[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 14223.png ( 78.33 KB , 430x286 )

⋮⋮⋮   No. 14223

Які нації є огидними окрім кацапів? Як на мене це пікріли, тут і так все зрозуміло.

⋮⋮⋮   No. 14224

<14223>
усраїнці, гірше них немає нікого

⋮⋮⋮   No. 14225

<14224>
Кацапче, їди нахуй на жироблядач/смоктач

⋮⋮⋮   No. 14229

<14224>
ти не дуже стараєшся

⋮⋮⋮   No. 14247

File: 14247.jpg ( 403.58 KB , 1920x2116 )

Ось оцю часто форсять останнім часом, тільки я не знаю, хто це. Це якась нова держава, чи що? Я географію в школі на 12 балів здавав, але цього прапора не пам'ятаю.

⋮⋮⋮   No. 14262

<14247>
Це прапор Росії

⋮⋮⋮   No. 14372

File: 14372.jpg ( 210.32 KB , 962x994 )


⋮⋮⋮   No. 14382

File: 14382.png ( 26.81 KB , 800x480 )

<14223>
Вануатці. Вони мене пиздець, як бісять! Грошей у них нема ніхуя, а вийобується ще сильніше за Науру, підараси! Лети в Вануату - їбош всіх пиздато!

⋮⋮⋮   No. 14383

Сиджу собі ввечері на вулиці, п'ю пиво та лускаю сємкі. Коли підходить до мене мудак і питає: "Pouvez-vous me dire où se trouve la rue Khreshchatyk ?". "Шо, бля?" - запитав його. "Do you speak English?" - не відстає те мурло від мене. "ШО-ШО, бля?" - я вже тоді піднявся. Ні, я чув таку фразу, тільки забув, що та хуйня означає. "Ви ховорить руске?" - поц питає. Ах ти, підарас, так ти ще й москаль? От сука, я йому піздюлів таких надавав, що сам від себе не очікував такого. Він щось кричав "Вануату, вануату...". Пішов додому і ввів я ту вануату. Сука! Йобані москалі навіть там своє зросійщення провели, підараси!

⋮⋮⋮   No. 14413

<14372>
Скільки разів вже бачив фото цього козака-китайця. І не знаю яке в нього ім'я та хто він взагалі. Може підкаже хто?

⋮⋮⋮   No. 16443

Ненавиджу наддніпрянців

⋮⋮⋮   No. 16444

<14223>
я тільки русню ненавиджу

⋮⋮⋮   No. 16445

<16444>
Що тобі зробили саме росіяни? Без винятку кожен з 110-мільйонної нації тобі щось погане зробив?
Росія окупувала український Крим та Донбас, вбила багато українців, мені справді дуже соромно за ці дії моєї країни. Але простий народ тут до чого? Більшість росіян не підозрювали про існування Криму до 2014 року.

⋮⋮⋮   No. 16448

<16445>
> Що тобі зробили саме росіяни? Без винятку кожен з 110-мільйонної нації тобі щось погане зробив?

Росіяни усе забороняють, вводять цензуру як при совку і скоро кордони для виїзду теж закриють назавжди і просто візи видавати не будуть. Молодь до тюремних понятть привчають і молодь майже нічим не відрізняється від своїх совкових батьків. Та росіяни і до війни заїбали! Майже нічого нормального не зняли за свій час, вийнятком була лише "Наша Раша, Щасливі разом, Comedy Club", Велика Різниця і то ненадовго з 2006-го по 2011, а потім заїбало а під час Майдану і взагалі забув про них. Майже нормальних пісень у росіян не було, одне лайно нудне. Ну мені тільки рок подобався "Сектор Газа, КиШ, Арія", ще репчик був "Капа і Картель" і кілька старих аудіо з матюками. А привчили росіяни наших людей совковим звичкам і кацапській деменції з клішованими заїждженими фразами, які були майже в кожного з нас у оточенні: "- Ріііі, не вмикай приставку в телевізор, кінескоп посадиш, фільми і компйутерні ігри жорстокі, там один хлопчик у Нєфтєскважинську убив і зарізав іншого хлопчика через це рііі, муриканці кожен день людей в школах убивають! Ти мусиш обов'язково завести дівчину і зробити з нею кілька дітей, інакше тебе будуть усі лупцювати кожного дня! Ой, не подобаються нам зараз дівчата перехожі у міні-сукнях, там дупу і шпарину у них видно, вони усі гріховні сучасні люди, от у нас при СРСР усі вище колін сукні носили! Православ'я не заважає вірити у комунізм, ну і шо шо при комунізмі атеїзм був, он Путін поєднав дві ідеології докупи і він молодець! Чекаємо коли Україна приєднається до Тайожного Союзу з Расією і Білоруссією, знову будемо братніми нарідами і всі будуть нас поважати і боятися. Путін бореться за високоморальну слов'янську російську білу расу проти жидів і він усіх жидів переможе.". І це ще далеко не всі фрази совкового населення і оточення. Коли війна почалася, справжні обличчя людей почали проявлятися одразу хто проросійським одразу став, хто за Україну був, а більшість пристосуванцями були, кому захочуть тому свою дупу і продадуть дивлячись яка ситуація. "Апалітічниє" теж були і було їх немало. Навіщо мені любити жебрацьку Росію? Мало того що у них ні нормальних доріг нема ні інфраструктури (Москва і Петербург не рахуються) так там ще й свободу людей придушують та окуповують території сусідніх країн і інших у своє російське лайно затягують.

⋮⋮⋮   No. 16451

<16445>
Без винятку бувають тільки математичні твердження, але позиція 109 мільйонів із 110 полягає в тому що "в Криму всі задоволені" (в крашому випадку "погано що ми аннексували, але в Криму всі задаволені, так що ок") і "шахтарі знайшли танки і самі вирішили відʼєднатись", саме краще на що можно сподіватись "не цікавлюсь політикою". При тому я раніше думав шо присутність в останньому мільйону якость корелює з освітою, але ні, це абсолютно мейнстрімні позиції навіть серед інтелектуалів та опозиціонерів. Мені здається що притримуватись такої позиції по-перше мерзотно, а по-друге робить погано для мене (хоча б на рівні що псує мені настрій). Ну я можу сказати що ненавиджу 99% русні, якщо ти за формальну точність, це ще оптимістична оцінка.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]