[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 12167.jpg ( 80.64 KB , 500x377 )

⋮⋮⋮   No. 12167

Заїбали мене, значить, хохлятки: всі ці прості хазяйновиті селюки, які живуть по принципу "не наїбеш – не проживеш", дефективні патріоти із їх "Ко-ко-ко, аби не Росія, ко-ко-ко, Путін – лох!", ватніки із їх дідами, галицькі селюки які вважають що всі мають їх поважати і на їх одноклітинні дойоби "муууу, чому не державною муууу" відповідати щось окрім "нахуй уйобуй у свою Полонину, кугут", заїбали підори які стихійне звалище організували за 100 метрів від мого дому і те що всім похуй (свиням комфортно в гівні), заїбали націоналісти в кріпацьких вишиванках які лише на тупу агресію спроможні (селяни ж, шо з них взяти), заїбали ушлі чинуші які за зайві 500 гривень хабара тобі власну матір продадуть, заїбало це совкове болото: за 15-20 років жодного гідного фільму (або історичне кіно про страждання хліборобів та кококозаків, або якесь пафосне лайно про сучасні події: Майдан/АТО – тобто нуль якогось креативу), жодної цікавої книжки (колгоспникам читати складнувато), жодних перспектив що щось зміниться.

Жив я і на Сході України, і на Львівщині, зараз – в Києві. Всюди +/- одне і те ж, хіба шо із місцевою специфікою. Бував і за кордоном, бачив як люди живуть чого прагнуть, про що мріють, як спілкуються із оточуючими, тощо.

На 27-му році життя зрозумів, що не хочу асоціювати себе із цією пост-геноцидною нацією агресивних жебраків (ЄС/Америка дай грошей).

Планую здати влітку IELTS та рухатися в сторону Канади. Так, знаю що буде складно, що доведеться в'йобувати років 5 мінімум, що б досягти там більш-менш адекватного рівня, втім мене це не лякає. Якщо ж виявиться що я занадто кончений для Канади (дуже мало вірогідно, втім не виключено), розглядатиму наступні варіанти (в порядку спадання пріорітету) Австралія/Нова Зеландія, Уругвай, Угорщина, Прибалтика, Польща. США та Британію в серйоз не розглядаю в силу складності міграційного законодавства, втім певні дії в ту сторону теж роблю.

Втім, у будь-якому разі з недавніх пір не вважаю себе українцем і почуваюся відмінно.

P.S.: Так так, у всьому винуваті совок/Путін/Сталін/кацапи/жиди/рептілії/etc і я особисто. А українець це ж вічна жертва обставин і весь світ (окрім нього звісно ж) винен у його конченості

P.P.S.: Так так, у Росії ще гірше, ахаха блини з лопати, ахаха півень із гівна, а в Україні все чудовово хрю хрю хрю.

P.P.P.S.: Ні, я не знаю, що робити (знав би – робив). Тим більше, що мені а певному сенсі вже все рівно

⋮⋮⋮   No. 12168

Ну, а що ти очікував від країни, яка пережила соціалізм? Де "не наїбеш - не проживеш" було не жартівливим прислів'ям, а нормою життя (не буду заперечувати і зараз також) і звісно доведеться чекати поки скінчаться люди з совковою/постсовковою прошивкою, можу сказати, що ми не єдина країна, в якій люди страждають жлобізмом. Також варто взяти до уваги, що будь-який народ в більшості складається з недуже розумних людей, і т.з. ватники/шароварники/націоналісти/комуністи/глобалісти будуть зустрічатись, хіба що в місцевих колоритах. Щодо кіно/книг, то це вже справа особистого смаку, буває цікаве, буває не цікаве і не обов'язково про АТО чи про один з майданів.
Ну і нехай щастить тобі в Канаді, без жартів, там достатньо велика громада українців, при чому нащадків тих, хто туди поїхав ще до того, як трапився СРСР. Можна сказати, що вони оминули ті хвороби, які зустрічаються в сучасних українцях. Може там і не будеш відноситись до українців, як до приречених, бажаю успіхів.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]