[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/p/ - Прапорці

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 11532.jpg ( 104.92 KB , 960x640 )

⋮⋮⋮   No. 11532

Сьогодні в Україні праві ідеї серед молоді досить популярні,популярні вони і серед анонімів,особливо відвідувачів Кропивача (за дану борду ще не знаю,бо тут недавно).
Правим бути модно, часто чути істеричні прокльони на лівих і звинувачення їх у всіх бідах, молодь ходить на смолоскипні марші,викрикує різні націоналістичні гасла і так далі.
Якщо подивитися на все це зі сторони і проаналізувати історичні факти виявляється,що ліві і праві проводили завжди майже однакову політику (про це нижче). Часто праві режими виходили з лівих рухів.

⋮⋮⋮   No. 11533

File: 11533.jpg ( 384.18 KB , 1923x640 )

Тепер по порядку...
Фактично для людини немає практично жодної різниці,хто управляє державою:праві чи ліві.
Праві дірвавшись до влади розпочинають репресії проти політичних опонентів і ліві роблять те саме. Праві розстрілюють людину за недостатню любов до "Батьківщини" чи невіру у фюрера,дуче,вождя,а ліві за контреволюційну діяльність і космополітизм-різниці немає.
Мобілізують до війська і женуть в окопи проти "червоної чуми" чи "коричневої чуми" теж не має жодної різниці.
Слухати пропаганду шовінізму і націоналізму чи пропаганду про світову революцію і ворогів буржуа теж без різниці для громадян.
У країні із правими чи лівими людина живе бідно, у постійній загрозі та пропагандистській промивці.
Тепер найцікавіше.
Праві часто виходили із лівих рухів.
Наприклад,Гітлер Націонал-соціалістична робітнича партія Німеччини до 1934 року лівий діяч і ліва партія.
Лише після ночі довгих ножів,коли Гітлер за домовленістю із військовими (які в Німеччині завжди мали сильні позиції. Див. юнкерство),які за підтримку Гітлера на посаді канцлера поставили умову розгромити паралельну (опозиційну) армії силову структуру СА на чолі із Ремом, починається вважатись правим.
УПА яку так обожнюють праві в Україні,організовують ходи і мітинги в честь Степана Бандери і Шухевича є типовою лівою армією,а Шухевич і Бандера типові ліві діячі.
Цитати із документу:"За що бореться УПА" прийнятому на III Надзвичайному зборі ОУН у 1943 році.
"УПА за повне визволення українського народу з-під московського більшовицького ярма, за побудову УССД без поміщиків, капіталістів та без більшовицьких комісарів, енкаведистів і партійних паразитів".
"За те, щоб велика промисловість була національно-державною власністю, а дрібна – кооперативно-громадською." і т.д.. Замість слів "експлуатація нації нацією" у документі підставляєте "експлуатація капіталістами" і маєте комуністичний документ.
Праві в Україні,якщо вони звичайно праві ніколи не читали цього документу,бо в іншому випадку суперечать самі собі. І все обожествлення УПА і її діячів як правих-лише фантазії і вигадки сучасників,любителів покричати "смерть ворогам" і походити з смолоскопами.
Фактично всю свою історію праві ідеї витікали із лівих і за своєю суттю є одним і тим самим,тобто антилюдськими ідеологіями,які з радістю чинять масове винищення населелення за для "справедливості",яку кожен з них бачить по своєму.
Якщо хтось каже,що він лівий-то перед вами антигуманіст,душогуб.
Якщо зтось каже,що він правий-то перед вами теж саме лайно.

⋮⋮⋮   No. 11534

<11532>
Ти ж у курсі, що терміни "лівий" та "правий" втратили свою актуальність ще в кінці великої французької революції. Вони використовуються лише як спрощенний вступ в оріентації в політичних рухах для учнів в учбових закладах. Оскільки ліві та праві, при здобутті влади роблять те ж саме, то ділити їх таким чином дійсно не є доречним

⋮⋮⋮   No. 11535

<11534>
> Ти ж у курсі, що терміни "лівий" та "правий" втратили свою актуальність ще в кінці великої французької революції.
Так,але не в Україні.
На бордах і інших інтернетах із великою гордістю люди стверджують,які вони круті,бо праві,а ліві на їх думку блєваки,які винні у трагетіях 20 століття.
На ділі підараси,що ті. Я лише тут,щоб макнути їз усіх в лайно,як кошенят,що напаскудили.

⋮⋮⋮   No. 11538

<11532>
Нині "консерватори" - то просто модна тусовка. Років через 10 попустить їх.

⋮⋮⋮   No. 11549

<11538>
А вони і не консерватори,а деструктивний елемент

⋮⋮⋮   No. 11550

<11549>
Тому я й узяв це слово в лапки.

⋮⋮⋮   No. 11551

Тобто ОП проводить паралелі між лівими та правими (які безумовно існують, див. horseshoe theory), знаходить їх і потім каже, що ліві та праві - це все одне лайно? Дякую, сміявсь.
Перш за все, дихотомія «лівий-правий» є застарілою. Більш доречно розділяти політичні ідеології на економічно ліві-праві та лібералів-автократів, як це роблять ананаси с форчану на політичних компасах. І от коли ми це зробимо, тоді зрозуміємо, що усі авторитарні режими вчиняли репресії власного населення, але найбільші різанини проводилися при режимах економічно лівої мразоти (Сталін, Мао, Пол Пот), і це ОП не перекриє ніяк.

⋮⋮⋮   No. 11552

<11550>
Не звернув уваги,пардон.
А якщо не пройде?. Більша частина звичайно відсіється через природній процес,який називається дорослішання-з ним зазвичай пртзодить усвідомлення того,що ходити з смолоскипами,ненавидіти геїв і викрикувати дебільні гасла повна хуйня,але...
але частина ідейних залишиться і якщо вони далі матимуть державну,а точніше "аваківську" підтримку можуть натворити багато різної хуйні.

⋮⋮⋮   No. 11553

<11551>
> що ліві та праві - це все одне лайно?
Є контраргументи?
> Більш доречно розділяти політичні ідеології на економічно ліві-праві та лібералів-автократів,
Ніхто ж не забороняє. Можеш просвітити шановне анонство.
> найбільші різанини проводилися при режимах економічно лівої мразоти (Сталін, Мао, Пол Пот), і це ОП не перекриє ніяк.
Виправдовувати правачків тільки тому,що вони на пару мільйонів менше знищили людей так собі варіант.
Суть треду не в цьому,а в тому,що праві і ліві у 20 столітті показали,що вони є вони дуже схожі між собою,практично брати близнюки,які ненавидять одного сперечаючись,хто більше приніс шкоди.
Гітлеру і Мусоліні настукали по голові,а Франко управляв розореною сільськогосподарською країною після громадянки. Можливо якби по голові настукали Сталіну і Мао сьогодні були би інші уявлення про масштаби їх антигуманної політики?![Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]