[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

⋮⋮⋮   No. 16531

Або можна британського Гаррі пообговорювати чи на Герміону помилуватись.

⋮⋮⋮   No. 16545

<16531>
ОП, от що я тобі скажу.
Недавно передивився Гаррі Поттера усі чатсини - п'ятикратно переварений кізяк Хагріда.
Логіки - 0, реалізму політичних і магічних подій - 0, об'яснень, як працює магія - 0. Та ще й злили одного з самих перспективних злодіїв усесвіту, який був не просто злим, у нього була ціль.
Але розробник_чка тупа баба, яка все запорола так як і фільм.
Коротше кажучи, 3/10 тільки за акиорську гру Рона(рон реально старався).

⋮⋮⋮   No. 16554

<16545>
Я не фанат Гарі Потера, просто подивився якось і все. Насправді я теж дивувався тому, що відбувається на екрані, але мене більше вразили всякі різні привиди в замку, троль і цербер. Я б насрав у штани й тікав додому після першого ж привида. В наступних серіях теж дивувався - техніка безпеки відсутня. Василіск перетворює учнів на камінь, квідич - то взагалі для самогубців. А ну як дитина боїться висоти? Цукерки зі смаком блювоти - то взагалі окрема пісня. Коротше кажучи, мене той концтабір відверто лякав. А сюжет різні режисери дійсно трохи підзапороли.

⋮⋮⋮   No. 16903

File: 16903.jpg ( 44.54 KB , 604x354 )


⋮⋮⋮   No. 16932

File: 16932.png ( 1.67 MB , 1661x681 )

Гарі Поттер і прапори УПА.

⋮⋮⋮   No. 16935

<16545>
> рон реально старався
Отут двоїню. Руперт сам актор нехуйовий. Бачив із ним ще пару фільмів, то грав досить добре: і не вів себе, як Мороз Іванович (сам Гарік), але й не перетворював все в індіюфільм.
Але не Джоан фільми запорола. Запороли сценаристи, режисери таінша наволоч, що з кожним фільмом відходила подалі від книги додаючи "від себе". Але вже звична болячка, бо всю книжку у фільм ти хуй вліпиш (після третьої точно).Але, якщо дивитися фільми окремо від книг, то найкращим із них я вважаю "Дари Смерті" І та ІІ частини. Банально, звичайно ж, але таки, слава богу, того підараса нарешті перемогли. Завіса.
Щоправда, хотілося, щоб Вова йобнув, як 4-ий реактор, роз'їбавши все навколо, але то вже фан-арт.

<16554>
> Цукерки зі смаком блювоти - то взагалі окрема пісня.
Піндоси мають почуття гумору, що ж. А що вони тобі запропонують? В першій частині, ніби, Гарі жабу шоколадну діставав, а в коробці був портрет Дамблдора, наскільки пам'ятаю. Тобі що, замість Дамблдору голих нігр та гуро подавай, чи що? То б діти охуїли з такої магії. Кондуктор! Рви стоп-кран та повертай поїзд назад, йоб твою мать.
Мене наші перекладачі приємно здивували з приводу Українського Залізопуза. Отут вони вгадали.

⋮⋮⋮   No. 16936

<16935>
>всю книжку у фільм ти хуй вліпиш
Якщо додавати від себе точно не вліпиш.
>Банально, звичайно ж
А мені при першому перегляді сподобалось як Гаррі та Герміона танцювали. Навколо якась срака, а вони знайшли трохи часу на щось красиве.
>А що вони тобі запропонують?
Цукерки зі смаком полуниці, наприклад. Я не знаю, ким треба бути, щоби продавати смаколики зі смаком вушної сірки. Це якийсь аутизм.
>Тобі що, замість Дамблдору голих нігр та гуро подавай, чи що?
Голих чарівниць.
>Кондуктор! Рви стоп-кран та повертай поїзд назад, йоб твою мать.
А як Візлі не помітили, що Рон і Гаррі залишились на маглівській платформі до речі?

⋮⋮⋮   No. 16937

<16936>
> Я не знаю, ким треба бути, щоби продавати смаколики зі смаком вушної сірки.
Так то ж чиста рулетка по сценарію. Лайно в голові грає - от хуйню азартну дітям і подавай.
> Голих чарівниць.
Дохуя хочеш. Перший фільм був таки на дитячу аудиторію орієнтований. Це останній вже зробили для відносно дорослої, бо покоління гарі потера вже виросло.
> А як Візлі не помітили, що Рон і Гаррі залишились на маглівській платформі до речі?
Нєхуй по стовпам шлятися. Вже не пам'ятаю. Я "філософський камінь" читав 20 років тому. Та й то, аби було. Зате маман по їбу-скільки разів перечитувала і розповідала мені, що в книзі ніхуя такого нема.

⋮⋮⋮   No. 16938

File: 16938.png ( 2.14 MB , 1672x833 )

<16937>
>Так то ж чиста рулетка по сценарію.
Цю рулетку вигадав аутист. Може, Роулінг треба було вставити трохи гумору, але виглядає не смішно.
>в книзі ніхуя такого нема.
Це коли платформу зачарували, і вони з Гаррі змушені були летіти в школу на Фордику батька. Ця сцена в книзі є. Дивно, що батьки Візлі не помітили відсутність Ронаі не повернулись по нього.

⋮⋮⋮   No. 16940

<16938>
Нам, маглам нерозумним, цієї хуйні не зрозуміти. Та й не слід придиратися до того гумору, бо він був, знову ж таки, для дітей, а їм тільки дай якийсь жарт на межі пристойності. І сама ідея була дуже свіжою та цікавою - на цьому Гарік і вийшов. Дітям була дана можливість самим пофантазувати (а вони це полюбляють) та/або ж знайти себе серед героїв. А нафантазувати при такому розкладі можна було дохуя. Діти й без того мріяли стати чародійниками, побачивши якогось мудака в цирку, але ж на живій сцені не все можна показати чисто фізично, скільки б ти людей не намагався наїбати. А тут тобі - хуякс! Семирічний пацан потрапляє не в заригану школу з дебілами однокласниками та вчителями, а в пиздатий інтернат олл-інклюзів зі всякою магічною хуйнею, типу gif-анімації замість Кучми, яка ще й попиздіти може. Оп-чікс-фуц, а він виявляється не просто пацан, а пацан, який вижив після лютої якоїсь хуйні, від якої охуївають навіть дорослі (ДОРОСЛІ ОХУЇВАЮТЬ, ЙОБ!), а отже, готуймо сраки для пригод - без них точно не обійдеться. І пригоди, сука, були їбонуті. Потім це все приправлювалося пиздостражданнями, цицьками Герміони та іншими приколами, які Роулінг і Ко враховували і досить вдало. Про реалізм тут говорити вважаю зайвим. Я навпаки подивився б всі фільми по обкурці. Колись так зроблю і відпишу тут.

А що гіперпанство думає про "Фантастичних звірів", до речі? Мені вони зайшли куди краще, ніж Поттеріана. Але без Поттера не врубишся в дохуя ньюансів, хоч по сценарію дія відбувається задовго до появи славного пацана.

⋮⋮⋮   No. 16945

<16940>
Я не те щоби придираюсь. Я ж додивився всі фільми до кінця. Просто кажу, що сам би я в той Хогвартс потрапити не хотів би. Я розумію, чому Гаррі після Дурслів був такий щасливий змінити оточення, чому маленькі чаклуни та відьми вивчають магічних тварин та рослини, якщо вони та їх батьки жили й надалі будуть жити в своєму світі, але для чого, наприклад, маглонародженим усе це?
>Про реалізм тут говорити вважаю зайвим.
І знову ж, я не зовсім про реалізм. Просто давати дітям книжку, яка може вкусити, а тільки бозна коли розтлумачити, що її треба погладити, змушувати дітей буквально співіснувати з привидами, не пускати до спальні якщо дитина забула пароль - це вже щось ненормальне.
> А що гіперпанство думає про "Фантастичних звірів", до речі?
Перший фільм мені зайшов краще другого. Самі різнокольорові звірі, незграбний товстун і його заглядання на білявку запам'яталися найбільше. В другому я взагалі розгубився і не розумів, хто всі ці люди, що тут відбувається, якась інтрига з дитиною, на яку мені насрати. Додивився й забув одразу.

⋮⋮⋮   No. 16951

<16940>
Не придиратися до фільму, бо він "для дітей" - максимально тупий аргумент.
Фільм може бути інфантильним, наївним і добрим, але аж ніяк не тупим і без краплі логікі. Як тільки ти починаєш думати, ВЕСЬ ВСЕСВІТ У ГАРІ летить в тартар, а може й ще нижче.
Люба думка про те, як влаштований світ, чому так, чому Англія тільки і тільки там, просто сходу навів і світ вже зник, він знищей.

Особисто я не розумію, як така хуйня, яка схожа блище на фанфік, чим на книгу свідомої людини, війшла в світ і світ полюбив його. Напевно через те, що світ дурний та прогнивший.

До речі, про покоління Гарі Поттера. Кожной, кого я зустрічав з любов'ю до Гарі, були зазвичай тупі пизди або недалекі підараси.
На цьому, напевно, все. Діскурс закінчено.

⋮⋮⋮   No. 16952

<16951>
> Не придиратися до фільму, бо він "для дітей" - максимально тупий аргумент.
Настільки ж тупо, як і ...
> На цьому, напевно, все. Діскурс закінчено.
... зливатися.

Хоча я поважаю твою думку. Описана тобою альтернатива варта поваги й справді, бо на де-які речі, які вони творили, звичайна людина не піде. Як і в реальному світі, де дорослі спочатку пошевелять мозком, а вже потім будуть якогось хуя сідати на коня і пиздувати на Короля. От якого хуя Рон був на Коні? і він, сука, знав, що з ним буде. Я, як в перший раз побачив ту сцену, то був шокований хоча зараз відверто не бачу логіки у всьому тому маразму під назвою "Гарі Поттер". Але мене все ж тки перло від тієї хуйні, коли був малий. Ну й також
> До речі, про покоління Гарі Поттера.
"Покоління гаріка" - це умовне поняття. Тим більш, це покоління застало й інші цікаві речі, типу "Володар кілець", "Матриця" (яка й справді їбонута). Що ще? Та дохуя, чого. Взяти ту ж саму "Оселю зла", перший фільм. Коли той хуй чорноброивий відкрив іншу кімнату і того Остапа понесло у вирій, то в кінотеатрі всиралося навіть "покоління Пепсі", даю всю щелепу та очко ставлю зверху. І це тільки попсові фільми, описані вище. Де логіка? А вона зайва в цьому всьому, бо з нормальним розумом веселощів не буде, і ти це, курва, розумієш. І голівудські підараси це розуміють, на чому й тримаються. Дайте людям все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Особливо, дітям, у яких в сраці гівно грає.

⋮⋮⋮   No. 16959

<16952>
З нормальним розумом веселощів буде.
Я не против хаотичності подій, я не проти тієї самої наївності в деяких витворах книг та фільмів, але я проти нелогічності.
Я проти того, щоб автор писав історію, не замислюючись в якому світі та історія пишеться і які закони там пишуться.

Саме тому, по більшій частині з фентезі, я читай ТІЛЬКИ жанр магічного реалізму, де намагаються владнати питання проблеми світу та історії у цьому світі.

З приводу хаотичності подій та веселощів: героя можна робити будь яким, але можна зумовно ввести йому поведінку деякої хаотичності. В принципі, в реальному житті деякі люди себе так і ведуть, в певних ситуаціях, щоб їм було веселіше. Те можна зробити і з рукописною історією, не перетворюючи її в треш або інше лайно.

⋮⋮⋮   No. 16961

<16952>
Типу, дивись. Я не знаю, наскільки найбижчим часом, але я вже давно лелею думку про чудовий фентезійно-реалістичний світ. Писати ще не пробував, але характери усіх персонажів, мотивація і приблизна історія вже є.

Може колись побачите від безоса з Учану книжечку, яка буде посвячена вам. Може навіть повезе, та зможу видати книжковий варіант.

⋮⋮⋮   No. 16962

<16961>
>яка буде посвячена вам
Так і уявив собі книжку про упирів, які сидять у своїй печері, не виходячи в світ людей, бо їм там немає місця.

⋮⋮⋮   No. 16964

<16962>
Це ти так уявляєш собі безосів? Насправді ми величезна частина здорового нормального соціуму. У когось із нас вже є жінки та родина, а у когось 30 років та звання мага.

⋮⋮⋮   No. 16965

<16964>
>30 років та звання мага.
Щось згадалось.

⋮⋮⋮   No. 16975

File: 16975.png ( 9.96 MB , 3586x5000 )

Начебто це Герміона та Луна Лавгуд.

⋮⋮⋮   No. 16976

<16975>
Хоча в іншому місці написано, що це Джинні Візлі та Луна.

⋮⋮⋮   No. 16977

<16964>
Ага, і професор Гіперкун. Там ще така шапка є, яка магічним способом вираховує, на якій борді безосу сидіти. А ще тролі в туалетах водяться.

1. "Безос Невідомус і філософський скрипт"
2. "Безос Невідомус і таємна дошка"
3. "Безос Невідомус і жертва бану"
4. "Безос Невідомус і Келих дописів"
5. "Безос Невідомус і Орден Ясона"
6. "Безос Невідомус і Напівкровний Бірдман"
7. "Безос Невідомус і Дари Вайпу".

Також є доповнення:

"Фантастичні безосібні і як їх деанонити"
"Піксельні війни крізь віки"
"Казки барда Бідло"

⋮⋮⋮   No. 16978

<16977>
>Ага, і професор Гіперкун.
Тоді вже директор.

⋮⋮⋮   No. 16979

<16978>
Ну, так. Професор Гіперкун - директор магічної школи. Як і паличка у Дамблдора, у Гіперкуна є одна із Смертельних Реліквій. О, бля, як!

⋮⋮⋮   No. 16980

<16964>
Де ти бачив щоб у завсідника іміджборд були діти? Це фантастика. Дружина - в це ще повірю, але безоси не розмножуються, навіть якщо в них є сіся-піся дружини під боком.

⋮⋮⋮   No. 16981

File: 16981.jpg ( 38.13 KB , 500x501 )

<16979>
> Смертельних Реліквій
Кістка або Череп Ясона, певно.

⋮⋮⋮   No. 16982

<16981>
Хех. Щоб дістатися до школи бірдомагії, потрібно піти на з/д вокзал і знайти 1.5 платформу.

⋮⋮⋮   No. 16983

Там така історія трапилася... Один могутній злодій, Темний лорд Орот Андр вирішив забанити всю сім'ю Невідомусів. Батька забанив, матька забанив, а малого тільки хотів забанити, як бан зрикошетив (кропиваба підвела) і Орот Андр забананив сам себе. Але він був досить могутнім магом і пообіцяв повернутися та забанити Безоса.

⋮⋮⋮   No. 16984

<16983>
> пообіцяв повернутися
Це вже про Олега Петровича

⋮⋮⋮   No. 16985

Цікаво, хто тоді бордові домові ельфи?

⋮⋮⋮   No. 16986

<16984>
> Олега Петровича
Цей професор Драматиксу також постраждав від магічної палички Орот Андра. Але ця історія дуже мутна. Ходять слухи, що Орот зачаклував його каменем Їбанатом, а той втратив глузд в один прекрасний, весняний день. Там ще постарався де-хто на прізвисько Хуйко, але Хуйко зник після Петровича, що наводить думки на ще одне темне закляття: Семенус Двоїнус.

⋮⋮⋮   No. 16987

<16985>
Слуги бірдманів? Від них лише одна користь: вони здатні вчасно телепортувати хазяїна на іншу борду.

⋮⋮⋮   No. 16988

<16982>
Думаю не 1.5 а 0.7 платформу.

⋮⋮⋮   No. 16989

Хтось чув про таких магічних створінь як жирментори?

Жирментори, жиробляді (від ориг. Adminus Jiromentorus) — сліпі істоти, які харчуються людськими, переважно світлими, емоціями. В особливих випадках, якщо видається така можливість, жирментор вісмоктує статтеві органи людини, проникаючи до пенісу чи вагіни жертви (звідси виникла приказка "жиробляді смоктанули"). Людина після цього перестає існувати як розумна істота, залишаючись жирною поки живе її тіло. Фелляція жирментора є найстрашнішим видом страти, оскільки позбавляє людину особистості не тільки за життя, але, ймовірно, і після смерті.

⋮⋮⋮   No. 16990

<16988>
Нє, 0.7 - то мало.

⋮⋮⋮   No. 16991

<16989>
Двоїню, поржав!

⋮⋮⋮   No. 16992

Кажуть жирментори якось пов'язані з темним лордом Орот Андром. Хтось каже що він навіть знайшов якийсь новий спосіб їх розмноження.

⋮⋮⋮   No. 16993

<16990>
0.7 на рило якраз норм для потягу в хогвардс.

⋮⋮⋮   No. 16994

<16993>
То для малих, які закусують цукерками зі смаком вушної сірки. Чаклуни доросліше 1.5-ху хуярять всякого зілля, яке приготував дядько Сініус Снейп.

⋮⋮⋮   No. 16995

<16987>
> вчасно телепортувати хазяїна на іншу борду
[b]Сраката вогнена тяга[/b] - не телепорт, а костилі.

⋮⋮⋮   No. 16996

<16989>
>Там така історія трапилася... Один могутній злодій, Темний лорд Орот Андр вирішив забанити всю сім'ю Невідомусів. Батька забанив, матька забанив, а малого тільки хотів забанити, як бан зрикошетив (кропиваба підвела) і Орот Андр забананив сам себе. Але він був досить могутнім магом і пообіцяв повернутися та забанити Безоса.

>Жирментори, жиробляді

На Учані завжди так: почали за Гарі Потера, перепихнулися канапками з книжкою та безосів з жінками, а закінчили магією, Орот Андром та Жироблядами.

Гіперкун Учановий та йобана магія.

⋮⋮⋮   No. 16997

<16995>
Все одно. Хоча, думаю, краще використовувати Зйобіус З Бірдус, бо ельф тебе може телепортувати і якусь сраку. Я їм не довіряю.

⋮⋮⋮   No. 16998

<16996>
А що ви так дивуєтеся? Ви не магл, часом?

⋮⋮⋮   No. 16999

<16992>
В розділі /x/ вони розмножуються. Якщо туди потрапляє забанений, то інші жирментори відсмокчують у нього залишки особистості і Безос перетворюється на жирментора. Його поява на борді характерна великою концентрацією жиру.

⋮⋮⋮   No. 17004

<16998>
Саме так, я магл. Магл з пістолетом який на бовті вертів увесь цей антинаучний антиреалістичний усесвіт з магією.

⋮⋮⋮   No. 17005

<17004>
Жирментор в треді.

⋮⋮⋮   No. 17006

File: 17006.jpg ( 283.69 KB , 620x496 )

Трибірдовий турнір - змагання мід трьома представниками бірд.
Завдання перше. Витягти себе з дому, знайти перехожого і забрати його яйце лише за допомогою чарівної палички. Або палички ковбаси.
Завдання друге. Витягти з інтернету своїх друзів.
Завдання третє. Кожен учасник має пройти до улюбленої бірди через сайти з шок-контентом.

⋮⋮⋮   No. 17007

<17005>
Який жирментор, клоун. Я самий справжній духач.

⋮⋮⋮   No. 17008

<17006>
> Завдання перше. Витягти себе з дому
Білядь.

⋮⋮⋮   No. 17009

<17004>
> з пістолетом
Я зачаклую твій пістолет Китаїусом і він у тебе вже не буде стріляти ніколи, магле.

⋮⋮⋮   No. 17010

<17009>
Мільярд штук пістолетів не зачаруєш і за все життя, тупий маг.

⋮⋮⋮   No. 17011

<17010>
Я начарую мільярд семенів, щоб було простіше. Уявляєш, який потім буде постинг на бордах?

⋮⋮⋮   No. 17012

<17011>
Боже...
Тоді чаруй, хочу на це подивитися.

⋮⋮⋮   No. 17013

<17012>
Ги, ще б проксі начаклувати на мільярд семенів, то заїбісь було б.

⋮⋮⋮   No. 17014

<17009>
Можна викориатати той же спел на свою піпірку і жирментори не зможуть тобі відсмоктати. Найлегший захист.

Теоретична сторона магії ітт.

⋮⋮⋮   No. 17015

<17014>
Не знаю, друже. Для таких речей я використовую настоянку волосся з дупи Кавказького Єдинорога. Гидка хуйня, але 30см маю. Головне - не перестаратися з дозою, бо він-то встане, а ти ляжеш, бо кров туди вся відійшла.

⋮⋮⋮   No. 17016

<17015>
Учан та теоритичне обумовлення магії.

⋮⋮⋮   No. 17017

<17011>
Дивись обережно, бо Міністерство Магії прилетить. Мітли у них зараз круті: раніше ти їх за 10 км чув, а зараз і за 10 м не завжди почуєш. Хоча залишилися ще старі традиції з дискотекою на всю гучність по магнітолі, але це вже рідше й рідше.

⋮⋮⋮   No. 17018

Бляха, треба на своїй мітлі гілочки нові поставити. Хто які порадить? Вербу можете не пропонувати. Верба - хуйня.

⋮⋮⋮   No. 17019

<17018>
Почепи калину, дуб та хвою. Здоровіше будеш та бафф на кількість ХП буде.

⋮⋮⋮   No. 17020

Колись збираюся на роботу, одягнувся, поїв, йду в гараж по мітлу. Руку випрямив над мітлою і кажу "Вверх". Вона ніхуя. Повторюю - ніхуя. Повторюю ще раз - ніхуя. Довелося, як магл, нагинатися та підіймати.. Добре, що хоч ніхто цього не бачив, а то б заплювали всім кооперативом.

⋮⋮⋮   No. 17021

<17019>
Дякую, друже! 10 балів твоєму факультету!

⋮⋮⋮   No. 17022

<17018>
Гілочки кактуса. Гілочки кактуса під сракою. Літатимеш швидше за мітлу.

⋮⋮⋮   No. 17023

<17022>
Смішно, ага? А я тобі смішніше розповім. Ти падав бухим з мітли в соснові хащі коли-небудь? То я там кричав, як відьма йобана, що аж вурдалаків всіх розбудив! Це тобі у фільмах про Гаріка все весело, а то не весело ніхуя. Потім в лікарні 2 тижні лежав, пив сечу Радехівського Дракона, щоб кістки зрослися нормально, блядь, смачне до опиздініння.

⋮⋮⋮   No. 17024

File: 17024.png ( 4.29 MB , 1568x2100 )

<17023>
Тобі не довелося б лікувати переломи, якби професор Локхарт випадково знищив кістки в твоїй руці.

⋮⋮⋮   No. 17027

<17024>
А дрочити як? А було б прикольно: ребер нема, хребта болючого, сука, нема. Можна робити автофеляцію.

⋮⋮⋮   No. 17028

File: 17028.jpg ( 103.91 KB , 640x480 )

<17027>
Іншою рукою.

⋮⋮⋮   No. 17029

<17028>
Ти б ще дівку запропонував трахнути.

⋮⋮⋮   No. 17030

<17028>
А це ж друга частина, наскільки пам'ятаю. Вони ще з тим лайнюком Локхартом разом в кімнату й попали, що Локхарт там все нахуй і забув. Точно вже не пам'ятаю, бо давно дивився.

⋮⋮⋮   No. 17031

<17030>
Все так і було.

⋮⋮⋮   No. 17032

<16975>
А й справді, хлопці, зізнавайтеся. На кого саме більше дрочили? Я на Луну. Мабуть, бо блондинка. А Герміона ні в пизду. За такий характер дурний по їбалу дають. Як пацики піздюль їй не дали, то я хз.
Рон ніби казав, що він її боїться.

⋮⋮⋮   No. 17033

<17032>
Прям дрочив? Ні на кого. Але Герміона і Флер Делакур були нічого так.

⋮⋮⋮   No. 17034

<17033>
> Прям дрочив?
Не настільки серйозно, звісно ж.
А дівчатка-француженки там були таки нічого, двоїню.

⋮⋮⋮   No. 17035

<17032>
В моїй коллекції еро-ігор навіть є гра, присвячена "пікапу", тобто отриманню прихильності дівчат із Хоґвартсу. Там є 4 красуні(Герміона, Лавгруд та ще дві лярви) на вибір та 2 опціональних(сестра Рона та ще одна лярва).
Граємо ми, до речі, за директора школи.

⋮⋮⋮   No. 17036

<17035>
гра та лайно, до речі

⋮⋮⋮   No. 17037

<17036>
Гра нормальна, не пизди.
>гра та лайно, до речі
Не вірте цьому самоназванцю!

⋮⋮⋮   No. 17043

<17035>
За Дамблдора? За Хаґріда зіграй. Підкотиш на "Дніпрі", хекнеш в морду лолі і в коляску м'ясо.

⋮⋮⋮   No. 17044

<17043>
Наче йому мало пригод у Азкабані й треба ще заробити.

⋮⋮⋮   No. 17045

<17043>
Там не за Дамблдора. Там наче або за Тома Редла, або за нового перса. Якщо хочеш, можу кинути силку на сайт для закачки. Якщо хочеш, можемо перекладати еро-ігри для української авдиторії.

⋮⋮⋮   No. 17046

<17045>
>Тома Редла
Якби він не був таким хуйлом, то й у першоджерелі мав би якусь Беллатрісу, а може взагалі будь-яку іншу відьмочку. Враховуючи те нікчемне мініСтерство магії, він легко міг би його очолити якби трохи почекав.

⋮⋮⋮   No. 17047

File: 17047.png ( 45.39 KB , 536x365 )

<17046>
Та ні, просто розробник_чка письмової казки на ім'я "Гарі Поттер" йобнута на голову лярва, яка взагалі не друже з мозком, розумом та логікою.

⋮⋮⋮   No. 17048

<17047>
Вона тобі не дала?

⋮⋮⋮   No. 17049

<17048>
>Вона тобі не дала?
Їй 56 років, ти йобнутий?
Тим паче, я йду на почетне звання НеМага.

⋮⋮⋮   No. 17055

<17046>
Якщо б малютін не був хуйлом, то він би й не трансформувався б в Орот Андра, як і Том у Волдеморта. Але хуйлізм є хуйлізм, тому тут вже ніхуя не поробиш.
<17045>
Кидай. Влаштую Пекельний Гомодвіж між Хаґрідом та Дамблдором. І Близнюків Уізлі туди ж.

⋮⋮⋮   No. 18580

Начебто вже завтра виходить.

⋮⋮⋮   No. 19209

File: 19209.jpg ( 23.9 KB , 500x500 )

Котодівчинка.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]