[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 14251.jpg ( 108.89 KB , 700x526 )

⋮⋮⋮   No. 14251

Яке пиво полюбляємо? Які закуски найбільше вам смакують під світле/темне/сечу продавчині?
Ділимося їбонутими історіями, або лінивим відпочинком перед компом з келихом пива.

МОЗ УКРАЇНИ ПОПЕРЕДЖАЄ: ВІД НАДМІРНОГО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ВИРОСТАЄ ЗЕЛЕНА ЖИРНА СМЕРДЮЧА ПИЗДА!
СПОЖИВАЙТЕ ВІДПОВІДАЛЬНО!

⋮⋮⋮   No. 14253

Цікава гра під назвою "Цар гори".
Попереджаю: для гри потрібні фізично здорові люди, бо в грі, окрім бухалова, вам треба непогано буде побігати і покидати каміння.

Компанія. Можна грати хоч і в двадцятьох, але оптимально буде 5-7 чоловік плюс один наливайка.
Місце. Бажано лісок, в якому є не дуже великий схил з травою.
Час. Влітку, краще під вечір, бо опівдні зі спекою ви потухнете найшвидше.
Бухло. Найкраще підходить все ж пиво, хоча де-які падорви грають із горілкою.
Каміння. Головне - однакова вага, щоб все було по-чесному. Цеглина підходить, але вона повинна бути міцною.

Отже, ви зібрались і вирішили зіграти в цю хуйню. Ви впевнені, що завтра на роботу вам не йти і можете спокійно переночувати в лісі аж до ранку. У вас є достатньо пива/горілки, щоб урекатися в каку. починаємо!
З гори кожен кидає позначену каменюку свого противника в низ. Далеко кидати не обовязково: головне, щоб вона не залишалася на самому схилі. Далі спускаємося вниз по свою каменюку, яку кинув ваш противник-підар прямо в кропиву чи коров'яче гівно, підіймаємося на старт. За цей час наливайка розливає вам пива по стаканам (можна на перші 3 ходки - горілки, але далі вам самим захочеться пива, бо почне сушити від біганини). Знову кидаємо-спускаємося-забираємо каменюку-підіймаємося-п'ємо. І так до того часу, доки хтось із вас зможе піднятися на гору тільки один (переможець!).
Основні правила можна варіювати, але коли ви піднялися на гору, то повинні пити разом. Якщо ж відстаючий не підіймається до вас більше хвилини (час варіюється залежно від місцевості), то гра для бідолахи закінчується і він пиздує спати (або лежить там, де впав, бо нєхуй тут ще його тягати на гору).
Гра на дружбу (таки підняти того мудилу в краще для хропіння місці) і витривалість. Грають, в основному, один раз, але того достатньо.

⋮⋮⋮   No. 15227

File: 15227.jpg ( 38.31 KB , 730x483 )

<14251>
Хлопаки, хто який коньяк полюбляє? Сам раніше не визнавав, доки з ментівнею колишньою не почав тусити. То ті, як виявилося, коняк полюбляють - пиздець, як. Ну й я ж з ними почав. Koblevo - дрисня їбуча, Shabo - більш-менш. Куштував Болград, то 3-річний п'ється, як вода (і на смак така ж), а 5-річний клопами штире, як у Жадана описано. Ще, пам'ятаю, у школі мене пригощали якимсь, але марку я забув, на жаль.

⋮⋮⋮   No. 15229

>з ментівнею колишньою не почав тусити
Звучить зашкварно

⋮⋮⋮   No. 15230

<15229>
> зашкварно
Блядь, і тут цей сленг їбучий.

В мої роки це називали просто "пиздець". Нахуя вигадуавти велосипед?

⋮⋮⋮   No. 15246

<15230>
Згодн з тобою, але я не можу підібрати достойного замінника цьому слову. Мені теж воно не подобається, але повіяло цим вайбом "водачкі-сельодачкі, ментушнікі, кан'ячкі з лімончікам в забєгаловкє под русскій піздєцовий по музончік - кабанчіком парішать вапросікі" як вже тут про зашквар не згадати.

⋮⋮⋮   No. 15255

<15246>
> водачкі-сельодачкі, ментушнікі, кан'ячкі з лімончікам
Мав на увазі трішки не це. Та й не трішки, навіть навпаки. Це й справді зашквар Хоча я це б назвав, скоріше, ганьбою і неповагою до продукту.

І ще. Панове! В жодному разі не закусуйте спиртні напої лимоном/цитрусовими. Так, мандаринка/апельсинка під коньяк йде досить добре, але в шлунку у вас починається творитися лайно. Воно й так у вас в животі все в лайно та сечу перетвориться, але на цей раз можна обійтися без гастриту та виразки. Якщо коньяк хуйовий, то краще закусіть його соковитим яблучком. Якщо ж коньяк непоганий, то можна закускою зовсім не перейматися, або обійтися Правилом 3С: Сир, Сигара, соколядь (шоколад, точніше). сам коньяк повинен бути кімнатної температури, а не "тільки з морозилки". З морозилки пийте, якщо коньяк хуйовий і бажано приховати його клоп'ячі аромати. Нормальний коньяк відкриває свій "букет" саме при кімнатній температурі.

⋮⋮⋮   No. 15256

<15255>
Нахіба ти з ментівнею почав тусити? Це ганьба.

⋮⋮⋮   No. 15257

<15256>
В мене по роботі так склалося. Там мутна історія.

⋮⋮⋮   No. 15268

<15257>
Ну то розказуй[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]