[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

Гіперчан (/p/)

Sort by: Image size:
R: 3 / I: 1

2000-2022...trash life thread.

Hard times give birth to crazy people.
R: 47 / I: 11

ЛНР, ЛьвівНР та ДНР — браття навік!

R: 52 / I: 13
Коли настане пиздець москальській державі, нарешті?
R: 5 / I: 1

Любить москалів

https://vk.com/id9766021
Агітує за ДНР
R: 10 / I: 2
Сап, можно ли подписать контракт с всу иностранцу? Сам из России, ограничений для выезда нет.
R: 1 / I: 2
Всі усраїнські "перемоги" на війні у одній картинці.
R: 14 / I: 1

Я серйозно.

Київ - гамно!
R: 7 / I: 3
Смерть жидокацапам.
R: 13 / I: 13
Здоров безосята, знайшов в цих ваших інтернетах бота, який змішує прапорці двох країн: (http://flagsmashupbot.pythonanywhere.com/create_new)
Бот працює таким чином: бере формат одного прапору (співвідношення сторін, кількість та розташування смуг) і заповнює його кольорами другого прапору. Якщо кількість кольорів на двох прапорах однакова, то можливі два варіанти змішаного прапору. Пропоную анонімам покреативити та поділитися своїми результатами.
R: 8 / I: 7
И ОДИН В ПОЛЕ ВОИН, ЕСЛИ ОН ПО-РУССКИ СКРОЕН!
R: 3 / I: 1

25% трід

А Володимир Зеленський падлюкою виявився. Це зелений Янукович дебіл. Він посадив Порошенка до тюрми. Це переслідування народу України і відстоювання прямих проросійських інтересів. За Україну! За Порошенка! Геть москалів! Україну ґвалтують російські терористи і разом з темниками пропагандують проросійську позицію більшості населенню України.
R: 12 / I: 4
1.Росіяни це такі самі люди як і ми. Існуючий конфлікт це не привід ставати дикунами, і радіти їхнім смертям, або не вважати їх за людей, перекладуючи відповідальність з окремих злочинців на рядових громадян.
2. Росіяни це слов'яни, і такі самі європейці, як і ми.
3. Російська мова нічим не гірша за всі інші. Імперські погляди конкретних її носіїв це не привід дискримінувати всіх російськомовних людей за мовною ознакою.
4. Використання таких слів як "пшеки", "жиди" і "кацапи" є недоречним, бо несе в собі ненависть до цілої групи людей.
5. Колективна відповідальність це злочинний метод нацистів. За злочини людей певної національності мають відповідати ті, хто їй вчинив, а не рядові представники цієї національності 6. Гомосексуалісти це хворі люди. Не можна їй ненавидіти, чи бажати їм смерті, бо в такій ситуації міг опинитися кожен.
7. Представники ісламської культури мають повне право дотримуватись своїх традицій в Європі.
8. Легкі наркотики мають бути декриміналізовані
9. Українські силові структури(окрім зсу) є злочинними 10. Героїзація Карпатської Січі, ОУН-УПА і СС Галичина є недопустимою. Якщо ви не згодні з цими пунктами, то ви вишиватна підорашка, якій не місце в цивілізованій Європі
R: 8 / I: 5
Новий Рік починається зі спекотних бунтівних подій. Слідкуватимемо за подіями у Казахстані УЦТ. Свободу поневоленим народам! Борітеся - поборете!
R: 8 / I: 8

Розпаду Росії трід

Граємо у гру "Розвал Росії". Малюємо по мапі різними кольорами. Якщо хочете домальовуйте різні рандомні картинки.
R: 19 / I: 4

Кацапія це лайно для бидла

Кацапія це лайно! Кацапи лізуть в особисте життя і я сам на своєму досвіді це знаю. Один підкацаплений доїбався до мене на роботі: "А чого у тебе немає діток і дівчини ти що гей?" Яке тобі діло до мого особистого життя російський підор? Тебе це їбе? Кацапи геймерів ненавидять і тих хто хоч якимось чином пов'язаний з комп'ютерами - вони їх за "лошків" і "задротів" приймають,сам їхні розмови про це чув. Кацапія хоче заборонити комп'ютерні ігри і інтернет,кацапія хоче закрити кордони з усім світом і нікого зі своєї кацапії не випускати,кацапія коли окуповує території нав'язує свої диктаторські правила іншим народам,які вона окупувала. Кацапи нав'язують свою релігійну диктатуру,тюремні поняття,комунізм і Русскій Мір. Україна і Росія ніколи не були,не є і не будуть "браттями". Це два абсолютно різні народи і нащадки окупантів ще й сміють розкривати свії гнилий рот в моїй країні. Я не можу вже чути їхню брехню! Кацапи усюди сують свій ніс,нав'язливі ще й вимагають об я жив по їхніх правилах. Кацапи постійно брешуть про те що вони усіх переможуть. Я не хочу,я ніколи не буду жити під кацапами,я ніколи в житті не стану такими як вони. А як у вас життя склалося безосібні?
R: 16 / I: 3
Новини ДиНиРи ЛиНиРи на Гіперучані.
R: 9 / I: 3
https://telegra.ph/SBU-protiv-FSB-08-12
ФСБ - філіал СБУ.
R: 50 / I: 12
Агов,безосібні,за кого на місцевих виборах будете голосувати 25 жовтня 2020? Я Буду голосувати за "Європейську Солідарність" Петра Олексійовича Порошенка. Так,я за Порошенка,бо більше адекватних кандидатів у Місцеві Ради я не бачу. Я ніколи не пробачу кацапським окупантам за те що вони зіпсували усе моє життя і напали на мою країну та вкрали території.
R: 13 / I: 1
Так, цей підорас зробив багато речей, за які він мав би сісти в тюрму, а не просто подати у відставку, але Арсен Борисович є гарантією відносної проукраїнськості поліції. Після нього, судячи з того якою антиукраїнською блядотою зебіл себе оточив, спокійно може прийти якась Поклонська, і почати справжні репресії проти патріотів та націоналістів, а не закривання очей на те, що адєскіє князьки вирішили прибрати Стєрнєнка
R: 42 / I: 4

Усраїна це шизопа

Тест прапорця
R: 8 / I: 2

Денис Монастирський — новий фюрер України

Амінь!
R: 28 / I: 5

Майбутнього тред

1. Яким ви бачите майбутнє цієї країни?
2. Які плани на майбутнє у місцевого анона?
R: 8 / I: 3
Вітання!

Вважаю за необхідне попередити про високі ризики виявлення бульбуляторів та інших ознак наркоманської діяльності по під'їздам в українських багатоповерхівках наприклад прихованими у меблях які мешканці повиставляли між поверхи та і просто на поверхи. Мабуть не варто прирівнювати отримані результати до дорадчого референдуму щодо узаконення дурман-зілля.

Раджу розпочати такі рейди із Сумської області, Сумського району, міста Суми.

Власне це через те що я є свідком такої ситуації і найбільшу стурбованість викликає саме те що наркомани налаштовані вкрай агресивно якщо їм більше нíде ховати бульбулятор після того як та мебля повернулася до квартири до своїх законних власників.
R: 4 / I: 1
Цікаво: чи є на Учані так звані "ліволіберали"?

Хотілося б дізнатися чому ідеї такого спрямування зараз наберають оберти і, можливо, стануть кістяком нашого суспільства.
R: 5 / I: 3
Чи можна вважати бідлона другом України? Чому наш сиволочий йому так підлизує?
R: 7 / I: 3

През

1.ВВП стабільно росте 3 роки поспіль.
2. У 2013 році ВВП на особу досягає найвищого показника за всю історію незалежності-більше 4 тис. доларів. Рівень не перевищений і сьогодні 7 років після.
3. Заробітчанство радше локальне явище. Їдуть на заробітки в основному жителі сіл і маленьких містечок Зх. України,а не жителі великих міст.
4. Еміграція на ПМЖ популярне,але теж не масове явище.
5. Пік народжуваності найвищий(якщо не помиляюся мінімум за останні 12 років)-520 тисяч у 2012, 503 тис. у 2013 р.
проти 312 тис. у 2018 р. і 308 тис. у 2019 році.
6. Населення у 2014 р. близько 42 мільйонів (без заробітчан,які більшість часу поза Україною)-згідно оцінки Інституту демографії населення України сьогодні 38 мільйонів,оцінки Уряду-трохи більше 37 млн. (без заробітчан бл. 35 мільйонів).
7. Комуналка підйомна для усіх. Субсидії для бідних стільки,що її рідко використовують повністю.
8. Євро 2012.
В планах Уряду боротися за право проведення зимових Олімпійських ігор 2022.
Зате "переорієнтували" на Європу і російської мови менше. Заїбісь же.
R: 14 / I: 5
Чергових виборів нитка. Що думаєте, безоси? Який вплив вони залишать в світі, а згодом в Україні, чи Америка перестане бути зразком демократії? Обговорення оголошую відкритими!
R: 49 / I: 7
Сьогодні скінчилися вибори президента Білорусі. За кого ви б віддали голос, якщо ви були білорусом? І хто насправді стане президентом на вашу думку?
R: 9 / I: 2
Сьогодні в Україні праві ідеї серед молоді досить популярні,популярні вони і серед анонімів,особливо відвідувачів Кропивача (за дану борду ще не знаю,бо тут недавно).
Правим бути модно, часто чути істеричні прокльони на лівих і звинувачення їх у всіх бідах, молодь ходить на смолоскипні марші,викрикує різні націоналістичні гасла і так далі.
Якщо подивитися на все це зі сторони і проаналізувати історичні факти виявляється,що ліві і праві проводили завжди майже однакову політику (про це нижче). Часто праві режими виходили з лівих рухів.
R: 5 / I: 3
Кєрнес помер. Такого меметичного персонажа вже не буде в Україні.
R: 2 / I: 1

Лінгво-тред

Чому кацапи відмовилися від слова "кажан"?
R: 10 / I: 7
Багатодітність в релігії покликана вирощувати вже безголових шахідів як засіб впливу на кяфірів, через їх самопожертву при відрізанні бошок всіляким головастим професорам. Батьки не бояться втратити дітей бо в них їх дохуя, на відміну від европейських родин, де дітей по одному-два.
Діскас іншала.
R: 4 / I: 1
Що думаєте з приводу результатів на місцевих виборах, безоси?
R: 40 / I: 3

Кацапи

Станом на 2017 рік росіянами вважали себе 6,3% населення України. Більше ніж кожний двадцятий громадянин України має нахабство підтримувати ідентичність з народом, який вбив десятки тисяч українців та заподіяв непоправної шкоди мільйонам.

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2017-06-17/v-ukraine-rekordno-sokratilos-kolichestvo-russkih-opublikovana-infografika/99081

Прийшов час відповісти: як ми будемо вирішувати проблему росіян в Україні?
R: 53 / I: 2

Вітаємо на новій дошці

Нова дошка /p/ – Прапорці нарешті тут!
Все просто: поруч з кожним постом тут висвічується, з якої країни і (як правило) міста людина, що написала цей пост. Це може нагадати дошки /int/ на інших іміджбордах, але на відміну від багатьох інших іміджборд, тут ми ще показуємо місто.
Ніяких додаткових правил тут немає. Лише прапорці.