиться що я занадто кончений для Канади (дуже мало вірогідно, втім не виключено), розглядатиму наступні варіанти (в порядку спадання пріорітету) Австралія/Нова Зеландія, Уругвай, Угорщина, Прибалтика, Польща. США та Британію в серйоз не розглядаю в силу складності міграційного законодавства, втім певні дії в ту сторону теж роблю.

Втім, у будь-якому разі з недавніх пір не вважаю себе українцем і почуваюся відмінно.

P.S.: Так так, у всьому винуваті совок/Путін/Сталін/кацапи/жиди/рептілії/etc і я особисто. А українець це ж вічна жертва обставин і весь світ (окрім нього звісно ж) винен у його конченості

P.P.S.: Так так, у Росії ще гірше, ахаха блини з лопати, ахаха півень із гівна, а в Україні все чудовово хрю хрю хрю.

P.P.P.S.: Ні, я не знаю, що робити (знав би – робив). Тим більше, що мені а певному сенсі вже все рівно
R: 14 / I: 1
Турбопсихологічний тест "Зоповни коністру"!
Уйовіть собі, шо у вас є коністра на 20-ть ле. Вам її хочиться зоповнити. Чим ви ії хочите зоповнити? По вашим відповідям я провиду оналіз вашої турбопсихуйлогії, хорактеру, психуйлогічний пуртрет і те.пе.

Пізднай сибе! Пізднай, ни бійся!
R: 125 / I: 27
Якщо на цій борді середньодобовий постинг буде принаймі 1000 постів, то я почну клепати медскілзні арти для гіпера
R: 117 / I: 20
Привіт, учан. Хочу поговорити на тему модерастії на кропиві. Взагалі, про неї міг не чути хіба що глухий, але останнім часом істеричка-модераст почав відверто заважати нормальному спілкуванню на борді. Приведу декілька прикладів. В двох тредах створених в різний час, безосібні почали жартівливо нахвалювати кацапію і ТіПчик. Та так жартівливо, що навіть останній рагуль-порохобот з тернопільщини відчув би щось неладне. Здавалось би, новий мем кропивача, нові лулзи, смішно, але ж ні. Бравий рагуль-модераст вирішив боротись проти інформаційної атаки з-за парєбріка, і потер всі пости, заблокувавши їх авторів, в тому числі і мене. Вчора якийсь безос створив тред, ОП-пікчури якого повністю відповідали його змісту, але ж сука ні, чмодерок вирішив видалити їх(хоча той анон навіть не порушив правила), і прикріпити до треду якусь свою гівнокартинку. Але буквально пів години назад рагульок з модеркою переміг сам себе. Мене заблокували за те, що я назвав кропиву "копродначем". Ало, рагулі блять, ви на іміджборді знаходитесь. Тут коверкання слів це вже повсякденність, і воно навіть не завжди несе в собі негативний підтекст. Я призиваю всіх адекватних безосів звідти(а ми всі сюди час від часу заходимо), не постити там, а спілкуватись тут чи на фаначі, поки модерасти не припинять банити всіх, хто їм не подобається. Сами ви можете вплинути на історію УБК зробити свою борду більш комфортною в першу чергу для самих себе.
R: 77 / I: 21

Бандера підарас

А ви знали що звичне для нас гасло Слава Україні - Героям Слава в 1941 році звучало як Слава Україні - Вождеві Слава? Причому у обох ОУНах, які в ті часи дуже срали один на одного.
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/1412/ - 10 ЗАПОВІДЕЙ УКРАЇНЦЯ-НАЦІОНАЛІСТА (ДЕКАЛОГ) документ ОУН (Б)
http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/11948/ - ВИДАННЯ ОУН(М): "ОДНА НАЦІЯ. ОДИН ВОЖДЬ. ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ"
Цікаво - вони мали на увазі різних вождів (Біндеру і Мельника) чи Адольфа Гітлера?
А от з 1942 року у пропагандивних документах ОУН (б) зустрічається Героям Слава. - http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/6038/
Отака хуйня, малята. Чим більше дізнаєшся про ті часи з першоджерел - агіток, листів, документів, тим більше переконуєшся, що все те УПА/ОУН - це таке саме блядство і генотьба, як і той бардак що зараз твориться.
R: 12 / I: 6

у кого небудь є мем там де чел залітає хуем в жопу іншому і крутиться під пісню: you spin me round.

Відео мема
R: 7 / I: 3
Жил на востоке Украины, на украинском мы говорили чисто по рофлу (ну или это был дикий суржик, тоже для рофла). Переехав в Киев не могу не сдерживать смех слыша мову в оф.речи. Меня смешит чисто звучание украиньской мови.
R: 18 / I: 3
Сап, кто сваливал в Польшу на подработку? Хочу вкатиться в пшекостан через ВНЖ и відправляти гроші на батьківщину. Какие подводние?
R: 30 / I: 26

Чи полюбляють на Учані котиків?

тест розмітки
кнопки не робуть
тут шитимиле розмітка
R: 12 / I: 2
Ау. А тут есть собственно кто-нибудь? б жив? Пикрандом.
R: 5 / I: 2

Як вступити в КіберБеркут?

R: 39 / I: 7

Кропивач + Новоучан = любов

Як новоучан ставиться до альянсу з Кропивачем супроти відродження файномеморійних довбойобів? Там у них жирчик (повний аутист), Франкотик (школота з анімешною антилогікою оманогівнюка) і Деймос (ще невідомо, що він із себе являє зараз). Що може бути краще для згуртовування анонів, в жилах яких тече кров Учану-Січі?
R: 5 / I: 2
Що ти вилупився??? ШО ТИ ДИВИШСЯ???
МЕНЕ ДІВКА КИНУЛА!!! 7 років тому. Якогось хуя згадав її сьогодні...
Або пиши, які дівки бляді, або нічо не пиши!!!
R: 9 / I: 3
чи буде коли-небудь мирне співіснування убк і кацапів на їхніх же бірдах, по типу доброчану?
R: 55 / I: 5

Учан — русинська борда

Ґаліцаї, пиздуйте з Дубом за перевал
R: 116 / I: 2
Рання пташка пиво дує,
пізня пташка хуй смакує.
R: 80 / I: 11

Антисистемний трід

Гікка,чайлдфрі,атеїст і горжуся цим.
R: 26 / I: 4
Помітили, як постинг виріс за останні декілька днів?
R: 10 / I: 7
Рагульське лайно видно здалечу, так. Ну то добре. Тоді це топан контенту зі старого учану. Про козлойобів і тд. Покажіть хоч які медскілзи робили
R: 16 / I: 11

Місто Запоріжжя

Картинки,меми,відоси і приколи про Запоріжжя.
R: 42 / I: 6
Чи зможе Неоучан стати провідною бірдою УБК і знищити монополію Кропиви?
R: 40 / I: 8
Реверсу руснявих методичок нитка.
Хочу тролити москалів їхніми ж методичками, які ви всі прекрасно знаєте. Поки що в голову лізе тільки московська хунта, проти якої воювали прості чеченські пастухи, зігунський шабаш в москві 4 листопада, і пройобана кацапами економіка РСФСР, зате Ленінград тепер "пітєр", зате незалежність і гідність, яку свинота вже 30 років намагається намазати на хліб.
Пропонуйте свої варіанти.
R: 317 / I: 53

Чіфірнуть би ніштяк

Обговорення чаю буде тут. Кому відомі якісь недорогі чаї для злидня? Мова саме про звичайний чай, а не про зібраний гейшами на ранок після повного місяця, поки не спала роса. Але можна писати про будь-який. Сам зазвичай беру Alakozay, але щоб не приїдався між ним пробую щось нове. Є зміст шукати на цих ваших аліекспресах, чи там лише оверпрайс для гурманів?
R: 5 / I: 2

Привіт

Що тут коїться,ваедуть у курс?
R: 4 / I: 5
Сааалоооо...
R: 193 / I: 73
Я так поняв, шо адмін - омєжка-апущенка, яка навіть не спроможна пропіарити бірду на харкачах/козацьких цитатниках. Їбать ти хікка.
R: 8 / I: 2

Цей сайт відвідала Пресвята Мегумін

Покайся та розкажи їй про свої гріхи і вона тебе пробачить.
R: 15 / I: 6
Кто такіє русскіє?
R: 23 / I: 3

Остаточне розв'язання кацапського питання

Що треба робити з етнічними кацапами в Україні?
R: 32 / I: 5

ЖКХ

Здравствуйте, уважаемые украинские анонимусы. Я надеюсь, меня не забанят за русскую мову и отнесутся серьезно к моему вопросу.

Не раз встречал в русскоязычном интернете на разных ресурсах информацию о том, что после 2014 года у вас очень сильно подняли цены на ЖКХ и иной раз люди отдают чуть ли не по половине зарплаты, чтобы оплатить газ, тепло и электричество. Насколько это правда? Как много денег вы отдаете в процентном отношении от зарплаты? И насколько большая у вас ЗП?

Если не сложно, отвечайте, пожалуйста, на русском или английском. Я не всегда понимаю украинский. Спасибо!
R: 37 / I: 7

Гоните порохоботов, насмехайтесь над ними, по всякому показывайте им, что они — изгои

змінив думку на рахунок гайпера

Тут вільне спілкування, а не шоколадна ванна!

Респект!
R: 7 / I: 1
Чому коли п'єш чай з цукром то не плюешся а коли п'єш звичайну воду але з цукром то таке відчуття наче лайна попив?
R: 5 / I: 1
Вибачте за контент свинособачьою, але це дуже важливе відео.

Причина в тому, що Україна/Білорусь/Р@сія/etc - неуспішні країни з відсутнім громадянським суспільством - це не "генетична несхильність», не «менталітет" (вигадане ксенофобне поняття) і навіть не культурна "відсталість".
Причина цього - тільки неефективне державне управління. Людський капітал України, Білорусі та Мордора приблизно на рівні з західноєвропейським. Тому ми маємо всі возмодность жити навіть краще, ніж вони.
Надія є!
R: 165 / I: 27

Стан Українських Бірд

Як ви думаєте в чому причина стаґнації українських бірд? Діскас
R: 12 / I: 2
Прiвiт друзiя , сiгодня проснiлся и понiл как я нiнавiжу росiю онi все тiпiе пiдiрасi
R: 82 / I: 10

Ностальгічний Неоучанівський трід. Перший.Твій.

Збираємо хороші спогади з минулих часів.
R: 2 / I: 0

Як називаються невмілі спілкувалянки?

Я до них належу. Боягузливість зашкалює. Отбитий вкрай, і не відстрілюю, що довкола відбувається. Оточуючі вважають дурнем. В мізках клинить, коли треба щось відповідати, якось себе захищати. Не вмію конфліктувати. У стосунках з людьми пливу за течією. Не можу дивитись людям в очі. Відчуття, ніби порушую приватний простір, якщо дивлюсь
R: 77 / I: 8
Цікаво, кого ще Оротандр забанив за звинуваченнями у причетності до ботоферми. Він забанив мене і витер всі пости при тому, що я не агресував. Дуже підозріло.
R: 214 / I: 76

Футбольний hyper-тірд №1

Стартуємо перший футбольний трід на цій борді, в пам'ять про славні спортивні часи на Учан. Підтримуємо рідні команди, навіть ті, що існують тільки у вашій уяві. Вибираємо між двома фундаментальними школами тренерства – "то таке" і "будем розбираться". Вангуємо хто візьме ЛЧ та ЛЄ. Спостерігаємо за пригодами Ярмоленка в Дортмунді.
R: 88 / I: 20
Адмін Кропиви їбанувся. Він тре пости на захист бандери від бандерофобів і тре запитання про те, чому це сталося. Він тре вайпи на 5 постів від одних людей і не тре на 50 від інших.
R: 41 / I: 5

тест

пс
R: 9 / I: 1

Українська мові

R: 5 / I: 1
Біткоїни. Як це нахій взагалі працює? Що відеокарти там майнять? Що вони обчислюють?
R: 26 / I: 4

Я посрав

Діскас.
R: 24 / I: 14
Вся усраїнська "культура" в одній картинці.
R: 19 / I: 6

Яромира тут?

повернись в кропивач
R: 23 / I: 6
Хочу, щоб за сьогодні тут набралось 500 постів
R: 112 / I: 109
Фотоархів УНА-УНСО.
R: 14 / I: 3
[b]Тут теперь русский мир![/b]
R: 36 / I: 4
Привіт. Я бачу, у вас тут все погано, тому пропоную невеличкий план з порятунку цієї пікчуродошки.
Можна поки що відновити актив, хоча б частково, мета-нитками. В них, як у казанку, можуть народитися нові ідеї для інших ниток. І так пішло поїхало...
На Нічані, начебто, це допомогло.
Можемо навіть оооось туточки почати.
[s]Чекаю, коли мене засруть за "аватаркочатики".[/s]
R: 20 / I: 9
Якого хуя на цій бірді так дохуя малоросів, які підіграють російському українофобству?
Блять погортав кілька тредів, а пікчі ніби з якогось філіалу двачу і не сказати, що вони тут постяться з іронією чи щось таке. Якась друга неборда виходить, тільки менш активна.
R: 7 / I: 2

Укр переклад Invincible

привіт учанським безосам!
якщо хто цікавиться invincible або українським перекладом загалом, то можете допомогти якомога краще перекласти цей серіал
фокус спрямований поки що *на першій серії*, інші поки чіпати не варто

Ґітхаб, куди можна вносити свої комміти: https://github.com/nzar2k/invincible-ukrainian
R: 1 / I: 1
Пропоную створити гіперучанівську премію ім Ясона і вручати її платиновим та вінрарним тредам, за робудову справи ясонової.
R: 24 / I: 5
Накидайте, будь ласка, гіперчанівського походження мімів
R: 9 / I: 1
Гіпераноне, чи в тебе працює телеканал "Вінтаж ТБ" на Т2? У мене ні, лише лґбт смуги на весь екран.
R: 16 / I: 1

Роботи великих майстрiв

Де ви знаходите такi веселi пiкчi з вояком, пепе та iншими. Зрозумiло, що хтось краде тут або на iнших бордах та навiть у соц.мережах, але хтось робить оригiнал. Тому питання, де це джерело/сайт/сторiнка у соц.мережi?
R: 4 / I: 3

Нитка некрозаліза

Обговорюємо техніку, яка трохи outdated
R: 5 / I: 4

Нитка ВЕЛИЧІ

Єдиного, на чому тримається гіпернач.
R: 10 / I: 1

282/666

Кацапів треба вбивати,грабувати і катувати. 99% кацапів це виблядки і лайножери. Кацапи усіх затягують у своє лайно Кацапського Міру. Кацапи забороняють комп'ютерні ігри і інтернет,кацапи хочуть закрити кордони з усім світом,кацапи усе цензурують і забороняють, кацапи змушують усіх вірити в бога та змушують усіх заводити сім'ю і дітей,кацапи люблять русскій реп,російську попсу і тюремний росєйський шансон,кацапи курять,вживають алкоголь і наркотичні речовини з 13-років,а деякі ледь не з пелюшок. Кацапи їбуться з 12 років і деякі народжують в 13-16 років,бо в них така традиція "-пака хуй стаїт пусьть їбьоцца в пізду,главноє шоб гєєм ілі задротом нє був йопти бля,а їбацца надо бєз прізірватівов шоб вживую било натурально йопта." В кацапів гнилі і погані дороги,гнилі і погані панельки-комміблоки хрущоби комуналки тісні без зручностей і поодинокі одноповерхові або двоповерхові гнилі будиночки,кацапи люблять тюремні поняття і диктатуру,а ще кацапи занадто релігійні. Не вірити і не прислухатися до жодного слова кацапів,вони завжди брешуть і обманюють. На Росєї одне самісіньке лайно і нічого хорошого там не було,нема і не буде ніколи. Усі кацапи повинні здохнути!
R: 6 / I: 2
Зі святом вас! Слава СС Галиччина!
R: 10 / I: 1
Привіт, панове та пані Дирчик!
Тут така ідея тільки що прийшла посеред ночі: у мого знайомого скоро День Народження. Він трішки йобнутий і полюбляє всяку піротехніку та іншу хрінь. Кожного разу, що я з ним проводив на святах, він постійно полюбляв їбошити повітряні кульки. Манія у нього така, хоча йому вже 28 ось буде. Коротше, таке діло: хто знає (або вже так робив), як напердіти у повітряну кульку? Просто, щоб той дурний йобнув кульку, понюхав і припинив.
R: 12 / I: 0

дивимосі Щура

R: 96 / I: 32
Ліл
R: 5 / I: 2
пустеля...
R: 13 / I: 5
Я їбу дівчину в полі,
Серед хробаків, комах.
Здохли свині, здохли коні,
Та три гривні на руках.
Та моє життя – прекрасне!
Множу косинус на синус.
Дякую тобі, що всі подохли.
Дякую, Коронавірус!
R: 44 / I: 4
Доброго дня,анончики! Чому тут так мало людей ? Чому наші йдуть на москальский двач?
R: 298 / I: 23

Біженців з кропивача нитка

Координуємося, допоки пропивач не встане.
R: 62 / I: 8
ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЯРОМИРА, ЖРМРМ, ЖИРОМИРОДЛЯДІ СМОКТАНУЛИ, ЖИРОМИРОДЕБІЛ СМОКТАНУВ, ЖИР, МИР, ЖИР І МИР, ЖИРОМИР, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, ЖИРОМИРА, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН, НІЧАН НІЧАН, НІЧАН, ХОХЛИ, ХОХЛИ, ХОХЛИ, ХОХЛИ.
Все, я висрався
R: 7 / I: 3
Маю таку баночку від ліків. Що можна з нею з робити? Може якусь квіточку посадити?
R: 4 / I: 1
Нічанівські безосібні засуджують дії фіскальної служби. Будь-які спроби заблокувати Гіперчан прирівнюються до персональних санкцій проти Гіперкуна. Ще один такий закидон, і нічани-брати пишуть колективний позов до міжнародного суду з прав людини.
R: 9 / I: 1

Микола на звязку йобана

Ну що москалики приходьте на борщаговку на колібріс будете мою цюцюрку смоктати
R: 11 / I: 6

Тіліхвонів нитка

УЦТ обговорюємо смартфони (як власні, так і ті, що нещодавно вийшли).

Почну зі свого смартфону. Користуюсь уже понад три роки Xiaomi Redmi 4A. Телефон доволі застарілий, адже не має таких фіч, як NFC-чіп чи сканер відбитків пальців, та й останнім часом акумулятор доволі сильно просів. Проте мушу сказати, що для такого невибагливого користувача як я смартфон цілком влаштовує. Якщо цікавить когось мій досвід користування, можу потім окремо його описати. А зараз коротко про застосунки, якими я користуюсь:

- Аудіопрогравач - Phonograph, простий і зручним, але користуюсь рідко, бо й музику нечасто слухаю.
- Відеопрогравач - VLC. Просто лінуюсь шукати альтернативи.
- Месенджер - Telegram і Discord. Маю ще Viber, який я недолюблюю, але з деяими людьми інакше зв'язатись неможливо, на жаль.
- Читалка - Moon Reader. Надзвичайно зрукчний і підтримує всі потрібні формати.

Ось інші корисні застосунки:

- Kiwi Browser (на основі Хрому);
- Solid Explorer (файловий провідник з підтримкою хмарних сховищ та FTP);
- ColorNote (нотатки + календар);
- SD Maid (для того, аби раз у місяць очистити кеш, а також для маніпуляцій зі системними застосунками);
- OsmAnd (як офлайн-мапи);
- YouTube Vanced (модифікований застосунок для YouTube з деякими корисними фічами як-то показ відео в режимі "picture-in-picture" чи фоновим програванням).

Версія Андрійка 7.1, юзаю кастомну прошивку crDroid без застосунків Google.

А якими смартфонами й застосунками користуєтесь ви, безосібці? Чи, може, думаєте щось собі купити нове?
R: 5 / I: 2
Якщо в часи майбутніх заворушень сюди впаде лінк на I2P бункер з інструментарієм для автоматизованої стеганографії, хешування і решти цяцьок поширення прихованої інформаціії в публічному просторі, чи зможе до нього добратися середньостатистичний гіперпан? Чи має він уявлення нащо йому такий ресурс?
Мама просила спитати
R: 12 / I: 3
Гіпераноне, а ти няшний?
R: 27 / I: 4
Як ставитесь до перетворення Учану в Республіку Сало?
R: 34 / I: 3
Ну шо, хлопці, будемо розвивати УБК?
R: 12 / I: 3

Сперма

Яка вона на смак?
R: 15 / I: 7
А вы правда хохлы?
Я думал вас на дваче выдумали.
Вы плохо по русски говорите, вы на подобии чурок, только белые, да?
R: 21 / I: 4
Чи зможе Неоучан стати провідною бірдою УБК і знищити монополію Нічану?
R: 26 / I: 20

Хаха, я тут живу

R: 28 / I: 5
Привіт Б /
Я бразильська мавпа, і бразильські чани переживають внутрішні бої, і багато хто закінчується
Цікаво, чи не могли б ви залишитися тут і вивчити свою мову.
R: 5 / I: 1
Вам тут не сумно? Чи вам похуй? Хочете розвитку ресурсу, чи просто поракувати прийшли?
R: 34 / I: 3
Он живой! Я хуею!
R: 2 / I: 1
R: 11 / I: 9

Інсайдерська інформація

Мені Яхве по червоному телефону розказав, що наступним президентом України буде Дмитро Гордон.
R: 19 / I: 5
Допиможи безлад
Треба зробити 9 рисунків до завтра
Надішлю по картці 300 гривень
R: 92 / I: 49

Мемо-трід №1

Умова одна - власна робота.
Поїхали.
R: 34 / I: 7

Вісник Гіперчану

Панство, давайте створимо власне бірдоЗМІ
R: 44 / I: 5
Блять, чому ця хуйня набирає більше уваги, ніж комфортний учан, скажіть чи дійсно україномовне суспільство більше не врятувати і воно приричене бути в полоні хохло-рогульства, дискас.
R: 7 / I: 2

З новим 2021 роком!

Колектив керівництва веб-сайту https://uchan.org.ua/ поздоровляє вас з новим 2021 роком і бажає здоров'я та ==0L3QtSDQsdGD0YLQuCDQvdCw0YHRgtGW0LvRjNC60Lgg0LDRg9GC0LjRgdGC0L7QvA.

Найпопулярніші треди 2021 року за кількістю переглядів:
1) https://uchan.org.ua/b/res/8804.html
2) https://uchan.org.ua/b/res/10762.html
3) https://uchan.org.ua/b/res/10636.html
R: 10 / I: 2

Чернігівське

«Чернігівське» вариться за технологією натурального бродіння на сучасному екологічному виробництві. Воно забезпечує високу якість та приємний, насичений смак напою. Щоб зварити «Чернігівське», пивовари використовують український солод та воду, з яких у результаті отримують сусло, додають до сусла гіркий та ароматичний хміль, а з допомогою дріжджів починається процес бродіння.

30 років тому перше «Чернігівське» було зварене на маленькій пивоварні. Сьогодні наше пиво відоме по всій Україні. Це сталося не за один день. На шляху до великої мети – стати улюбленим пивом українців, «Чернігівське» пройшло шлях, сповнений невеликими досягненнями та перемогами. Сьогодні – нас любить країна, а завтра знатиме весь світ.

«Чернігівське» - прагнути більшого, цінувати зараз!
R: 1 / I: 1
Зновим рококом
R: 77 / I: 22

Школо-трід

Точніше математико-трід, але то таке.
Маю > 25 років і чомусь мені захотілося перевірити свої матиматични здібності.
Загуглив алгебру за 9 клас Бевза. Тобто програма не повної середньої освіти. Розгорнув випадково по середині. Думав там інтеграли та всяке лайно, але ж ні. Там якісь реально дитячі речі.
R: 23 / I: 4

Квасо тред

Кидаєм пікчі кваса та ділимось враженнями
R: 15 / I: 7

На 5ту річницю гіперчану

Давайте створимо банери вивіски для кожної дішки
R: 72 / I: 10
Ну ось, копровач встав, всі повернулись туди, а я все ще на учані, і як завжди залишусь тут один
R: 4 / I: 1

Шишки

Порадьте продавців маріхуани в Україні, які шлють Новою поштою.