[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 15073.png ( 748.16 KB , 655x429 )

⋮⋮⋮   No. 15073

Чомусь багато хто забуває, що рогулі цілком і повністю винні у всій цій жопі, в яку загрузла Україна. Рогулі розвалили свою власну країну (причому, я зауважу, що і влада Януковича, і уряд Росії, і європейські дипломати вели з рогулями переговори і, спочатку, домовилися про мирне врегулювання цього питання, але на наступний день хуяк і майдауни біжать штурмувати Банківську, потім повбивали своїх же громадян в одеському будинку профспілок (бачите, тамтешнім адекватним українцям не сподобалося, що дауни майдан влаштували, ну і це обурило рогулів які стрибали по Майдану, тому майдауни швидко виписали адекватних українців з українців і пішли їх вбивати, влаштувавши справжню Хатинь - це потім, до речі, класикою рогульскої політікі стане, вони навіть в Афганістані від своїх громадян відхрестилися, сказавши, що втрат немає і втрачати нема кого), потім вирішили взяти на понт Донбас, який сказав їм нахуй НЕ лізти, і відсмоктали і там, адже рогулі ж нездібни і слова вони засвоюють важко, ну і Крим, природно, проїбалі теж, ну і боїнг впав з вини рогулів, які вирішили пограти у війнушку навіть не закривши в зоні боїв повітряний простір. Ось і виходить, що все це іноземне втручання піндосів, санцкіонні війни, зростання інфляції, посилення режиму в'їзду в Росію і т.д. - все це вина рогулів. Проявили б вони хоч трохи логіки, послали б вони нахуй майдаунів з усяким лібераш'їм лайном (лол блядь, ці ліберахи навить і не пішли до речі, Кличко один покрасувався годинки дві і з'їбався на віллу баб трахати), не пішли страждати хуйней на площу і ніякі піндоси до них б просто не поїхали, ну і Крим, можливо, не проїбали б теж, ну і потім санкційних війн не було б, ну і потім інфляція б так сильно в зростання не пішла, ну і потім не скасували б пенсії, ну і потім і так далі коротше. Загалом, нехуй їм допомагати тепер, навіть не думайте, це як з абсолютно жебраками бомжами - скільки грошей їм не дай, а вони все одно жебраками і залишаться, тому що звикли вже і їх все влаштовує Єдине, що реально врятує рогулів - це самостійна боротьба з усіма олігархами в Україні, новий майдан і висунення лідерів, спрямованих на співпрацю з Росією (і звісно, на співпрацю з їніми правоохоронними органами, а так само арешт всіх цих виродків, хто влаштував різанину в будинку профспілок, віддавав накази бомбити мирні міста і довів країну до повної дупи). А поки вони самі не захочуть вилізти з цієї дупи - нехуй їм взагалі там допомагати, немає бажання - не буде і результатів. Втім, не думаю, що у цих рогулів взагалі вистачить мужності визнати свої помилки, як-то організуватися і хоч щось зробити. Так і будуть за Парашенко і Зелупу топити, драїти підлогу в Польщі, влаштовувати щоденні гранати і жерти глоду настойку.

⋮⋮⋮   No. 15074

<15073>
tl;dr
Соси хуй

⋮⋮⋮   No. 15078

File: 15078.jpg ( 23.19 KB , 300x318 )

<15073>
Кожен раз сміюсь з того, як дегенеративні кацапи десь глибоко всередині соромляться своїх злочинів перед Україною, і згадують про них як про щось стихійне. Ось наприклад "Крим отвалілся". Не кацапські виродки захопили півострів, і почали репресії проти всіх незгодних, а ось так він взяв, і сам по собі відпав. Не полковник ФСБ Гіркін приїхав на Донбас, і разом з місцевими сепарами, і російськими кадровими військовими почав вбивати українських солдат, а "Донбас дав пизди". Я вже неможу дочекатись, коли кацапи почнуть казати, що ніяких росіян не існує, а хуйло 20 років їбе в сраку сам себе, і це нібито перемога. А по сабжу — я не вірю, що можна бути настільки відбитим ватним дебілом, щоб дрочити на кацапію, похрюкуючи на злу Україну через те, що вона нібито відмовляється від своїх громадян, забуваючи про те, що "іхтамнєт" і "ані заблуділісь/уволілісь", стало мемами, що буквально вийшли на міжнародний рівень. Ти або товстий тріль, або реально п'ятнадцятирубльовий педераст, куратори якого на смоктачику дізнались про учан

⋮⋮⋮   No. 15079

File: 15079.jpg ( 154.7 KB , 1210x600 )

<15073>
Це всьо задроти хіккани чайлдфрішники атеїсти в усьому винуваті! Це вони підбурювали інших задротів вбивати свинособачу русню та стріляти у русню в школах. Заборонити усе західне і закрити назавжди усі кордони для виїзду за кордон а усіх незгодних катувати і ґвалтувати у в'язницях та божевільнях. Це всьо жорстокі західні фільми, ігорі жорстокі криваві, інтернет, порнуха і рок музика з репом ніґерським та мітолом з дарк електро денсінгом. Антимайдан! Расія введи війська в Украху щоб перевиховати задротів і під страхом тюрми змусити їх заводити дівчину,зробити кілька дітей і повірити у богообраного лідера Путіна.

⋮⋮⋮   No. 15080

<15079>
Забув додати сатанінське аніме і хентай збочення з мангами смерті,які обурюють Русскій віруючий скрєпний нарід ауєшників.

⋮⋮⋮   No. 15081

<15073>
Це все тому що винні диявольські злі і жорстокі криваві шайтанські кафірські сатаністи геї ліберали капіталісти-експлуататори. І Антиросійська бездушна партія збочених некрофілів Сатани.

⋮⋮⋮   No. 15082

<15079>
<15080>
Ммм, як же хочеться смоктати хуй, їбатись в сраку з чоловіками, ставитись по вені, ссати на стіни тупих православних церков, які всіх пригнічують, і фарбувати волосся в райдужні кольори. А хто так не хоче — той скрєпна підораха, яка любить путіна

⋮⋮⋮   No. 15083

<15082>
А я ще забув блядь! Найголовніше! В усьому винуваті гріховні збочені німфоманки водолазочки! Вони духовноскрєпну Путінську Росію нищать ай яяй!

⋮⋮⋮   No. 15084

<15082>
Я ж казав учора що кацапи хочуть жити у 10-му сторіччі з купами заборон усіх благ світової цивілізації і з пожиттєвою забороною виїзду за кордон усіх своїх громадян. Кацапи нічого хорошого не хочуть а тільки своїм кацапством усе в лайно перетворювати і інших змушують жити у лайні.

⋮⋮⋮   No. 15085

<15073>
Росія настільки слабка країна що її можуть легко знищити задроти і геї.

⋮⋮⋮   No. 15086

<15083>
Ти що? Бляді — це новий робочий клас, який стане на барьбу зі скрєпним бандерфашизмом, і побудує цифронову сучасну Україну, в якій геї будуть ходити по вулицям, і розстрілювати кожну десяту колорадську сєпарську сволоту(гетеросексула)

⋮⋮⋮   No. 15087

File: 15087.jpg ( 25.66 KB , 218x265 )

<15086>
Впізнаю старий добрий Учан. Там теж проросійські ватніки дозволяли собі нахабство. 6 років назад це було і купа нубла та раків.

⋮⋮⋮   No. 15088

<15084>
Так. Консерватором може бути тільки кацап. Як тільки ти перестаєш любити цифрову сучасну Україну, в якій у жидів більше прав, аніж в українців, то ти автоматично стаєш кацапом, і починаєш грати на балалайці.

⋮⋮⋮   No. 15089

<15087>
> Там теж проросійські ватніки
Заїбали ці ватники, нахуя вони їбуть жінок? Жінки — це скрєпні колорадські підорахи, з двуглавим орлом на пизді, які заважають будувати цифрову сучасну Україну з жидогейпатрулями у всіх містах. В цифровій сучасній Україні буде місце тільки для правильних жінок, що коротко стрижуться, і не голять підмихи. А хто так не робить, той любить Путіна і рускій мір!

⋮⋮⋮   No. 15165

File: 15165.jpg ( 43.66 KB , 1280x720 )

<15073>
сажі кацапському підору

⋮⋮⋮   No. 15189

<15087>
Є таке, трохи ностальгії. Спокійні бесіди без жодного поспіху, а навколо фоновий шум, який створювали кацапоподібні. Чимось нагадує літні вечірні посиділки біля озера, в якому квакають жабки і всякі цвізкуни видають різні звуки.
Трохи шкода, що часи так сильно змінились. Ніби сам не свій тепер. І учан вже не учан...

⋮⋮⋮   No. 15202

Рогулі витратили 700 тисяч гривень щоб вилікувати дерево, яке посадив графоман, ім'я якого не відоме за межами усраїни.
https://www.unian.ua/ecology/u-lvovi-pislya-tyazhkoji-hvorobi-vrodila-yedina-zhiva-grusha-franka-likuvannya-koshtuvalo-sotni-tisyach-novini-lvova-11543044.html
Це кретини, це не люди, а йобані хуєсоси. Добре якщо вони хоча б вкрали цю суму, принаймні половину. А потім смсками збирають на лікування далбайоба, чиїх батьків не було превентивно стерилізовано. Коли вже буде геноцид цього сраного непотрібу?

⋮⋮⋮   No. 15203

<15202>
> Хрю-хрю

⋮⋮⋮   No. 15205

<15202>
Толік, ти заїбав.

⋮⋮⋮   No. 15218

Ненавиджу русню

⋮⋮⋮   No. 15220

<15218>
Що саме тебе тривожить?[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]