[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 13234.mp4 ( 1.29 MB , 1280x736 )

⋮⋮⋮   No. 13234

Я до них належу. Боягузливість зашкалює. Отбитий вкрай, і не відстрілюю, що довкола відбувається. Оточуючі вважають дурнем. В мізках клинить, коли треба щось відповідати, якось себе захищати. Не вмію конфліктувати. У стосунках з людьми пливу за течією. Не можу дивитись людям в очі. Відчуття, ніби порушую приватний простір, якщо дивлюсь

⋮⋮⋮   No. 13236

<13234>
Треба горілки "Хортиця" випити. І тоді одразу усе стає зрозумілим. Я ось пив не один і якось трохи легше було тільки от я не перебільшував з бухлом.

⋮⋮⋮   No. 13248

<13234>
Проходить з вимушеною практикою. Та сама хуйня була, доки не був вимушений піти на роботу. Продавцем-консультантом, де пиздіти - твоя головна задача. Швидко соціалізуєшся, чесно кажучи. До b/ УРЖ діло не доходить, звісно ж, але щось у цьому є.
А взагалі, я так тут розпиздівся не знаючи, скільки тобі років. Якщо тобі до 20-ки, то це звичне явище (особливо зараз). А далі з цим тобі буде дуже важко і конфліктувати тобі все ж варто буде вчитися.

<13236>
Варіант, але за словами треба таки слідкувати. Один допиздівся, що його в сраку виїбали, лол.

⋮⋮⋮   No. 15356

<13234>
Це називається аутизм.

⋮⋮⋮   No. 15359

<13248>
А у мене інша проблема. Пиздіти — це харашо, пиздіти я люблю. Але нема про що. Немає оцих от точок дотику з іншою особою.
От ти коли консультуєш, у тебе є тема для розмови — товар, який ти впарюєш, і є мета розмови — впарити товар. Але хіба може це допомогти в казуальному спілкуванні? Недавно було — сидімо з тянкою в компанії. Вона мені показує коуби на тему вахи. Регоче з них. А я тільки дивлюся на її телефон, посміхаюся і думаю — ну ваха, ну окей.

⋮⋮⋮   No. 15360

<15359>
бляха, сажа причепилася

⋮⋮⋮   No. 15365

Теж таке було. Бляцька школа начисто відбила бажання говорити з людьми. Потім пішов в універ, там люди нормальні, розговорили аутиста xікана.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]