[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/b/ - Безлад

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 9396.jpg ( 188.96 KB , 1200x1805 )

⋮⋮⋮   No. 9396

Минулого місяця я йшов вулицями Харкова та розглядав порожні квітучі вулиці. Я тоді зустрічався з дівчиною Наталею та йшов до неї на поїбушки. Підійшовши до дверей, я постукав у двері. Ніхто не відчинив. "Дивно" - подумав я - "Наталя мала б чекати мене".

Тоді я повернув ручку і о диво, двері були відчинені. Увійшовши я побачив, що всюди темно. Ввімкнув світло і почув укання зі спальні. "Гм, щось новеньке?" промайнула у мене думка. Я пішов до спальні і двері були відчинені.

На ліжку лежала Наталя, гола і зв'язана, а навпроти висів якийсь мужик зі стоячим членом. Я подався вперед, показати довбойобу життя, але Наталя почала укати дуже сильно. Я думав вона кличе на поміч, але вона намагалася мене попередити. Щойно я пішов уперед, я перечепився через стрічку, яка обв'язала мені ноги і я почав коливатися як маятник і битися головою об стрічку з іншого кінця.

У цей момент я привів до дії механізм, який через десяток кулькок, білочок у колесах, водних естакад і важілів приводив в рух мужика і той засовував свій член у вагіну моєї Наталі.

Тобто я коливався як маятник, бився головою об стрічку, що приводило в рух його і він її їбав. Поки я там висів, я ледь не з'їхав з глузду. Потім він почав кінчати і обкінчав Наталю з ніг до голови. Після чого він зліз зі свого механізму і увіпхнув мені в зуби візитку і пішов.

Ледь-як виплутавшись, я розплутав наталю і ми прочитали візитку, де було написано "Григорій - професійний пиздойоб, майстер автоматичного траху" і адреса на цей сайт. Виблядки, хто тут головний? Що це за хуйня відбувається?

⋮⋮⋮   No. 9397

<9396>
> я йшов вулицями Харкова
А бачив Сонцесяйного Гетьмана Кун І Цина?

⋮⋮⋮   No. 9398

<9397>
Культ особи - це погано.

⋮⋮⋮   No. 9399

File: 9399.gif ( 860.64 KB , 389x259 )

>Тобто я коливався як маятник, бився головою об стрічку, що приводило в рух його і він її їбав. Поки я там висів, я ледь не з'їхав з глузду. Потім він почав кінчати і обкінчав Наталю з ніг до голови.
сууууука

⋮⋮⋮   No. 9400

Звідки паста, до речі? Так і не зміг її нагуглити.

⋮⋮⋮   No. 9401

<9400>
Я сам написав

⋮⋮⋮   No. 9402

<9399>
Кожен раз, коли я бився об стрічку, механізм приводився в дію. Білочку шкварило, вона кидала горішок, далі планка перехилялася, по ній текла вода, і ще через пів сотні таких дій, машина нахиляла пиздойоба до Наталі.

А коли він кінчив, кожен раз, коли я відлітав від стрічки, він також відлітав з вагіни і його сперма розбризкувалася на кімнату і Наталю. А потім я знову маятником коливався і бився об стрічку, і він знову всовував члена в наталю.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]