[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]

/p/ - Прапорці

Email
Comment
Розмітка лишилася старою.
Файл
Video

File: 9236.jpg ( 21.33 KB , 320x313 )

⋮⋮⋮   No. 9236

Кацапія це лайно! Кацапи лізуть в особисте життя і я сам на своєму досвіді це знаю. Один підкацаплений доїбався до мене на роботі: "А чого у тебе немає діток і дівчини ти що гей?" Яке тобі діло до мого особистого життя російський підор? Тебе це їбе? Кацапи геймерів ненавидять і тих хто хоч якимось чином пов'язаний з комп'ютерами - вони їх за "лошків" і "задротів" приймають,сам їхні розмови про це чув. Кацапія хоче заборонити комп'ютерні ігри і інтернет,кацапія хоче закрити кордони з усім світом і нікого зі своєї кацапії не випускати,кацапія коли окуповує території нав'язує свої диктаторські правила іншим народам,які вона окупувала. Кацапи нав'язують свою релігійну диктатуру,тюремні поняття,комунізм і Русскій Мір. Україна і Росія ніколи не були,не є і не будуть "браттями". Це два абсолютно різні народи і нащадки окупантів ще й сміють розкривати свії гнилий рот в моїй країні. Я не можу вже чути їхню брехню! Кацапи усюди сують свій ніс,нав'язливі ще й вимагають об я жив по їхніх правилах. Кацапи постійно брешуть про те що вони усіх переможуть. Я не хочу,я ніколи не буду жити під кацапами,я ніколи в житті не стану такими як вони. А як у вас життя склалося безосібні?

⋮⋮⋮   No. 9816

File: 9816.jpg ( 83.49 KB , 640x480 )

Країна вмирає,а особливо це стосується міста Запоріжжя,яке теж вимирає. Із розваг основної більшості населення країни від малого до великого лише алкоголь,наркотичні речовини "закладки",сигарети,кацапська культура та совкові концтабірні поняття. Попереду лише хаос, стагнація, криза, депресія, бідність, політична нестабільність, сепаратизм, окупація території України кацапами. Поліцаї вбивають і гвалтують,братки влаштовують перестрілки серед білого дня у спальних районах. Вартість нерухомісті в Україні зросла до небес і продовжує рости. Комора в багатоповерхівці,навіть радянське соціальне житло, коштує стільки,що середньостатистичному Миколі із середнім доходом не купити ніколи. Активізуються проросійські рухи,нарід через рік вже проклинає Зеленського і хоче вже без жартів голосувати за прокацапський Оппоблок ОПЗЖ або Шмарія. Восени буде просто економічний колапс,ще й кацапи повномасштабною війною у вересні нам погрожують. Нічого кращого тут не буде ніколи,а буде тільки гірше. наші люди,якщо можна їх так назвати майже не змінилися,як були шимпанзоїдами совковими так ними і лишилися і дітей таких же самих совкових понароджували і онуки та праонуки такими же будуть кацапськими совками лайножерами і нічого не зміниться. На революційні Майдани вже марно сподіватися,їх не буде,все одно потім до кацапії на наступних виборах раби повернуться. Тут лише треба емігрувати до країн Заходу назавжди і не повертатися сюди ніколи,або вмерти одинаком не погоджуючись з жодним словом і з жодним правилом кацапських рабів. Ця країна перетравить тебе,зжере і закатає в бетон. Очевидно, що переважна більшість Українців на стороні Московії, вони із нею в тісних стосунках. Все ж таки Володимир Олександрович Зеленський явно веде москвофільську політику і взагалі орієнтований на ватну частину україського суспільства.

⋮⋮⋮   No. 11727

<9816>
Hm

⋮⋮⋮   No. 11730

<11727>
Шо ти хмкаєш, макако? Банана хочеш?

⋮⋮⋮   No. 11741

<11730>
Sim

⋮⋮⋮   No. 11742

<11730>

Eu quero uma

⋮⋮⋮   No. 11814

<9816>
О,моя перероблена паста

⋮⋮⋮   No. 11815

<11814>
Не твоя. Це я її написав.

⋮⋮⋮   No. 12127

Треба тікати з цієї країни це очевидно або бути добровільним одинаком. Найгірші варіанти розвитку подій вже збуваються. Кацапи остаточно вирішили окупувати усю територію України.

⋮⋮⋮   No. 12427

Там де кацапи — там заборони, колючий дріт, гулаг. Лише повна ліквідація кацапії може привести людство до свободи. Знищення кацапстану — проста формула забезпечення миру в Європі та Азії. Кацапи повинні бути знищені.

⋮⋮⋮   No. 12428

<9236>
Перестань срати свої гарячим пердаком по всім бірдам, довбойобе. Йди на недобірду.

⋮⋮⋮   No. 12429

<12428>
Що ти забуло на Учані з Індонезії?

⋮⋮⋮   No. 12430

<12429>
Але ж я Сінгапурець... :(

⋮⋮⋮   No. 12433

<12430>
Сінгапур - це Китай. Хай вертаються в лоно Піднебесної.

⋮⋮⋮   No. 12434

<12427>
Там де жиробляді — там заборони, колючий дріт, гулаг. Лише повна ліквідація кропивачу може привести людство до свободи. Знищення жироблядачу — проста формула забезпечення миру в Бордосфері та Інтернеті. Жиропідараси повинні бути знищені.

⋮⋮⋮   No. 12474

<12434>
До чого тут це? Якщо ви любите кацапів то чимчикуйте на смоктач!

⋮⋮⋮   No. 15984

Кацапія коли окуповує територію нав'язує свої правила і закони іншим людям. А саме через це і треба вбивати, грабувати і катувати кацапів.

⋮⋮⋮   No. 16300

File: 16300.jpg ( 53.47 KB , 800x533 )

Ви куди лізете Русняві гандони? Ви з ким воюєте? Ви лише з сусідніми державами можете воювати. Вас ні один ОДКБ не врятує! Ви будете стріляні і пижджені у кожному метро і в кожній школі! Сотні тисяч войовничих задротів і хікканів зруйнують вашу державу фізично у реальному житті! Вас не врятує ОПЗЖ, ні будь-яка інша Партія Регіонів! Вам пиздець! Ви настільки нікчемна країна що навіть школярі з рушницями вбивають ваших же громадян і ви з цим нічого не зробите. Ланцюгову реакцію не спинити! Смерть Російській Федерації!

⋮⋮⋮   No. 16301

File: 16301.jpg ( 70.57 KB , 2000x999 )

<9236>
"Dead Russia 2022". Я закликаю кожного громадянина, який хоче свободи до рішучих дій! У кожній школі, в кожній руснявій хаті треба влаштовувати справжню різанину, вбивства русні кожного дня. Фізично руками вбивати лояльних до Путіна і диктаторського російського режиму. Вбивайте московитів у мирних містах! Грабуйте їх, все трощіть і розбивайте! Стихійно у будь-якій точці землі примусьте кацапів харкати кров'ю! Порушуйте кожного дня закони і правила Кацапської Федерації. Не народжуйте в Росії, не створюйте сім'ю в Росії. Кацапи хочуть війни і вони її отримають! Жодного спокійного для руснявих підорасів, тільки кривава смерть! Кацапи ненавидять вільних людей, які захотіли свободи від деспотичної диктаторської тиранії і придираються до всього що кацапам не сподобалось! Кожен з нас хто на крок наблизить смерть Росії буде достойним отримати вільне життя без свинособачої русні. Саме зараз є можливість знищити кацапів, які ледь тримаються на сировинно-ресурсних нафтогазових ногах.

⋮⋮⋮   No. 16302

<16300>
Хай лізуть і побільше в казахські степи, Україні від того буде трохи легше.[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]

[ Учан ] [ a / b / meta / media / f / p ]