[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/p/ - Прапорці

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 8507.jpg ( 82.2 KB , 604x528 )

⋮⋮⋮   No. 8507

⋮⋮⋮   No. 8509

Тут тимчасово окуповані території теж як Україна позначаються

⋮⋮⋮   No. 8510

Просто, щоб знав

⋮⋮⋮   No. 8511

<8509>
Тимчасово окуповані "Україною". Якщо ти не знав, то територія ДНР - це вся Донецька область, частина якої непідконтрольна Донецьку.

⋮⋮⋮   No. 8514

<8511>
Ні, саме тимчасово окуповані псевдореспубліками території, так само як тимчасово окупована кацапами АРК все одно позначаються як Україна

⋮⋮⋮   No. 8520

<8514>
>тимчасово окупована кацапами АРК
Ох, хлопчику, тут ми йдемо. Нахуя ти кожен раз приписуєш це "тимчасово"? Щоб вкотре довести, що "немає нічого більш постійного, ніж тимчасове"?
Ніхто не знає, наскільки це "тимчасово". Може, Крим Україні завтра віддадуть, а може, він залишиться в РФ прямо до загибелі людської цивілізації в ядерному апокаліпсисі. Чому ти не кажеш "тимчасова Україна"?

⋮⋮⋮   No. 8521

<8514>
З чого ти зробив такий висновок? Вони позначені одним кольором на карті? Ні.

⋮⋮⋮   No. 8522

File: 8522.gif ( 155.1 KB , 1000x850 )

<8521>
Так, позначені

⋮⋮⋮   No. 13494


⋮⋮⋮   No. 13506

<13494>
4чановець детектед

⋮⋮⋮   No. 13508

<13506>
А до чого тут 4чан?

⋮⋮⋮   No. 13615

Путін красавчик

⋮⋮⋮   No. 13788

<13615>
Кацапський ватнік детектед.

⋮⋮⋮   No. 13791

<13615>
Путін лох та жидівський підарас

⋮⋮⋮   No. 13799

<13791>
Ой, а жіди тут таки якими боками?

⋮⋮⋮   No. 13823

File: 13823.jpg ( 38.9 KB , 414x372 )

<13799>
Путін по мамці - Шаломов. Нас 8 років вбивають завдяки цьому жиду

⋮⋮⋮   No. 13832

File: 13832.png ( 147.83 KB , 977x476 )

<13823>
Лол. Шеломова таки не дуже аж єврейське прізвище. Хоч і співзвучне із рідному нашому серцю "шалом", але це таки не єврейське прізвище. І хуєсмоктальником вона на єврейку абсолютно не вийшла. Їбать, вона страшна. Я б сам з такою мамкою став би відомим підарасом.

⋮⋮⋮   No. 13883

<13823>
<13832>
Хтось писав що в нього взагалі фамілія Епштейн.

⋮⋮⋮   No. 13957

окраина - жалкая, обоссаная, вонючая и нищая банановая республика. кусок говна на карте мира. вы побираетесь по помойкам, ходите по миру с протянутой рукой, клянчите кредиты. максимум, что может позволить себе окраина - это выбрать хозяина.
при этом гражданин говностраны рабов кудахтает чото о ядерном оружии и "правах" .
опомнись, бомж. какие права. у твоей говностраны есть хозяин и нет прав.
страна окраина, эйкиэй парашка, это бомжатник, населённый сальными вонючими уебанами и нищебродами, созданный для увесления русских людей и повышения их ЧСВ.
нет ничего веселее, чем наблюдать за перемазанным в говне и сале хохлом, изрыгающим проклятия в твой адрес и бьющимся в конвульсиях бессильной злобы.
хохол осознай: россия - великая держава. международное право устанавливает не кто-то там, а именно мы. россия имеет самый большой ядерный арсенал в мире и право вето в совбезе оон.
мы можем вытереть жопу мнением салостана, так же как сша вытирает жопу мнением ирака, например.
и никто нам за это ничё не сделает. так устроен цивилизованный мир.

⋮⋮⋮   No. 13958

<13957>
Гарна паста. Де взяв?

⋮⋮⋮   No. 13959

<13958>
2ch.pm

⋮⋮⋮   No. 13960

File: 13960.jpg ( 75.25 KB , 475x604 )

<13957>
Кацапія - жалюгідна, обісрана, смердюча і жебрацька бананова ресурсна параша. шматок лайна на планеті Земля. ви жебракуєте по помийках разом з жебракуючими російськими помираючими пенсіонерами, ходите до Китаю і підставляєте йому свою дупу, терпите приниження від мусульман Кавказу,маніяків,массових вбивць. максимум, що може дозволити собі Московія - це розвалитися ще раз.
при цьому громадянин Кацапстану кукурікає щось про духовноскрепність,велич,"зато ми ядірная діржава" "прісаєдінєніє рузкіх зємєль".
отямся, бомж. які території? у твоєму Рашкостані є Хуйло і немає нічого окрім сталагмітів та півнів з лайна.
країна лайно, країна підор, це бомжовник, населений бидлячими ватніками і підорасами, створений для викачування усіх ресурсів і продажу їх на Захід.
немає нічого веселішого, ніж спостерігати за обмазаним у лайні і бояришніку кацапом, який від безсилля і злоби сипле прокляттями Захід.
кацапе визнай: росія - країна лайно,країна підор. міжнародне право встановлюють не хтось там, а США. росія має дешевих блядів Наташок які дають іноземцям,чеченоматок,тюремне бидло яке ґвалтує один одного в арміях,школах,дитбудинках і тюрмах.
ми можемо витирати дупу думкою кацапстану, так як массовий вбивця витирає дупу життями інших оточуючих його людей, наприклад.
і ніхто нам нічого за це не зробить. так влаштований вільний світ.

⋮⋮⋮   No. 14532

Природно, для державної історіографії гідрологія - ВОРОГ №1. Тому бідні школярі не знають, що ніякого "шляху з варяг у греки" бути не могло з причин ФІЗИЧНИХ. Дніпро був перегороджений жахливими порогами, навіть після 150 літніх спроб їх розчисток (підрив пороховими зарядами, а потім динамітом, поглиблення дна) до моря могли прослизати дрібні човники, за допомогою досвідчених лоцманів і тільки в одну сторону. Річковий флот Дніпра ділився на дві незалежні частини. Проблема була вирішена тільки в 20 столітті, після будівництва водосховищ.

Точно також школяр (з якого потім виростає, точніше вирощується державою, так само неосвічений студент) не розуміє, що якщо Дніпро не впадає нікуди, то Волга впадає в Каспійське море, Північна Двіна - в Біле, а Вісла - в Балтійське.

Тобто Вятка-Москва-Н.Новгород-Твер - це єдина транспортна система, відстань між ними визначається днями шляху. Те ж вірно для Дніпровської системи Житомир-Київ-Мінськ-Смоленськ. А відстань між цими річковими КРАЇНАМИ - сторіччя. Тому жителі цих систем навіть говорять по різному - "акають" і "окають" (окали і в районі Москви, до пізнішого вторгнення з боку Смоленська).

Або басейн Вісли - це одне, а басейн того ж Дніпра - зовсім інше. Хоча, якщо Ви подивіться на карту, ці системи майже стикаються.

⋮⋮⋮   No. 14534

<14532>
Товсто

⋮⋮⋮   No. 14747

File: 14747.png ( 388.0 KB , 777x453 )


⋮⋮⋮   No. 15022

Украинцы показали себя блестящими переговорщиками. Сейчас они не потеряли ничего, а русские потеряли уже многое и потеряют ещё. Правда им есть что терять, а украинцам - нечего. Но в таких условиях украинцам вести переговоры гораздо сложнее. А они ведут.

Почему так получилось? Если оставить за рамками метасценарий (о котором я много говорил ранее), дело в разном характере власти. У власти в РФ люди достаточно прагматичные и циничные, но это не уголовники. Иногда полууголовники, ещё чаще четвертьуголовники, но такие люди как Михась это исключение, и сам он сидит рядом с властью, но не во власти. А на Украине михаси правят бал. Люди не понимают, что Тимошенко, Янукович, Ющенко это УКРАИНСКИЕ БАНДИТЫ. Убийцы, насильники, главы воровских малин, держатели общаков, иногда лишь прикрытие подлинных «смотрящих», но всегда - УГОЛОВНИКИ. Это лихие ребята, которые могут травануть собеседника в ресторане, вытащить обрез из коробки с пиццой, спуститься с четвертого этажа по водосточной трубе или пуститься в активный поиск контактов с иностранной разведкой. Не по должности, когда в Верховном Совете разворачивают панораму, и не на уровне агентов влияния с лекциями в Мичиганском университете, а когда чел имеет товар и ищет выход на военного атташе посольства.

При форс-мажоре российские переговорщики попадают на пол и закроют голову руками. А украинские - вышибут раму и установят ручной пулемёт. Одно дело «теоретик» Кропоткин, и другое - Нестор Махно. Хакамада или кто там сейчас в правительстве, – Набиуллина, - реально кошельки тырила? Я подчёркиваю, РЕАЛЬНО. Нет. А ушастая «Тимошенко» тырила. Реально. Это уголовница.

Пока игра идёт по правилам, русские троечники будут раскладывать украинских второгодников как хотят. Потому что там провалы в сознании и бугристый украинский череп со шрамами. Но в момент кризиса все трещит, корабль разваливается, людишки карабкаются по ломающимся мачтам. Вот здесь лихие люди имеют все козыри. Пока корабли стреляют, регулярный военный корабль разделает пиратскую шхуну под орех. Но когда абордаж, пираты себя покажут. А когда каюк, если кто и выплывет на бочке на необитаемый остров, то конечно джентльмен удачи, а не матрос. Матрос честно пойдет на дно. По уставу, а не по удаче. Лодка есть – он гребёт. Лодки нет – склеил ласты и на дно.

⋮⋮⋮   No. 15023

<13960>
> Кацапія - жалюгідна, обісрана, смердюча і жебрацька бананова ресурсна параша. шматок лайна на планеті Земля.
Так Україна це кацапія у квадраті тоді. В Росії хоча б якісь заводи зберегли з часів СРСР, строять нові, а Україна все що дісталось з СРСР розпиляла на металолом, а заводи, кораблі, літаки, ядерну зброю задешевки розпродала. У той час як росіяни можуть жити в путіньскій стабільності, українці не знаходять роботи у власній країні і єдиний шанс для них заробити грошей на існування - їхати на платації до польскіх панів.
> ви жебракуєте по помийках разом з жебракуючими російськими помираючими пенсіонерами,
Мовчав би уж. Пенсія українця взагалом набагото менша ніж пенсія росіянина.
Середня зарплатня у Росії для людини с освітою - близько 500 доларів, в Україні - 7-8к гривень і це ще вважаєть хорошею зарплатнею.
> ходите до Китаю і підставляєте йому свою дупу,
Ні, це Україна підставляє свою дупу Європі/США та МВФ на анальних умовах по яким дають кредити.
> терпите приниження від мусульман Кавказу,маніяків,массових вбивць. максимум,
Україна давно топ 1 країною по секстуризму, турки їздять у Київ, Львів и задешевки їбуть Оксанок во всі дірочки.
А кавказці, будучи іншої нації патріоти Росії бо вони і рускіє взаємно поважають одне одного, а в Україні схід и захід один одного ненавидять, хоча це одна нація українців. Тому україні треба повчитися ще у росії державотворенню.
> що може дозволити собі Московія - це розвалитися ще раз.
Але по факту розвалилася тільки Україна, а Московія навпаки збільшує свою територію, підконтрольну територію сателитів та взгалом свій вплив на міровій арені.

⋮⋮⋮   No. 15050

<15022>
Напис російською не читатиму. Не відповідай навіть мені.

⋮⋮⋮   No. 15051

<15023>
> Так Україна це кацапія у квадраті тоді. В Росії хоча б якісь заводи зберегли з часів СРСР, строять нові, а Україна все що дісталось з СРСР розпиляла на металолом, а заводи, кораблі, літаки, ядерну зброю задешевки розпродала. У той час як росіяни можуть жити в путіньскій стабільності, українці не знаходять роботи у власній країні і єдиний шанс для них заробити грошей на існування - їхати на платації до польскіх панів.
Ну у нас хоча би кордони не закривають як на Росії і є можливість поїхати до польських панів,а Росіянам усе західне заборонять і закриють кордони для виїзду за кордон тому що Росія це Сніжна Нігерія.
> Мовчав би уж. Пенсія українця взагалом набагото менша ніж пенсія росіянина.
На одному і самому рівні. Тільки в Україні нафти і газу немає. А Расія вихваляється своїм "вялічієм і духовними скрєпамі чоткой традіционной жизні".
Середня зарплатня у Росії для людини с освітою - близько 120 доларів, в Україні - 12-15к гривень і це ще вважається хорошею зарплатнею.
> Ні, це Україна підставляє свою дупу Європі/США та МВФ на анальних умовах по яким дають кредити.
Ні, це Росія підставляє свою дупу Китаю на анальних умовах по яким за безцінь продає ліс та озеро Байкал китайцям.
> Україна давно топ 1 країною по секстуризму, турки їздять у Київ, Львів и задешевки їбуть Оксанок во всі дірочки.
Росія давно топ 1 країною по секстуризму, Наташки їздять до Турції, і турки задешевки їбуть Наташок у всі дірочки. На олімпіаді росіянські Наташки теж віддавалися іноземцям.
А кавказці, будучи іншої нації можуть вбити від 9-до 18 людей у будь-якій бидло школі бо вони і рускіє взаємно ненавидть одне одного і по завданню ФСБ можуть підірвати один одного у автобусі, а в Україні немає кавказоїдів,мусульман і терактів та массових вбивств у школах. Тому Україні взагалі не треба вчитися у росії державотворенню і не вірити жодному слову проросійських чи кацапських бидланів.
> Але по факту розвалилася тільки Україна, а Московія навпаки збільшує свою територію, підконтрольну територію сателитів та взгалом свій вплив на міровій арені.
Але по факту Московія не буде на окупованих територіях нічого хорошого робити,розграбує окуповану територію,усе західне і світове зацензурує і заборонить виїзд за кордон та змусить під страхом тюрми усіх хікканів одинаків чайлдфрішників примусово одружуватися та плодити кілька проросійських бомженят, змусить любити Расію,православіє і тюремні поняття,а незгодних з режимом Кремля кидатимуть до в'язниці або психлікарні.

⋮⋮⋮   No. 15052

Кацапи ніхуя хорошого не хочуть і свободи вони не хочуть. Кацапи хочуть закрити кордони для виїзду за кордон,заборонити і зацензурувати усе західне і світове та жити як у 10-му сторіччі з релігійною диктатурою гебістів-царів ще й іншим народам кацапство своє нав'язують насильницьким шляхом. Кацапія це сировинна ресурсна помийка яка нічого хорошого не робить для планети Земля. Після завоювання України вони будуть продовжувати воювати у Сирії, Лівії, Центрально Африканській Республіці, постачатимуть зброю бабахам-палестиням, торгуватимуть зброєю і наркотою з Талібами, можливо кацапи будуть воювати у Венесуелі.

⋮⋮⋮   No. 15201

<8507>
прапорець

⋮⋮⋮   No. 15204

<15201>
хуєць

⋮⋮⋮   No. 15389

Прапорець

⋮⋮⋮   No. 16765

Побойтесь бога, малороссы,
Ведь чаша слёз уже полна,
Ведь из-за вас Донбасс уносит
На дно кровавая волна

Вам боком выйдет подлость ваша,
Ведь Гиви жив - на небесах,
И Бузина, и мальчик Паша,
Что был распят в одних трусах

В сетях нацизма Украина,
"Понад усе" - девиз таков,
Не зря, увы, Екатерина
Тогда спалила казаков

Не зря, видать, товарищ Сталин
Хотел всех вуек покарать,
Но не сумел - теперь восстали,
Как моськи те, едрена мать

...Россия снова на распутье,
Но сердце стало словно медь,
Надеюсь, что Владимир Путин
Не станет больше вас жалеть!

⋮⋮⋮   No. 16766


⋮⋮⋮   No. 16780

File: 16780.png ( 898.25 KB , 1602x1266 )

Так Новорісію уже всі забули навіть Новососіянці. Бо це вже не у тренді. У тренді зараз кацапам їсти лайно з РПЦ.

⋮⋮⋮   No. 16782

File: 16782.png ( 447.92 KB , 726x544 )

<8507>
Новорісія - мати рабів.

⋮⋮⋮   No. 16789

File: 16789.jpg ( 58.32 KB , 680x597 )

Новорісія буде у ЄС і НАТО.

⋮⋮⋮   No. 16791

File: 16791.jpg ( 25.23 KB , 250x150 )

Не потрібні мені кацапські "братушкі".

⋮⋮⋮   No. 16842

<16780>
А Ацтеки та Вагоси тоді хто?

⋮⋮⋮   No. 17147

<16842>
Вагоси це Лукашисти а Ацтеки це малороси.

⋮⋮⋮   No. 17517

<8514>
не розумію, мова про україну, яка вся з тих территорій, таких різних що ніколи б самі між собою не об'едналися?

⋮⋮⋮   No. 18873

File: 18873.jpg ( 65.55 KB , 809x551 )
[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]